Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

aaddeell
25. mar 2011

baby ako to je pri porode rodim vo vlastnej nocnej koseli? ak ano odporucate radsej nejaku starsiu ,ktoru potom vyhodim lebo bude krvava?

dastyk
25. mar 2011

SEBA1 dakujem za odpovede a držím ti palce a aj tvojmu babatku 🙂

mia551
25. mar 2011

@aaddeell ja som rodila vo vlastnej, a doteraz mi je tak trochu zahadou ako 🙂 ale nebolo to na nej vobec poznat. ziadne velke stopy po krvi, iba maly fliacik, ten sa v pohode vypral. inak neviem, ci davaju pri prijme ich erarne kosele, ja som sa sice nepytala, ale automaticky mi povedali: "oblecte si koselu..." teda vlastnu...

luuca1
25. mar 2011

@luciarichard no moja tiež začala tak mrnkať ked ju dokojím....fasa

skovka
25. mar 2011

ja som mala tiez svoju koselu, ked sme sli rodit, tak som si ju vyhrnula hore a ani trochu sa mi nezaspinila. povodne som sice chcela nemocnicnu, ale mamicke predomnou dali vtedy poslednu 🙂

seba1
25. mar 2011

@dastyk ďakujem, ja rovnako tebe držím palce 🙂

majloo
26. mar 2011

@2jaja3112 ja si tiez nikoho nezazmluvnujem, to sa ma na poradni pytal doktor, ci si chcem niekoho zazmluvnit, ja ze nie a bolo vybavene 🙂 , ved ked nastupim v pondelok do porodky na prijem, aj tak neviem, kto bude mat sluzbu. A keby bol doktor ne poradni nejaky neprijemny, tak proste pojdes k inemu.

tehula
26. mar 2011

@aaddeell ja som mala vlastnu, presne ako pise @mia551 ani neponukli erarnu
Rodila som v muzovom starom triku, lebo scenare, ako to nejde vyprat a rovno do kosa som pocuvala stale....nakoniec ani skvrnka nebola na tom triku dlhom

2jaja3112
26. mar 2011

@majloo ahoj au komu chodis do poradne ja ku scholcovi

majloo
26. mar 2011

@2jaja3112 ja som bola tri krat u Oravca, len ten mal teraz dovolenku, a bol v pohode, take supitopresto poradne a teraz som bola dva krat u doktorky Bertoldovej, to bola taka povedala by som kvalitnejsia poradna. 🙂 Ale viacmenej na Antolskej by som sa velmi nehaluzila nad doktormi, vacsina je fajn....dufam, ze tak budem hovorit aj v pondelok, to uz nastupujem na prijem.

maandy
27. mar 2011

Ahojte kocky, chcem sa poradit...ak teda mozem. Ma niekto referencie alebo osobne skusenosti s porodnikom MUDr. Sysakom?
Dakujem vopred za nazory... 🙂

jankohrasko
27. mar 2011

@maandy ano, napisem do IP 🙂

hobit
27. mar 2011

@maandy nas zachranil kliestami 😉

l.lara
27. mar 2011

@aaddeell ja som tiez rodila vo vlastnej, neponukli mi erarnu..mala som taku otrasnu od cinana, tiez som predtym citala scenare, ako sa to nebude dat vyprat, tak som ju chcela po porode vyhodit, ale ani fliacik. tiez som ju mala vyhrnutu.

maandy
27. mar 2011

@hobit dakujem za nazor 🙂

2jaja3112
27. mar 2011

@l.lara ahoj neviem ci si dostala moju odpoved dufam ze ano drzim palce

seba1
27. mar 2011

@maandy ja mám skúsenosť z uzv, nič mi vôbec nepovedal, len nadiktoval údaje sestričke a ináč ani slovo okrem pozdravu na konci a začiatku, ani len, že dobré je to, nič, odborník môže byť dobrý, ale prístup nič moc, možno však len nemal svoj deň

katka.ott
27. mar 2011

@maandy mna odrodil a bol uplne v pohode. este som sa s nim dohadovala na presnom case kedy budu deti vonku a sekol sa len o necelu hodinu 😀

andilka
27. mar 2011

@risovka suhlasim, velka spokojnost s dr.Dlhopolcekom, super, super, super.

shawn7
28. mar 2011

@seba1 Ahoj, dakujem za odpoved......... pises ze mas preddohodnute zazmluvnenie? to znamena, ze chodis k Havaldovi na poradnu tych 4 - 6 tyzdnov pred porodom a bavili ste sa o tom ze by si ho chcela? Pytam sa, lebo absolutne netusim co mam kedy urobit....... jedine co viem je, ze dostanem u mojej doktorky papier asi 32tt alebo 34tt a potom by som mala chodit do poradne uz do porodnice. Co si len myslim je ze do poradne by si mala chodit k doktorovi, ktoreho chces aj zazmluvnit, aby ta aspon trosku poznal. Alebo je to inak?

shawn7
28. mar 2011

@mia551 Dakujem, mam tri kamaratky a kazda z nich mala jedneho zo spominanych troch doktorov. Dve boli spokojne, tretia este len bude rodit u Havaldu. Trosku ju soklo, ze Havalda ide na dovolenku zrovna vtedy ked ma termin. Preto ma zaujimalo aky je obvykly pristup, ci teda niektora nema skusenosti, co sa deje ked ide doky na dovolenku. Nasleduje umele vyvolanie porodu? alebo ma zaskok? Kto je ten zaskok? Da sa s doktorom dohodnut?

shawn7
28. mar 2011

@lulusha Dakujem za odpoved...... ak to nie je tajomstvom.... mala si planovanu sekciu? alebo ste sa rozhodli behom samotneho porodu? Chodila si k nej od prvej poradne v porodnici alebo si k nej chodila aj predtym?

lulusha
28. mar 2011

@shawn7 nemas za co! chodila som k nej od zaciatku nejakeho 30 tt d poradne, ked mi moja gynekologicka urobila CTG a maly mal hrozny pulz, zobrala ma sanitka do nemocky a tam mi nakazali kontaktovat rizikovu poradnu, odporucili mi Bertoldovu... takze som k nej chodila odvtedy kazdy tyzden...ku koncu mal maly malo plodovej vody, tak ma hospitalizovali a potom sa CTG stale zhorsovalo, aj ked cakali, ci nezacnem sama rodit, dali mi oxytocinovy zatazovy test a nic, takze sa urobila sekcia

jajka81
28. mar 2011

Ahojte baby, prosim chodite niektora na cvicenia k pani Jezikovej? Ja by som strasne rada zacala, ale uz druhy tyzden sa jej vobec neviem dovolat. Nemate nejaky tip, kedy by som ju mohla zastihnut? Pripadne osobne ju niekde vymaknut......
Dakujem!

seba1
28. mar 2011

@shawn7 mám to preddohodnuté, nechcel zazmluvniť hneď, lebo mal byť mimo na týždeň, že potom to vybavíme, do poradne môžeš chodiť k tomu, čo chceš zazmluvniť, ale nie všetci majú aj poradne, u mňa to takto vyšlo, zháňala som info o dobrých pôrodníkoch a potom som si vytipovala tohto a šla som k nemu cielene aj na poradňu 1x a chodím do tej ambulancie aj ďalej, chcela som pred zazmluvnením vidieť jeho prístup a aj naživo a sa mi potvrdilo zatiaľ, že je fajn. Ja som začala do pôrodnice chodiť po ukončenom 35tt.

smejko
28. mar 2011

Maminky, viem, ze toto sem velmi nepatri, ale nechodite niektora s detickami k Dr. Hercegovi na Strecniansku ? Dakujem moc.

majloo
28. mar 2011

@smejko ja ku nemu zacnem chodit s babom, kamoska ku nemu chodi a je spokojna, ide vraj s dobou😉

zuzana_1
28. mar 2011

ahojte kocky..viemi niektora z vas poradit? existuje na Antolskej nejaky predporodny kurz? ak ano, viete mi o nom povedat nieco blizsie,prosim? dakujem 🙂

kaara1980
28. mar 2011

@jajka81 Ja sa mám objdenať k Ježíkovej okolo 30tt.Musíš volať od 7:00 do 7:45 a musíš skúšať dlhšie.Na to ma upozornila aj moja sestrička,že musím skúšať aj viac krát.A keď chceš ísť k nej na predprípravu,musíš mať sprievodný lístok od svojho dr

smejko
28. mar 2011

@majloo tak som zvedava na neho, chcem mu zavolat a opytat sa ci by nas zobral, ty si nemala problem ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre