Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kaara1980
3. máj 2011

Ahojte,keď vás váš gynekolog poslal posledný mesiac do poradne na Antolskú,mali ste aj sprievodný lístok?Ďakujem

zuzicka1982
3. máj 2011

@kaara1980 Ahoj.Sprievodny listok netreba.Ale vezmi si so sebou pre istotu moč do skumavky.

l.lara
3. máj 2011

@tehula ok, dakujem 🙂

aaddeell
4. máj 2011

@domika007 ahoj vcera som bola prvy krat na poradni a ziadny zoznam mi nedali
@muca1212 poucenie trva cca 15 minut, zapamatala som si , ze ked ma to chyti po 16 tak mam ist cez urgent a odtial ma poslu na porodnicu

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heln
4. máj 2011

ahojte, bývam v petržke a tiež rozmýšľam nad antolskou..... tak sem chodím pozerať čo píšete.....
aký zmysel má vlastne zazmluvnenie lekára? lebo sa bojím toho, že si zazmluvním a on nebude môcť, tak aj tak ma vybaví ten, čo bude po ruke..... a keď si zazmluvním tak aké to má ešte výhody?
tú Hammerovú tuším viaceré odporúčajú.....

domika007
4. máj 2011

@aaddeell ahoj, tak mne ho Mudr. automaticky dala, ale treba si ho proste pytat...

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chiarra8
4. máj 2011

ahojte, ak sa rozhodujete pre Antolsku, tiez vrelo odporucam 🙂 ja som rodila 2 tyzdne skor a nestihla som si nikoho zazmluvnit i ked som to mala v plane.. Porod prebehol vyborne a vobec som nemala pocit, zeby som si musela niekoho zazmluvnovat. Sluzbu mala Dr. Lamprechtova a Dr. Janac.. Boli skveli.. Dokonca som sa skoro otvorila a aj ked som prosila, aby mi pichli EPI (tu som si stihla zaplatit 😉 ), uz sa nedalo 😲 Strasne som sa bala ake to bude bez EPI, ale dalo sa to zvladnut a mam po tom vsetkom len pozitivne zazitky 🙂 Drzim vam palce a nebojte sa, priroda to zariadila dokonalo.. 😉

kvetinka211
4. máj 2011

@heln Ahoj, ja som som si zazmluvnila dr. hlavne preto, lebo som sa bala tolkych neznamych veci okolo porodu, tak som aspon lekarku chcela poznat vopred ... vyhodu to ma aj tu, ze sa mozes spytat na priebeh porodu priamo u lekara, ktory bude pri tom. Inak vyzeraju aj ostatni lekari na antolskej byt ok, takze da sa aj bez zazmluvnenia. Podla mna takmer vzdy pridu k zazmluvnenemu porodu a keby z vaznych dovodov nemohli, peniaze ti vratia.

denda83
4. máj 2011

Ahoj baby.....chcem sa spytat...na EKG pocas tehu na Antolskej ste boli???? Ak ano je to niekde na -1???????

jasminet
4. máj 2011

@denda83 ano, je to dole rovno pod gyn. ambulanciami na -1 poschodi. od vchodu do polikliniky tam idu schody

denda83
4. máj 2011

@jasminet Dakujeeeeem....nahodou ordinacne hodiny nevies??? 😅

jasminet
4. máj 2011

@denda83 to nie 😉

denda83
4. máj 2011

@jasminet Oki aj tak dakujem 😉

jasminet
4. máj 2011

@denda83 ale toto som nasla teraz na nete... http://www.zzz.sk/?profil=1477
http://www.zzz.sk/?profil=316
http://www.zzz.sk/?profil=317 - tak si vyber 😀 ale je tam telefon aspon...

denda83
4. máj 2011

@jasminet Dakujem😀 len vsade je ten isty doktor, ale ine ordinacne hodiny...tak trosku mam zmatok, ale nevadi, pojdem tam zajtra na 8.00 a ked tak pockam😀

jasminet
4. máj 2011

@denda83 ved to, ze nevies co plati pre tehotnu 😀 bud si zavolat, alebo skusit stastie

denda83
4. máj 2011

@jasminet asi tak😀DDD, dakujem😀

lusindalulu
4. máj 2011

nahodou neviete ordinacne hodiny na ultrazvuk c. dv. 24 - myslim ze MUDr. Janac ... na nete je ze do 12 ale neviem ci to neni stare ... lebo mna objednali na 12.50 a teraz neviem ci som zle rozumela alebo co ....

jankohrasko
4. máj 2011
smejko
4. máj 2011

kočky, tehotenskú knižku si berú lekári alebo si ju môžem nechať ako pamiatku ? neviete náhodou ? dakujem.

jasminet
4. máj 2011

@smejko knizka ostava v nemocnici, tak si ofot co potrebujes ak tam mas nejaku foto pripnutu... 😉

smejko
4. máj 2011

@jasminet to je skoda, ja som si ju chcela nechat, fnuk fnuk

kaara1980
4. máj 2011

ahojte,chcela by som sa opýtať:dávajú miminko po pôrode matke na bruško,či si to treba vyžiadať?A prvý krát priložia na prisatie kedy?Ďakujem

dudduli
4. máj 2011

ja som na antolskej rodila 2x a som spokojna.prvy krat mi maleho dali v podstate hned po porode na brusko,ale druheho som videla az na druhy den rano,lebo som rodila o 16 stej a dali ho rovno na jis-ku,ja som musela este lezat.
prilozia ho v podstate asi po styroch hodinach po porode.kazde babo ide po porode na styri hodiny do inkubatora na zaklimatizovanie.potom ho v podstate mate stale pri sebe,okrem vysetreni na ktore vam ho budu bravat.neviem ci teraz este kupu babatka sestricky,ale ked som tam bola tak ich este kupali ..

vladikaw
4. máj 2011

@denda83 ahoj ja som tam bola predminuly tyzden a mali tam tusim od 8ej do 14tej hod... ja som prisla o pol 10 a bola som tam jedina hned ma vzali... tak skus, vela stastia 🙂

lusindalulu
4. máj 2011

@jankohrasko ale vyzera to aktualnejsie ako to do 12 co som nasla na nete ... diky 🙂

denda83
4. máj 2011

@vladikaw dakujeeeeem, no idemm tam hned o 8...tak dufam ze budem mat sstastie aj ja😀

tehula
5. máj 2011

@lusindalulu robia tam aj poobede, nielen do 12tej, akurat maju obednu pauzu takze dobre mas cas zaznaceny, nboj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre