Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

adusha
15. okt 2008

Talinka,
cca 40-45 rokov, skor nizsia cca 165?, hnede vlasy s pramenmi s nadychom do zlatohneda, dlzka vlasov cca po plecia, trosku kratsie, za usami predne pramene a aj ofinku ma rovnu...ale taku na stred tusim...nie som talent v opisovani 😉 a hnede oci. A chodi v bielom a v ortopedickych sandaloch. No a urcite sa mota pri tej telocvicni kde cvici na rehabilitacnom odd. Takze ak tam budu na chodbe tehotne urcite sa tam niekde zjavi aj ona 😉

certica
15. okt 2008

😀
oci ma dost vyrazne

talinka
16. okt 2008

dakujem vam velmi pekne, adush a certi 😉

pepka
16. okt 2008

caute prsky, talinka, pozeram, ze vsetky novembrovky zaciname utekat sem a nasavat infosky 🙂

prsky
16. okt 2008

pepka..jj...sak uz sa to blizi a chytá ma panika 😉

talinka
16. okt 2008

ja sem veru chodim citat uz pekne davno,mam preluskanu celu diskusiu 😝

dula_renka
17. okt 2008

prsky, talinka....babulky uz tolko necitajte pribehy a teste sa na najkrajsi okamih v zivote 🙂 🙂 🙂 ...ostane zahodit za hlavu...az to pride budeme to riesit 😉 😉 😉

pepka
17. okt 2008

tali, a nepamatas ktora kocka tu mala pofotene v albume ordinacne hodiny v poradniach ?

pepka
17. okt 2008

jeeeejda certi, tisicere diiiky, super

talinka
17. okt 2008

pepka, no certica ti uz pomohla 😉
ale neviem ci su este vobec aktualne

certica
17. okt 2008

ja myslim, ze by to mohlo byt aktualne, to len pocas leta sa improvizovalo

liaah
17. okt 2008

caute baby, tak tu ste 😉

talinka
17. okt 2008

jj tu sme boli,lia 😝

kikan
19. okt 2008

Ahoj ,mám menší problém.Prisťahovala som sa do Šamorína,akého gynekologa mi doporučíte?

talinka
20. okt 2008

kde? na Antolskej rovno?

certica
20. okt 2008

kikan, tak najlepsie asi v samorine 😀 . dr. cierny napr. tam ma ambulanciu, predtym robil na antolskej. a vlastne hladas gyndosa ako takeho, ci len na porod?

kikan
21. okt 2008

Hladám gynekologa,ale som menšia citlivka,nech je jemný s nornál.sestričkou a tak.

kikan
21. okt 2008

😝

talinka
21. okt 2008

tak to asi v tejto teme nenajdes.... 🙂

k.a.t.k.a.
21. okt 2008

dnes som sa od kamošky dozvedela že dr.Gaža vyhodili z Antolskej 😕

ja len tak pre tie čo tam idú rodiť 😀

talinka
22. okt 2008

cooo? tak Gazo je fuc? a preco?

euffra
22. okt 2008

ahojte, ja som rodila na antolskej a bola som velmi spokojna a urcite tu budem rodit aj druhe babo. rodil ma doc. korbel, porod som mala uplne super, prisla som do porodnice otvorena na 3 cm bez bolesti, tie mi zacali az po klistire aj to len mierne, museli mi popoludni dat oxitocin aby sa rozbehla maternica a bolesti som mala len asi dve hodiny, lebo ked uz som bola otvorena na 8 cm, tak doc. zistil, ze hlavicka ide sikmo a to ohrozovalo dieta tak som sla rychlo na cisarsky. manzela som mala pri sebe od zaciatku, ako som bola na porodnom boxe, velmi mi pomohol. personal bol mily, nemozem sa na nic stazovat, dokonca aj manzel bol prekvapeny, aky mily personal tam bol. ked ma dali na operacku, tak manzel uz samozrejme nemohol byt pri mne, ale bol za dverami so sklom, tak ma videl po cely cas a bol pri tom, ako osetrovali babatko po porode, tak ho vlastne videl prvy, mne ho priniesli az potom ukazat. na izbu som ho dostala az na druhy den na prisatie, kedze som bola po cisaraku a aj to mi ho nosili len na prisatie, az ked som sa mohla postavit po 24 hodinach tak mi dali babatko. na oddeleni sestonedelia som bola na standarte a bola som spokojna, je to nova nemocnica, takze je tam cisto, ziadne plesne a na izbach su len po dve mamicky a dve izby maju spolocnu socialku, personal tu bol tiez mily, maju toho ale vela a treba sa vediet ozvat a pytat sa, ked je problem alebo nieco neviem, ja som mala napriklad problem s prsnikmi a pokial by som sama neprisla, tak by to nik neriesil

talinka
22. okt 2008

euffra, dik zas pozitivnu infosku, potesi takto pred porodom 😉
a gratulujem k takemu skvelemu porodu a samozrejme k mimcu!!!! 😵 😵 😵

elly111
22. okt 2008

ahojte tiez som sa tu casto vyskytovala pred porodom a studovala 😀 , ale z Antolskej mam len tie najlepsie zazitky 😀 . Mala som zazmluvnenu Dr. Dubcakovu, absolutna spokojnost, poklad doktorka. Viac o porode som napisala do temy Dr. Dubcakova. Dalsie dieta neplanujeme ale ak by ... tak rodit jedine na Antolskej a u tejto doktorky 🙂 . Vsetkym maminam cakatelkam drzim palce 😉

talinka
22. okt 2008

elly, super dik aj tebe za pozitiv infosky...o Dr.Dubcakovej fakt len pekne sa pise...ak budem zazmluvnovat tiez je prva na mojom zozname 😉

elly111
22. okt 2008

talinka nech ti to dobre dopadne uz to mas za par, same pekne zazitky a zdrave babatko zelam 😉 , samozrejme aj vam vsetkym ostatnym 😉 ked mate trojkombinaciu: 1. manzelik, 2. dobry doktor, 3. epidural, nie je sa coho bat 😀 ale mnohe to zvadli aj bez toho 😀

talinka
22. okt 2008

elly, dik mooooc 😵 😵 😵
budem sa snazit prezit to----ved to zvladli mnohe predo mnou budem musiet aj ja 😝

janula10
22. okt 2008

ahojte baby prosim vas nemate niektora aktualny zoznam co do porodnice je tu toho vela a mam aj zoznami rozne len aby zbytcne som vela toho nebrala....
inak som si chcela zazmluvnit dr, niznansku len som sa rozhodla ze si nedam nikoho vsak ked nemam zatial klop klop problem tak neni preco...vsetci su tam zevraj dobry
dakujem za zoznam ak ho niektora mate velmi pekne

elly111
22. okt 2008

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre