Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tinkuliacik
11. apr 2007

Ahojte. Ja som dnes bola u mojej doktorky a ta mi povedala, ze ked mam podpisanu zmluvu,tak ma musia zobrat,aj ked sa maluje,ze to funguje, aj ked maju bojove podmienky. Mam to vraj povedat na centr. prijime, ze mam zmluvu. Inak tie co nemaju,tak vraj posielaju na Kramare. S malovanim maju skoncit do konca aprila.

diddi
11. apr 2007

tinkuliacik, oni len tak ta poslu na kramare aj ked nechcem?..to snad nie!
Ku ktorej lekarke chodis?
V ktorom tyzdni sa uzatvara zmluva s lekarkou?

Lucqa, my sme boli vcera s Ivkou na 4.a 3. poschodi, tiez nie je naznak o malovani, ale co vies co je za dverami...

lucqa
11. apr 2007

diddi, ja som bola vnutri na oddeleni u mojej dr., lebo mala poradnu v pondelok a kedze bol sviatok, tak ma vzala dnes na oddeleni. Aj som rovno isla zaplatit, takze dufam, ze ma vezmu tam. Aj ked Kramare mam blizsie, ale netusim ako to tam chcu zvladat, ved len so mnou chodi do poradne strasne vela bab a nie kazda ma uzavretu zmluvu.
Co sa tyka zmluvy, tak ja som bola do predporodnej poradne dohodnuta na 34 tt a dr. sa ma spytala ci si prajem konkretneho porodnika, alebo pojdem bez zmluvy. Na odporucanie viacerych bab som jej rovno povedala, ze chcem aby ma odrodila ona. V 37 tt sme vypisali papiere, ona to dala podpisat primarovi a dnes som dostala vsetky papiere potrebne na zaplatenie, tak som rovno sla do pokladne a zaplatila aj PEDA. Ale myslim, ze zmluvu mozes uzavriet aj skor.

lusil2005
11. apr 2007

diddi ja vieeem ktora si! 🙂 ja som tam bola uplne prvy krat na tom cviceni vcera - bola som uuuplne vpravo pri stene (ked stojis tvarou k oknam).
Ja chodim k dr. Rozembergovi ale bola som u neho minuly tyzden len prvy krat, a tiez mi nic nespominal. Najblizsie idem v utorok tak to s nim preberiem aj ked - ten termin do konca aprila by ma teoreticky nemal zastihnut. A aj tak som skoro rozhodnuta podpisat s nim zmluvu. No - keby ma supli rodit na kramare - dost by ma to vytocilo. 😒
Inac - ja som na tej prehliadke porodnice bola uz daavnejsie (neobjednavala som sa, proste som tam isla, zazvonila a asi som mala stastie) a ta sestricka bola mila a ochotna. Nastastie nikto prave nerodil, bola tam len jedna zienka uz po porode - papala salatik a skerila sa od ucha k uchu 😀

lusil2005
11. apr 2007

lucqa a nebala si sa to takto na poslednu chvilu vsetko? ja mam paniku z toho ze to pride skor a ja nebudem mat epi a doktora zaplateneho 😲
ale dnes zas zvitazila lenivost a na tu prednasku o epi som nesla!!! 😔

lucqa
11. apr 2007

lusil bala, tiez som vsetko chcela co najrychlejsie, ale na prvej poradni sme sa dohodli, ze chcem ju. Potom som sla az o 2 tyzdne, vtedy bola dr. v strasnom zhone, tak sme sa dohodli na dalsi tyzden... a tak sa to nejak natiahlo az do minuleho tyzdna. Ale zacala som to vsetko vybavovat uz v 34 tt, keby nahodou. Nastastie som vsetko stihla vcas a dnes, ked sme to zaplaili, tak som si aj vydychla, ze uz je vsetko vybavene 🙂 Uz len ocka pri porode budeme musiet zaplatit, ale to vraj staci mat pri sebe korunky a zaplatit potom.
Ale co mozes spravit dopredu je, ze si ofotis matersku knizku, mne sa to natiahlo o tyzden aj kvoli tomu, ze im nefungoval xerox.
A ta prednaska o EPI, to trva asi 20 min. Ja som bola este 14.3. a zaplatila dnes. Len ked nestihnes prednasku, tak Ti EPI nedaju, tak radsej bez na buduci tyzden.

diddi
11. apr 2007

lusil, nebola si s nami na konci v satni?...ja som tam bola s Ivkou a myslim,ze my tri sme tam aj zostali s p.Jezikovou a ty si tusim aj spominala tu porodnicu v Bojniciach,ze?

jj2202
11. apr 2007

didi dnes som volala na antolsku a vraj tam teraz odrodia len zmluvne....
uz som si vybavila tt 😒

diddi
11. apr 2007

lucqa a ku komu chodis?
kedy byva prednaska o EPI? aj ja by som tam rada isla...kedze neviem kedy budem rodit, tak si asi v pondelok pohovorim so svojou lekarkou-dr.Niznanskou o zmluve a tak

lusil2005
11. apr 2007

diddi anoooo to som ja 🙂
ta prednaska o epi je kazdu stredu o 14:00 na are tusim 😕
ja to budem musiet buducu stredu nejako zmaknut. radsej si to odbyt skor a rozhodnut sa o epi na "fleku" ako to nestihnut a nemoct ju potom dostat.
diddi ty sa nechystas zaplatit lekarku k porodu?

lucqa
11. apr 2007

ja chodim k dr. Dubcakovej.
Dr. Niznanska je vraj super, zachranila syna mojho sefa, este ked boli na Zochovej.
Prednaska o EPI byva kazdu stredu o 14:00 v kniznici na ARE. A plati sa to potom na -1 pod AROm, ako je urgentny prijem. A ta pokladna je vraj otvorena 24 hodin, takze sa to da zaplatit kedykolvek, ale kto ma chut mysliet na to 5 minut po 12tej 😉

diddi
11. apr 2007

lusil aj ja veru tam v stredu skocim, v pondelok mam poradnu, v utorok cvicenie...pomaly som tam kazdy den 🙂
Urcite chcem svoju lekarku k porodu, tak jej hned v pondelok oznamim nech mi prichysta zmluvu

jani, dik za info...hned v pondelok rozbieham akciu Porod 🙂

diddi
11. apr 2007

lucqa, myslis to pouzitie EPI, ze sa plati, vsak?...nie ta prednaska...uz som domotana...dr.Dubcakova je dobra, vela bab k nej chodi...ja som nikoho v oktobri nepoznala, kamoska mi povedala nech skusim dr.Niznansku....dufam, ze ked sa maluje, tak ma lekarka neodmietne s tym porodom...to budem v 30tt si vybavovat zmluvu s lekarom kvoli maliarom 🙂 i ked, nikdy neviem pri dvojickach kedy sa vypytaju na svet...a riskovat to,ze ma otocia na kramare, no dakujem pekne...to radsej do Topolcan, alebo do Stiavnice

ivka07
11. apr 2007

diddi, ty si ideš dat EPI?

lusil2005
11. apr 2007

diddi ani nehovor 🙂 ja mam v utorok cvicenie aj poradnu... snad to stihnem -skocit sa este domov osprsit. nastastie byvam dve zastavky od antolskej :P
no a v stredu sa tam chystam tiez. snad sa mi to tento krat podari 🙂

diddi
11. apr 2007

🙂 ivka, akurat som ti pisala

ivka07
11. apr 2007

ked ja neplánujem platiť si doktora a pre epi sa tiež neviem rozhodnúť, len nafigu je že v stredu nemôžem ísť na tu prednášku, inak by so išla s tebou diddi aspoň by mi to pomohlo v rozhodnutí, potom mi povieš aké to bolo a pojdem na ten ďalší týždeň.

diddi
11. apr 2007

ivka, radsej budem mat absolvovane vsetky mozne prednasky..no a potom uvidim, ci ano, alebo nie....lebo je dost mozne, ze tak ci tak mi pichnu do chrbta...ale pri cisarskom sa tusim neplati za spinal...i ked, vsetko je mozne!

diddi
11. apr 2007

ivka, nechces si zaplatit lekara?...skus teda rovno si niekoho poobzerat v ruzinove, aby ta neotocili na kramare

ivka07
11. apr 2007

ved asi to tak spravím že pojdem aj na poradne rovno do ružinova, lebo kramáre nechcem ani vidieť.

certica
11. apr 2007

kazdopadne sa baby pripravte na riadny natresk, ten je uz aj teraz slusny, nie ked este ciastocne vypadne antolska
ale ziadny strach, urcite vsetky odrodite 😎 😀 , drzim palce a vela stastia 😉

diddi
11. apr 2007

certica vdaka 🙂 mne ani tak nejde o antolsku ako o lekarku, ktoru urcite nepustia rodit do ruzinova so mnou

certica
11. apr 2007

to mi je jasne diddi, tiez by mi islo hlavne o mojho lekara 😉
inak je vcelku pravdepodobne, ze pojdes sekciou a operacky mozno ani nemaluju 😅

diddi
11. apr 2007

ved uvidim v pondelok co sa dozviem...vraj vsetko postupne maluju, aj sestonedelie

katrin
11. apr 2007

baby, momentálnu situáciu vám nezávidím... nás (detičky) vyhodili z nemocnice práve kvôli tomu, že maľovali oddelenie, kde ležali... 😠

adetka
11. apr 2007

dievcata nezavidim vam... to co robia za bordeeeeel 😠 ... si neviem ako budu rodit tie zazmluvnene... pomedzi maliarov a kyble s farbami? 😖 ... akoze "pan doktor to dietatko je akesi zeleneee!... ahaa, prepacte, to je iba farba."

diddi
11. apr 2007

neviem si predstavit JISKU ked ju budu malovat...to je strasne!!!

certica
11. apr 2007

inak ja chapem, ze aj vymalovat treba(a tam si proste nevyberies, rodi sa nonstop, ci je piatok, ci sviatok), len mi nejde do hlavy, co na tom chcu robit mesiac, dva 😅 . co budu tie steny este oblepovat okrasnymi bordurami alebo... 😕

katrin
11. apr 2007

diddi, Jis-ka je už vymalovaná, takže nemusíš mať obavu... 😀 teraz sú na rade oddelenia

lusil2005
11. apr 2007

no bude to sranda. som zvedava ako to dopadne :P
mne ide hlavne o to ze na kramare ist nechcem ani keby neviem co sa dialo.
do poslednej chvile som nevedela ci si doktora zaplatim alebo nie, kedze ziadneho som nepoznala a do poradne som chodila do prosanusu.
potom som niekde na fore citala odporucania na Rozemberga tak som tam skocila, pokecala, potom prisla uz normal na prehliadku a zda sa mi super. ochotny, mily, chapavy - a to este nevie ze s nim chcem zmluvu podpisat. tak som si povedala ze nebudem riskovat ze zrovna chytim na sale niekoho komu uleteli vcely.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre