Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

pimpulienka
29. apr 2010

kafoditka tak sa vidíme 🙂
bambola p. Ježíková sa hneď pýtala, či mám všetko v poriadku, či mám normálny priebeh tehu, takže s tým rizikovým netuším..treba sa informovať na to,
pešo je fajn chodiť, aspoň aby si mala veru pohyb

katyka331
29. apr 2010

mici11, ďakujem, no vidíš, ja by som tam čakala už od utorka 🙂)..ja stále váham, tak si to chcem aspoň vypočuť a uvidím, ako sa rozhodnem.

sammy
29. apr 2010

Ja som rodila presne pred tyzdnom, nemala som nikoho zazmluvneneho a mala som fakt stastie na super porodny tim a v tom case som rodila sama, takze vsetci skakali len okolo mna 🙂 A na sestonedeli uz nejak nikto neriesil, kto bol alebo nebol zazmluvneny, spravali sa ku vsetkym rovnako.

pimpulienka
29. apr 2010

ani ja si nikoho nebudem zazmluvňovať, už v začiatkoch tehu, som sa tak rozhodla, dúfam, že aj ja budem mať také šťastie sammy 😉

pimpulienka
29. apr 2010

maminky akurát riešim pôrodnícke vložky, aké ste mali vy s akými ste max. spokojné? nejaké odporúčanie vás poprosím 😉

kafoditka
29. apr 2010

pimpulienka ahoj, kde sa nachadza ta miestost, kde p.jezikova prednasa? aby som nebludila po celej antolskej 😉

pimpulienka
29. apr 2010

kafoditka pôjdeš hneď smer doľava do časti rehabilitácie 🙂

kafoditka
29. apr 2010

aha.. no ked tam uvidis taku nizku gulku s cervenym ramom na okuliaroch tak to som ja, potom do mna kopni keby som nevedela... 😀

pimpulienka
29. apr 2010

😀 ty si zlatá. ja tam už určite okolo tej 7:45 budem, takže sa hneď poobzerám 😉 Inak volám sa Nina, zatiaľ ma takto virtuálne veľmi teší 🙂

babulina
29. apr 2010

pimpulienka - k vlozkam, ja som mala pri prvej dcere samu classic a bola som spokojna, aj teraz som si ich kupila

pimpulienka
29. apr 2010

babulina ja som pozerala po nich a tam dole je napísané, že mini, nie sú tým pádom príliš malé??

babulina
29. apr 2010

idem pozriet sec, mam ich niekde v skrini zahrabane, ale tie co som mala pri ninke boli tak akurat, ale je pravda ze ja som si davala dve zo zaciatku

babulina
29. apr 2010

napodiv som ich nasla rychlo, mas pravdu je tam napisane mini, merala som to cez sacok takze je to skreslene ale vyzera to tak cca na 18cm

pimpulienka
29. apr 2010

kafoditka a tuším tá telocvičňa sú dvere č.18 (neviem, či som si ale dobre zapamätala) a p. Ježíková je na tej istej chodbe, má tam všetky info písané na dverách, takže to nájdeš, aj keby si nechcela 🙂 najprv treba ísť za ňou, ona ti dá papierik na zaplatenie (koľkokrát chceš chodiť) mrkne ti do knižky a potom sa už pôjdeš prezliecť do šatne 🙂

pimpulienka
29. apr 2010

takže odporúčaš babulina? lebo ja som zostala pravdupovediac zarazená, či nie sú príliš malé, lebo predsa, aby tá dĺžka aj niečo zvládla..

babulina
29. apr 2010

urcite su dlhsie nez tie original co maju v porodnici, mne po pravde stacili a krvacala som relativne dost, skus mozno kupit si len dva tri baliky na skusku a potom trebars vyskusaj inu znacku, ale mne sa osvedcili

pimpulienka
29. apr 2010

hlavné tie prvé dni po pôrode sú asi najviac kritické, čo sa týka krvácania, tak som myslela, či nie sú vhodnejšie nejaké veľké maxi, dlhé, savé..

pimpulienka
29. apr 2010

kúpim si asi aj tie, ale popozerám asi aj nejaké také veliké

babulina
29. apr 2010

tie prve dni som ich strasne rychlo menila, lebo mi to bolo dost neprijemne takze stihali sat tak akurat 😅

pimpulienka
29. apr 2010

no však práve, budem asi kombinovať aj s nejakými fakt mega 😀 pre istotu

babulina
29. apr 2010

ak najdes nejake vacsie tak daj vediet, mozno kupim jeden dva baliky pre istotu, vloziek nikdy neni dost 😀

cicimon
29. apr 2010

co sa tyka vloziek, ja som mala rozne druhy ale najlhsie boli asi tie tesco poporodne.....tie samu boli mensie

andzi
29. apr 2010

babulina, sú to tieto vložky?
http://www.docsimon.sk/tovar/samu-classic-porod...

Koľko balíkov si minula? Koľko dní po pôrode si ich používala?

katyka331
29. apr 2010

cicimon- tesco predáva aj popôrodné vložky?? to som nevedela a kolko stoja??

minix
29. apr 2010

Tesco ma takisto poporodne vlozky, je ich v balicku tusim 20, ale stoja okolo 1,5€.
ja som mala aj Samu a pacili sa mi viac, tescacke boli trochu viac nepriedusne, mne stacili aj tie samu 18cm😉 a to som krvacala teda velmi vela.

kafoditka
29. apr 2010

pimpulienka.. dakujem za info, tiez tam budem radsej skor, virtualne ma tiez tesi - som Dominika 😉

babulina
30. apr 2010

pimpulienka - hej su to oni, no mam pocit ze som ich minula snad kilo 😀 ja som si odkrvacala skoro na den presne cele sestonedelie, sice to slablo postupne ale bolo to dlho predlho, pre mna este uplny sok to bol lebo ja som nemala menzes predtym tri roky, tak som sa smiala ze si to dobieham 😀 😀 😀

cicimon
30. apr 2010

babulina - fakt skoro cele 6to? ja uz som 4t po a stale krvacam, sice uz menej, ale stale..

minix
30. apr 2010

Ja som krvacala cca 18 dni a uz to som si myslela, aka tragedia. Neblaznili ste z toho? 😉

katyka331
30. apr 2010

minix..ďakujem za info 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre