Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mayka81
18. apr 2013

@meiwe ahoj ano je to cislo dveri 134.

lauricka
18. apr 2013

@lemac na porod si zober nejaku staru handru, tricko, ci nocnu koselu. Pravdepodobne to aj tak budes po porode vyhadzovat, lebo to bude od vsetkeho mozneho....Ja som tak mala, taku staru bielu a som to vyhodila prec a bolo. A potom som uz nahodila nove 🙂. Alebo si zober nieco pre istotu a vypytaj erarne.

andrejusa
18. apr 2013

chcela by som sa opýtať čo potrebujem pre babenko na antolsku,,, myslim okrem kozmetiky,,, oblečenie, zavinovačku,,, alebo davaju niečo oni? teda požičiavaju?

lauricka
18. apr 2013

@andrejusa potrebujes plienky a vlhcene obrusky, pripadne si zober krem na ritku, keby nahodou. Ale inak aj krem, aj oblecenie, aj zavinovacku a latkove plienky tam daju. Do vlastneho oblecies babo az pri odchode domov.

andrejusa
18. apr 2013

@lauricka aha dikyyyy, supeeer

andrejusa
18. apr 2013

@lauricka a ešte sa opýtam,,, maju to automaticky pre každé babo? lebo pri malom som mala všetko svoje, tak teraz neviem,,, aj ked mam svoje, tak obleču do ich? mne je to teda jedno, len aby som nevyzerala že niesom nachystana 😀

lauricka
18. apr 2013

@andrejusa ano, automaticky, aspon ked som rodila, tak to tak bolo a ked sa precika alebo prekaka, tak zajdes za sestrickami pre ciste

andrejusa
18. apr 2013

@lauricka dakujem

dulkagabulka
19. apr 2013

najškodlivejší lekársky zákrok- ktorý bol urobený nám všetkým...
môžete požadovať, aby vašim detičkám už po pôrode urobený nebol
v zahraničí sa pupočník prestriháva až po jeho dotepaní

http://www.prirozeny-porod.eu/nejskodlivejsi-le...

levik
19. apr 2013

@harmancek77 Chodila som k Rozembergovi stvrtky na 11... v januari a februari 😉

alena16
19. apr 2013

Myslíte, že keď o to požiadam, nechajú dotepať pupočník??

harmancek77
19. apr 2013

@levik ďakujem.

saranata
19. apr 2013

@alena16 ked im to povieš tak by mali

mysicka123
19. apr 2013

@lemac Ahojky, podla pondelkovej prednasky co mali z porodneho a novorodeneckeho oddelenia, pre istotu maj pri sebe k porodu aspon stare tricko, ktore ti nebude luto vyhodit, pre pripad, ze by nemali kosele k dispozicii...inak ich vraj maju, aj na oddeleni sestonedelia, ale nikdy ti ich 100% nezarucia... na cvicšniach nas odporucala mat pri sebe k dispozicii aspon jednu, dve...

jajka81
19. apr 2013

Baby prosim vás co chodíte na cvičenia k p.Jezikovej, kde sa to koná? Ja som sa jej zabudla dnes opýtať... Je to za tými modrými dverami pri bufete? Chodila som tam pred 2 rokmi, len neviem, ci sa nezmenilo miesto....

mysicka123
19. apr 2013

@jajka81 Ahoj, je to za tymi modrymi dverami oproti bufetu, vo velkej telocvicni...🙂

doduska7
19. apr 2013

@sasie aj ja mam termin v juni 🙂 budes rodit na antolskej?

sasie
19. apr 2013

@doduska7 ano ano, na antolsku sa chystam 🙂 ktoreho juna mas odhad? Ja 18teho. Inak je tu aj skupina Junovky 2013 tak sak nam mozes pridat 🙂

doduska7
19. apr 2013

ja az 30. juna 🙂

doduska7
19. apr 2013

@sasie ja až 30. juna 🙂

jajka81
19. apr 2013

@mysicka123 vo veľkej telocvični? Pred 2 rokmi som chodila do takej miestnosti hneď vedľa kabinetu p.Jezikovej.to nie je ono?

alena16
19. apr 2013

@jajka81 Je to stale tam, kde to byvalo. 🙂 Ja som tam chodila pred 8 rokmi a nic sa nezmenilo.

alena16
19. apr 2013

Baby, mám ešte otázku. Do pôrodky mám zbalené dve tašky, jednu veľkú a jednu malú k pôrodu. Tú veľkú mi priateľ prinesie až po pôrode. V tej malej mám nočnú košelu na pôrod, osušku do sprchy, šlapky, pár vložiek, labelo, papierové vreckovky, minerálku, hroznový cukor.
Zabudla som na niečo, čo by sa mi tam ešte mohlo zísť???

jajka81
19. apr 2013

@alena16 nepremokavu podlozku

jasminet
19. apr 2013

@alena16 mydlo 😉

jasminet
19. apr 2013

a toaletak, fotak...

jajka81
19. apr 2013

@alena16 uterák na ruky

jajka81
19. apr 2013

Mne sa pri porode zišli hrubé ponožky ked som chytila zimnicu

mayka81
20. apr 2013

@alena16 na pondelkovej prednaske primar novorodeneckeho povedal ze pupocnik sa vzdy nechava a aj nechaval dotepat, vraj je to uplne normalne a samozrejme. Tak tomu budem aj ja verit 🙂

alena16
20. apr 2013

@mayka81 Tak to som rada. 🙂
A ty uz mas aj po termine. Kedy ides na prijem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre