Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

denda83
4. aug 2011

@stolwerkas mne sestricka povedala ze cislo dveri 27.....neviem sice aky tam je lekar....no tak uvidime🙂

stolwerkas
4. aug 2011

@denda83 tak to Ti naozaj nepoviem, kto tam bude, ale ak si dobre pamatam, lekari sa na jednotlivych ambulanciach dokonca striedali...najlepsie je asi stavit sa tam osobne, pripadne si zavolat kvoli ordinacnym hodinam. Ale ako som povedala, ked som ja tam chodila (v decembri min. rok), tak platilo, ze mozes zaklopat kdekolvek...ja som chodila k MUDr. Oravcovi a bola som spokojna... drzim palce 🙂 jaaaaj a pripadne skus
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...
🙂

lusil2005
4. aug 2011

@denda83 z 27-ky poznam Rozemberga a Hammerovu, obidvaja uuuplne perfektni! Janaca by som nechcela dostat ani omylom, ostatnych nepoznam...

denda83
4. aug 2011

@stolwerkas supeeeeeeeeer dakujeeeeem🙂

lindt
4. aug 2011

babule, prosim vas, co sa tyka predporodnej pripravy, antolska nieco take organizuje, vsak? Ak ano, nemate nejake blizsie info, prosim? dakujem

janulienka89
4. aug 2011

@denda83 ahoj, ja som bola 2 krat na 27 raz u Hammerovej a raz u Janaca a bola som s obidvoma spokojna 😉

denda83
4. aug 2011

@lusil2005
@janulienka89 ja poznam len Rozemberga ked som tam lezala, a mozno ale som si neni ista tu Hammerovu....

heln
4. aug 2011

@denda83 áno, ako písali, tak prídeš a vyberieš si dvere, a tiež ako písali, teraz robia asi tak dve ambulancie, lebo sú dovolenky, tak veľa nenavyberáš.....
Rozenberg tuším robí aj uzv, aspoň mne robil, sympaťák......

lusil2005
4. aug 2011

@denda83 hammerova je taka mladucka chuducka doktorka. Rozemberg mi rodil malu pred styrmi rokmi, mala som ho zazmluvneneho. keby neboli teraz dovolenky, zazmluvnim si ho znovu. 😒

denda83
4. aug 2011

@heln ano ano je....🙂 nooo tie dovolenky...ale ved aj oni potrebuju oddych, no som zvedava kto tam bude....

denda83
4. aug 2011

@lusil2005 on ma teraz dovolenku?

lusil2005
4. aug 2011

@denda83 myslim ze este tento tyzden. buduci uz asi ordinuje. ked si zavolas na to tel.cislo co je pri 27-ke, sestricka ti povie kedy bude ordinovat najblizsie... ja teraz chodim k tej Dubcakovej na 25-ku. ona je tiez perfektna.

denda83
4. aug 2011

@lusil2005 no ja tam idem buduci tyzden vo stvrtok....a tu mi jedna kocka napisala ako na 27 ordinuju......a vo stvrtok je tam od 11.....🙂tak by som chcela ist k nemu🙂

lusil2005
4. aug 2011

@denda83 pozor, hentie casy ze od do si netreba moc vsimat. napriklad na 25-ke ta Dubcakova je tam tiez napisana s nejakym lekarom inym, a pritom ordinuje od rana sama. ale myslim ze Rozemberg ordinuje v utorok a stvrtok. mam taky pocit. pre istotu si tam zavolaj nech sa neprezenies zbytocne...

denda83
4. aug 2011

@lusil2005 v pondelok idem na cvivenie, tak si to tam zbehnem hned okuknut.-) no uvidime.....dufam ze budem mat stastie...po pripade by som ho chcela zazmluvnit....tak snad mi to vyjde.

kviann
4. aug 2011

@denda83 presne tak, opytas sa pri dverach ktore si vyberies kto je posledny, a cakas kym pride na teba rada

kviann
4. aug 2011

@lindt ano predporodna priprava je na Antolskej, pani Ježikova, 02/68673403 volat medzi 7h-8h, treba skusat vela krat, lebo nie stale je v dosahu, ak si uz v 30tt tak sa jej mozes ozvat, alebo da sa aj osobne, cvici sa kazdy den po- pi , + prednasky rozne, vyberies si jeden den v tyzdni ktory ti vyhovuje a potom chodis kazdy tyzden 1x, od 11.00- 13.00h, ja teraz chodim v utorky. Kurz je 6-8 x, zalezi kolko stihas do porodu, plati sa 3,50 / 1x, plati sa vopred kolko si s nou dohodnes, da sa aj 1x si to vyskusat a ked sa ti bude pacit potom si zaplatis znovu dalsie lekcie. Tak 1,5h je prednaska, debata a otazky na ktore odpoveda a potom sa cvici tak 30 min. Ak si este na nieco spomeniem tak ti napisem

kviann
4. aug 2011

@lindt ale mozes prist aj osobne tak o 10.50 , je to prizemie v lavo ako je bufet oproti su rehabilitacie do tych dveri, potom v lavo a druha chodba do prava, stale rovno a po lavej strane je telocvicna, zaklop vojdi, a tam uz budu aj nejake baby, aj ona, treba si vziat teplaky a tricko, a vodu na pitie, ozaj a to hlavne som zabudla muzis mat odporucenie od svojho gyn ze mozes absolvovat cvicenia, pokial nemas rizikove tak to ti da, ale vsak na prednasky mozes i tak, a cvicit nemusis a nemozes. Aj tehotensku knizku si vezmi sebou.
Inak sa da chodit aj na plavaren kazdy pondelok od 13.00-14.00 maju tehotne zadarmo.

lindt
4. aug 2011

@kviann jeeej,dakujem za info, si zlata! a tie prednasky su kde presne?

pepetra
4. aug 2011

@kajla123 o cievkovani - mna sice cieckovali pri vaginal porode - pocas tlacenia, resp kratko pred mi neslo normalne vycikat a velmi sa mi chcelo a do sprchy by uz som nezasla, tak mi robili cievkovanie a nebolelo ma to, ale kazda mozeme mat pri tom ine pocity

pepetra
4. aug 2011

@natadlia prosim ta, nezistila si, kedy ordinuje dr kristufkova teraz pocas dovoleniek?

himmerova
4. aug 2011

@jasminet . Do 25 tyzdna mi vraveli,ze to bude chlapec,ale na 3D mi povedali,ze to bude dievcatko.

kviann
4. aug 2011

@lindt no to je spolu v telocvicni, pani Jezikova prednasa na rozne temy, prva doba porodna, druha doba porodna, kojenie, masazepolohypri kontrakciach, dychanie, no to je tak rozne, ona to ma podelene do 8 lekcii, no tie ine prednasky o epiduralke a co prednasaju lekar isu inokedy, tie su zadarmo, jedna bude 15.8. o 12.30, na 3 posch ale neviem kde presne, tam budu prednasat lekari.

natadlia
4. aug 2011

@pepetra pre teba aj pre ostatne pripajam foto ordinačných hodin na dverách č. 22,23,25,26,27 a 108 (viac nemam)... je to v horsej kvalite lebo je to fotone z mobilu ...
Tam si prosim najdite osobky, ktore potrebujete

bv_alexandra
4. aug 2011

@himmerova tak teraz si ma zneistila na 3D som nebola a dr je skalopevne presvedčený že je to chlapček, tak dúfam že sa nemýli. 🙂

himmerova
4. aug 2011

Tak drzim palce.

rough
4. aug 2011

@kviann nevies prosim na aku temu maju lekari prednasat toho 15.8.? Kde su zverejnene podobne informacie? To je na klinike nejaka nastenka ci nieco podobne? Vopred vdaka za info. Ja na cvicenia pre tehotne nechcem chodit, ale zaujimaju ma informacie o priebehu porodu a neskorsia starostlivost a pod.

jasminet
4. aug 2011

@rough to co pisala @kviann o prednaske 15.8. o 12:30 je stale to iste dokola.
je to o tom kam kedy prist ked zacnes rodit, ako prebieha porod, co sa deje po porode, to rozprava porodnik, potom je tam lekar/ka z novorodeneckeho, ti rozpravaju o tom, ako to chodi na sestonedeli a novorodeneckom, kolko tam si ked je vsetko ok, ca sa robi s babom pocas tych dni atd atd.
+vzdy chodi niekto z ceptry lanarit ludi na odber pupoc. krvi
mozu tam prist aj oteckovia, je moznost sa pytat na to co vas zaujima...
termin tych "prednasok" je vzdy vylepeny na par tyzdnov dopredu na dverach ambulancii

vevegom
4. aug 2011

Bola som tu velmi spokojna!!! Sice malo sukromia, ale profesionalne vedeny porod a aj poporodna starostlivost. Odporucam!

lusil2005
4. aug 2011

@rough ja som na tej prednaske bola pred prvym porodom a podla mna bola super. keby som teraz nemala problem s tym kam dat malu, isla by som znovu a zobrala by som znovu aj manzela. bolo dobre ked dopredu vedel aj on co sa asi bude diat pri porode, kedze pri nom bol aj on.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre