Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

emjee
14. jan 2009

ja som dnes bola okrem ineho aj na prednaske o epi a tam nas tiez odhovarali od nadstandardneho porodneho boxu

na postel preklada cerstvu maminu sanitar? a zdvihne ma vobec? ja som vyssia vahova kategoria 😅 😀

emjee
14. jan 2009

ozaj neboli ste tam dnes niektora len ste sa zabudli priznat, ze ahoj emjee, to som ja, ta a ta 😀 😉

elly111
14. jan 2009

emjee zdvihne, mazel mu pomohol 😀 ale to sa aj sama presupnes, len zadok prelozit ostatne sa prevali 😀

emjee
14. jan 2009

moj manzel nezdvihne ani polovicku toho, co vazim ja 😅

elly111
14. jan 2009

😀 neboj zvladnete to, ja som bola tiez raz taka ako ten sanitar a neviem ci nemal hrknute manzel ho skoro dorazil lebo s tym lehatkom ci postelou na kolieskach so mnou vrazil do vytahovych dveri 😀

janula10
14. jan 2009

emjee ja nie ja by som sa hlasila ja to mam za sebou hej ten nadstandardny aj na prednaske predporodnej hovorili ze nie kazdy tam odrodi doktor a hlavne ze to neni tak dobry pristup ako na normalnom porodnom

no snad nas uvladzu neboj 😵 😵 tam bude dost ludi ked tak 4ria nas prehodia 😀

ako pise elly presupneme sa nejako prinajhorsom 😀

emjee uz sa nam to blizi ..... uz aj ty asi zacnes chodit do poradni na antolsku nie? ku komu sa das?

janula10
14. jan 2009

elly 😀 😀

elly111
14. jan 2009

nadstandardny je o nicom lebo to je len ten stol v tej malej izbe, ako su normalne nemocnicne izby, to je zbytocne, na normalnom mozu okolo vas vsetci behat a povzbudzovat 🙂 , mazel pri hlave, setricky okolo a doktorka medzi 😀
a ku mne mali vsetky sestricky veeelmi mily pristup boli zlate a vo vsetkom pomohli a poradili, len sa treba pytat a byt primerane mily 🙂 , ked mate otazky ohladom babatka zajdete za detskymi sestrami, vsetko vysvetlia, ukazu, poradia, aj ked sa opytate 10x to iste, da sa za nimi ist hocikedy, aj v noci 🙂

janula10
14. jan 2009

elly tvoje rady su vzdy na jednotku 😉 😉

elly111
14. jan 2009

jasne 😀 mne tu vzdy dobre poradili hlavne skusenejsie maminy certica a verulka 😀,
ved aj vdaka konikovi sm sa rozhodla pre taku super doktorecku a pre antolsku celkovo 😀

janula10
14. jan 2009

no jasne to je super ked takto vy co viete co a ako nam poradite my vacsinou ja, marrrka a emjee tu zistujeme co sa da 😀 😀

emjee
14. jan 2009

janula uz som bola dnes u dr. dubcakovej - mala som ist povodne svojmu gyn, aj som bola, ordinacne mu zacinaju o 10, o 10.30 tam este nebol ani sestricka (a posledne 2 tyzdne sa mu neviem ani dovolat), tak som sa nasr..a a isla rovno na antolsku do prvej ambulancie, co dnes robila prenatalnu poradnu, ze paci sa som tu, tu mate moj moc, robte si so mnou co chcete 😀 hned mi urobila kultivaciu a dala mi 3 "domace ulohy" - poslala ma objednat sa na uzv, poslala ma na ekg a aj na tu prednasku o epi (kedze prednaska bola dnes, tak som to aspon pekne postihala a nemusim sa tam trepat 100x) - na uzv idem buduci stvrtok a hned pojdem zase do poradne, vtedy robi tusim dr. rozemberg

janula10
14. jan 2009

emjee tak elly mala dubcakovu inak ona zevraj je super tiez..... 😉
tak super si vybavila....ekg ja mam robeny este v prvom trimestri ty si asi nemala este ze? lebo to staci len 1x za tehu....

ja budem chodit pondelky do poradne tak sa nestretneme asi skoda ☹ no ale verim ze aspon mozno porody vidu podobne 😀 😉

elly111
14. jan 2009

ved ja nic neviem 😀 a co viem o antolskej to budete aj vy vediet o mesiac plus par dni🙂
ze 3 domace ulohy som sa zlakla ze linearne rovnice

janula10
14. jan 2009

no som zvedava ake domace ja budem mat 😨 😕

emjee
14. jan 2009

janula mala som uz ekg v prvom trimestri, ale nemala som ten papier (ostal u praktickeho lekara), len v knizke napisane, ze respiracna arytmia - teraz mam nosit ten dnesny ekg zalozeny v tehuknizke

janula to este neviem presne ako budem chodit do poradne, uvidime co povedia aj na uzv, ale krcok mam zatial uplne zavrety

elly tak ma zblbla s tymi domacimi, ze som zabudla manzelovi vypytat priepustku a musela som sa vratit, ale inak velmi mila doktorka, naozaj 🙂

elly111
14. jan 2009

ja pojdem okolo 6-11.2. na antolsku tak mozno sa s niektorou stretnem, alebo pridem zagratulovat k babatku
Dr. Dubcakova je poklad 🙂

janula10
14. jan 2009

emjee aha mne hovorila doktorka niznanska ze to musi byt raz pocas tehu ale tebe chybal papier to musi byt veru....
no vsak si napiseme ja idem 26jan na 9h do poradne, potom ob tyzden a tak....kazdy pondelok inak aj ja som na tom ako ty zavreta....ja beriem este aj magnezium 500 mi povedala porodnicka ze mam brat a nie ako baby ze vysadzaju to v 36tt

elly dobre som si pamatala meno....hej ju chvalia velmi tiez vsak aj ty si mi spominala ze super 😉 tak emjee a nemozes si ju nechat len na poradnu ci to tak pojdes stale inemu?

elly111
14. jan 2009

🙂 🙂 🙂 , to odkial pises emjee?

janula10
14. jan 2009

akoze odkial??? inak vy ste skoro susedy 😉

emjee
14. jan 2009

buduci tyzden tam nie je, resp. v stredu tam nebude a ona ma poradne len v stredu a piatok, tak ked som dostala uzv na stvrtok, nebude sa mi chciet trepat tam zase aj v piatok (dnes sme sli hodinu naspat z antolskej domov, dufam, ze ma porodne bolesti chytia ked budu zjazdnejsie cesty) tak tam ostanem hned aj na poradnu - aj dr. rozemberg je vraj fajn, kamoska ho mala zazmluvneneho

janula ved uz si 36tt a este mas chodit obtyzden?

emjee
14. jan 2009

elly akoze odkial? z domu 😀

inak ja sa uz druhy tyzden nalievam malinikom

elly111
14. jan 2009

fakt skoro 😀 emjee si priamo z malaciek? ale k tme lebo nas vymazu 😀
jaj uz som pochopila s tou priepustkou 😀 a to moze manzel dostat priepustku?

emjee
14. jan 2009

no moze - ako doprovod

janula10
14. jan 2009

emjee teraz idem 19jan posledny krat svojmu a od 37tt sa chodi kazdy tyzden tak mi povedala aj doktorka niznanska preto si ma dala uz 26jan na 9hod objednala ma aspon nebudem cakat 😉

marrrka
14. jan 2009

no pockat pockat, cize rodime naraz 3ks? 🙂)) clovek jak sa ma z toho vyznat, ci ma chciet ten nadstandard ci nie, kurnik shopa 😀 zajtra idem k mojej dokine, tak som zvedava co mi povie, kedy ma posle na antolsku 🙂

elly111
14. jan 2009

objasnili ste mi to dakujem, zelam zjazdne cesty a este pohodickove tehulkovanie

emjee
14. jan 2009

marrrka ja som pozerala tie fotky od kattom a mam pocit, ze ten nadstandard mozno nebude taky nutny, uvidime ale priamo tam, ci vobec bude volny alebo nie
a jasne vidime sa v porodnici, ty o tom pochybujes? 😀

marrrka
14. jan 2009

emjee kedze sa este ani naznakom neotvaras tak sa tam mozno aj stretneme ;)))

emjee
14. jan 2009

ty uz sa otvaras? inak ja planujem rodit skor 😀 ale clovek mieni a babatko si aj tak urobi po svojom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre