Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

riska
2. aug 2010

v júli, nie v júni 😉

andzi
2. aug 2010

@riska Ďakujem tak ja budúci týždeň k nemu nabehnem na poradňu a zazmluvním si ho, už nemám moc času a už nemôžem čakať. Môj doky ma jednoznančne odporúča na cisársky, takže dúfam, že aj on bude mať taký istý názor ako ja. Treba sa prosím ťa na tú poradňu aj objednať alebo len jednoducho prídem v ten deň keď robí poradňu?

k.a.t.k.a.
2. aug 2010

mne dceru odrodil Rozemberg, resp. sekciu robil, a syna zase Janač a obidvaja boli vynikajúci 😎 😉

riska
2. aug 2010

len prideš, sadneš a čakaš....vela šťastia 🙂

andzi
2. aug 2010

@riska dík no teraz čítam, že poradňu máva v utorok 11.00-12.30 (urogynekológia) a potom vo štvrtok 11.00-12.30 prenatálna poradňa. Takže v utorok nerobí tehotné? Býva tam veľa tehotných? Mám tam prísť skôr čakať? Aby sa nestalo, že tam prídem a neujde sa na mňa rad, lebo ako pozerám na poradňu má vyčlenenú len hodinu a pol.

riska
2. aug 2010

@andzi, ja som chodila vačšinou v utorok, takže kludne chod, ma poradnu 🙂 tehotných býva dost, ale ono to ide dost rýchlo, dnu budeš len pár minut,, tak sa nemusiš bať, že by si nestihla 😉 a radsej tam bud okolo 11:00

andzi
2. aug 2010

@riska Ok ďakujem. Je tam aj nejaké poradie alebo len prídem a musím sledovať aby ma niekto neobehol? Pýtam sa preto, lebo u lekárov, kde žiadne poradie nefunguje sa ľudia predbiehajú ako diví.

meryyy
2. aug 2010

Ahojte,
chcela som sa len spytat, ci ma niektora z vas skusenosti s MUDr. Hammerovou?!
A neviete nahodou, ci tam tento piatok bude (ci nema nahodou dovolenku).
Chcela by som ist k nej do poradne posledneho mesiaca - staci teda prist v piatok v ordinacnych hodinach, posadit sa a cakat, kym na mna pride rad?
Dakujem!

adkatarabka
2. aug 2010

@luciarichard tak este pockam. ☹ hadam to coskoro prejde. nechce sa mi zase cakat v cakarnach a tak... dakujem.

riska
2. aug 2010

@andzi, nie je tam poradie, normalne ako v inej čakárni...ale tehule sú slušne a nepredbiehajú sa 🙂

andzi
2. aug 2010

@riska ok ďakujem

pipi1211
2. aug 2010

baby tak ja som mala prvu poradnu u dr. Hamerovej aj ultrazvuk mi hned robila a je super 🙂 vsetko mi pekne vysvetlila 🙂 je fakt prijemna a jej poradna nie je taka ze 2min na paciantku ale pekne vsetko do detailu 🙂

labudka
2. aug 2010

@janulka66 - ja som to robila tak že som si dala podložku a na ňu som si položila asi 4 tie vložky, čo tam oni majú, a na tom som ležala, lebo dosť som krvácala a tie podložky by mi nestačili, to by som menila každých 15 minút a takto to bolo v pohode a tých vložiek je tam dosť teda minulý rok bolo a priebežne doplňajú alebo si môžeš vypýtať a bezproblémov ti dajú, alebo si môžeš doniesť vlastné, mne to bolo oveľa príjemnejšie ako iba na tej podložke čo sa aj dosť lepí a potí hlavne teraz v lete.

meryyy
2. aug 2010

@pipi1211 Pipi, myslis, ze by Hamerova vzala aj mna? a nebude mat tento piatok dovcu? Dik

pipi1211
2. aug 2010

no do poradne k nej mozes prist uplne normalne 🙂 a dovcu snad nema lebo mi hovorila ze o tyzden mam prist a ze sa vidime 😅 🙂

janulka66
2. aug 2010

kocky dik za rady 🙂

alenkam.
2. aug 2010

ahojte, dnes som bola prvykrat na antolskej sa prihlasit u dr. latakovej a bola velmi zlata... kedze som sa prave pristahovala do BA, tak to bol jediny kontakt, ktory som mala... momentalne sa snazim dopatrat, ako to na antolskej funguje... tak sa idem zacitat do historie... 🙂
rada by som vas poprosila, ci neviete, ci je na antolskej aj pediater a vseobecny doktor, lebo zhanam tiez... pre drobca po narodeni a pre seba a pre mm... byvame hned pri antolskej, tak by to asi vyhovovalo najviac... vopred dakujem za odporucania... 🙂

minix
2. aug 2010

@labudka na klasickej izbe nemáš vlozky voľne k dispo, iba ten prvý deň, pár hodín po pôrode, keď sa o teba starajú sestricky, potom uz musíš mat vlastne. Aspoň tak to fungovalo začiatkom roka, ja som minula tri balíky😉

@alenkam. Pokial ti môžem poradiť, popozeraj sa aj v okoli, je to povacsine lepšie ako v nemocke. Ja som tiež "odtialto" a v mojom okoli je toľko pediatrov a lekárov, že az, či dobrých, to je uz iná otázka;-€ aj tu na Mk máš zopár diskusii o pediatroch v petrzke, aj ja som vyberala podľa nich a zatiaľ som nadmieru spokojná.

pokahontas2
3. aug 2010

@alenkam. ahoj, poznam pediatricku, co robi v petrzalke. nie sice na antolskej, ale skus hodit do googlu, ci je to daleko od vas. ja nie som z blavy. vola inez kajtorova je neskutocne zlata osoba, mila, a aj odborne super. predtym robila na klinike.

martinkaarastik
3. aug 2010

Ahojte, vedeli by ste mi povedat kde je ambulancia c.108? Mala by tam byt aj prenatalna poradna... Dakujem 🙂

alexandra0409
3. aug 2010

@martinkaarastik to je hned na prizemy uplne vzadu v tom druhom pavilone...ako su druhe vytahy tak hned vedla mas dvere a tam vojdes a asi v strede chodbi by to malo byt

martinkaarastik
3. aug 2010

@alexandra0409 takze to nieje tam kde su tie ostatne poradne? som chodila vzdy do 25, tak ine nepoznam 😅

alexandra0409
3. aug 2010

@martinkaarastik neviem ake ostatne poradne myslis...co ja viem ked som tam bola pred pol rokom tak to bolo na prizemy uplne vzadu ako maju zamestnanci jedalen. ked pojdes cez hlavny vchod ako je vestibula a tam sa dostanes na dlhu chodbu tak pojdes do prava az na koniec a tam budu vytahy a hned vedla budu dvere a tam vojdes bude tam dlha chodba a tusim je to tesne pred koncom ta 108...ja som bola na 107...tam je tusim na 108 rozemberg ten je dobry...na 25 ci 24 sa robi ultrazvuk to nie je poradna

lulusha
3. aug 2010

@martinkaarastik poradna 108 je na PRVOM poschodi, nie na prizemi...ja tam chodim k Mudr. Bertoldovej...je to presne nad ostatnymi poradnami, co su na prizemi...

martinkaarastik
3. aug 2010

@lulusha dakujem, to bude asi ono, ste zlate, dakujem aj tebe alexandra 🙂 verim, ze to uz najdem

iron
3. aug 2010

@alenkam. pediatra si hladaj na strecnianskej, alebo ja chodim s malou na vysehradsku k doktorke zahradnikovej....je tam este jedna lekarka....som max. spokojna.

ma.cka
3. aug 2010

Ahojte dievcata. Rodila som na Antolskej 2x. Raz pred 9 rokmi a druhy raz pred 6 rokmi. Uz po odstupe tych 3 rokov co su medzi synom a dcerou prislo ku roznym zmenam a to si neviem predstavit, co ma caka teraz - po 6 rokoch. Termin mam zaciatkom oktobra (teraz 31 tt).
Chcela by som sa spytat najma na to, co si treba do porodnice priniest. Pozerala som nejake vseobecne portaly a na moje prekvapenie tam boli v zozname zahrnute nocne kosele - ktore sme pri mojich predchadzajucich 2 porodoch dostali erarne (aj 2x za den ked bolo treba) a najma oblecenie a latkove plienky pre babatko na pobyt v nemocnici. Este pred tymi 6 rokmi dieta obliekli do erarneho, do erarnej perinky, dali erarne latkove plienky ci na zadok alebo pod hlavicku do perinky. Jedine, co sme si mali priniest boli papierove plienky a masticka na ritku.
Rozhodla som sa ist rodit opat do znameho prostredia - teda na Antolsku - a nechcela by som tam zazit nejake prekvapko. Mohli by ste mi prosim Vas co najpodrobnejsie napisat, co sa tam vyzaduje? Pre maminu aj pre babo. Vrela vdaka vopred za odpovede.

cicimon
3. aug 2010

pre babo fakt len jednorazove plienky a vlhcene utierky a koselu davaju erarnu

andullinka
3. aug 2010

Kocky, neviete nahodou kedy maju dovolenky Mudr. Havalda, Mudr. Rozenberg a Mudr. Niznanska?
Chcela by som si niektoreho z nich zazmluvnit k porodu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre