Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

cicimon
8. máj 2012

@dedena cca 30min

katkagab
8. máj 2012

@dedena super, dakujem.

katkagab
9. máj 2012

@ivanuska28 tak som sa dnes dovolala - o 7.15h. konečne 🙂

katkagab
9. máj 2012

@ivanuska28 tak som sa dnes dovolala - o 7.15h. konečne 🙂

resanka6
9. máj 2012

Kočky moje ja to tu na tych 727 stranach fakt neviem najst .. 🙂 . Takze viete mi poradit kam mam ist na tie prehliadky mesiac pred porodom - tie co sa chodia kazdy tyzden? Treba sa tam objednavat alebo ako?

saranata
9. máj 2012

@resanka6 neobjednáva sa, prideš do časti polikliniky a vyberieš si jednu z ambulancii a tam bude potom chodit do porodu, nenechaj sa odbit sestričkami , vačšinou posielaju vzdy do dalšej ambulancie, proste si jednu vyber a ked vylezie sestra tak jej daj kartičku a hotovo
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

resanka6
9. máj 2012

@saranata dakujem... a mam sa tam dofarat na hodinu ked ma niekto tu prenatalnu poradnu v tej tabulke? Inak neviem ako to moja doktorka pocita, povedala mi, ze tam mam ist az na buduci tyzden a to uz budem v 38tt - tak mi to nejako nevychadza chodit tam uz mesiac pred porodom, ale iba 2 tyzdne pred terminom... 🙂

saranata
9. máj 2012

@resanka6 hej prenatalna poradna 😉
ono sa chodí od 36tt ale ked ta poslala len teraz tak to problem neni, ved oni si tam odsleduju, posle ta na EKG a sono a potom ti dá o týžden kontrolu, drzím palce 🙂

resanka6
9. máj 2012

@saranata strasne mooc dakujem... Pojdem asi este tento tyzden, o dva uz chcem rodit xixixi 😀

saranata
9. máj 2012

@resanka6 kludne chod aj tento týžden, ved posledný mesiac ta aj tak zoberu

eemmaa
9. máj 2012

ahojte tak dnes som absolvovala prednasku o epiduralke a uz som pripravena na porod 🙂

rogerka
9. máj 2012

ahojte, chodi niektora z vas na poradnu k dr. hammerovej? kedy a kde ordinuje?

anella07
10. máj 2012

Ahojte dievčatá, nemocnica antolska už nebude organizovať poučenie na epidural len 1x do tyzdna hromadne, ALE kazdy deň po 5 žien, ak sa nemýlim o 13h, ale to by som bola rada, keby mi ten cas ešte niekto potvrdil... Tak aby ste vedeli 🙂

adka1987
10. máj 2012

@eemmaa dakujeeeem - za to číslo dverí 🙂)) nemáš už stres, že sa ti to čoskoro blíži??

eemmaa
11. máj 2012

@adka1987 no vcara som bola na poradni a prcek sa nam dako drzi takze neviem neviem ci este nepojdeme na termin no, ale potom si neviem predstavit kolko bude vazit 🙂 inak ona ma poradnu aj utorok aj vo stvrtok 🙂

stakat
11. máj 2012

@eemmaa Ahoj, ja som rodila na Antolskej v novembri 2011. Personál perfektný. Bola tam jedna staršia sestrička na detskom, neskutočne milá a keď som jej spomenula, že som sa predošlú noc nevyspala, ponúkla mi pomoc - zobrala mi malého na celú noc a ráno pred zmenou smeny o 06:00 mi ho vrátila (pomohla mi aj so soplíkmi, ktoré mal od narodenia, aj pri kúpaní malého bola super - vtipná). Spala som jak mŕtvola, ani bábo, čo bolo so mnou na izbe som nepočula a to vraj veeeľmi plakalo. Ja som chcela pri pôrode priateľa, nadštandart. izbu - ale to všetko len kvôli psychickej pohode, nakoľko nemocnice neznášam, je mi tam na odpadnutie, keď musím ísť niečo riešiť. Ale nakoniec bolo všetko inak - porodila som o 05:22 h, takže priateľa som ani nevolala. Povedalal som si, že by mi to aj tak nepomohlo pri pôrode a nakoniec som mala aj pravdu. Ja som taká samostatná jednotka - všetko si radšej vytrpím a vyriešim sama. Bola som v pohode po pôrode a na nič som nemyslela od únavy. A tú izbu som už vôbec neriešila, predsa 2 baby na izbe je lepšie - máš si aspoň s kým pokecať resp. vymeniť-nabrať skúsenosti. Prajem vám obom veľa zdravíčka a lásky.

eemmaa
11. máj 2012

@stakat dakujem za podporu 🙂 ja budem mat pri porode aj manzela ktory tam asi skolabuje ale tiez tam budem mat maminu ked ze je zdravotna sestra a stoji pri mne este aj na poradne so mnou chodi tak ze sa tesim na podporu 🙂 ale na druhu stranu neviem ci sa viac bojim tej ihly z epi alebo toho nastrihnutia pokial teda pojdem normalnou cestou. Tak ze toto je asi jedine nad cim v poslednej dobe rozmyslam. Ale nad nadstandardom som ani nerozmyslala lebo si myslim ze je to zbitocne a zas ten pokec na tej izbe je fajn.

adka1987
11. máj 2012

@eemmaa keby sme tak vedeli, kedy si to tí naši malí drobcovia zmyslia a chcú vidieť tento svet 🙂 držím ti palce, nech ti všetko dobre dopadne. koľko ti teraz váži? ja pôjdem poslednýkrát svojej 17.5. a potom už len na antolskú tak uvidíme, čo my tam povedia

eemmaa
11. máj 2012

@adka1987 no v 36tt vazil 2790g 🙂 dnes idem na ekg kedze este to mi chyba k vysledkom no a potom uz len cakat kedy sa drobec rozhodne prist medzi nas 🙂 to mas o chvilku posledny krat poradnu a potom uz len antolska 🙂

ivanka.7
11. máj 2012

@eemmaa to nie je tak vela, ten posledny mesiac uz tolko nerastu 🙂 a mne 2 tyzdne pred porodom vraveli ze ma mala 3440g a narodila sa a mala 3340g 🙂

eemmaa
11. máj 2012

@ivanka.7 ja len dufam ze to nebude daky obrik 🙂 ale ked vidim svoju vahu ako ide hore tak sa bojim ze ho nevytlacim ked ze mi dr povedala ze maximalne by bolo dobre pribrat tych 15 kg a ja uz mam 18 a to este mam teda par tyzdnou pred sebou no ale uvidime co bude 🙂

adka1987
11. máj 2012

@eemmaa
@ivanka.7
tak toho obríka sa bojím aj ja :D ja ked som bola naposledy v 30. týždni tak vtedy mal 1590, tak som zvedavá kolko bude mať teraz :D ale zasa za ten mesiac som ani nepribrala, stále mi to kilo kolíše, tak uvidíme. a hlavne som zvedavá, kedy mi povedia termín, či pred alebo po

adka1987
11. máj 2012

@eemmaa ja som pribrala 11 kilo a ešte mám mesiac pred sebou 🙂

ivanka.7
11. máj 2012

@adka1987 je fuk kolko priberies ty vzhladom na vahu babatka 🙂 a moja mala v 32. tyzdni 2150g, tak sa nestrachuj 🙂

eemmaa
11. máj 2012

@adka1987 co by som ja za to dala pribrat len tolko 🙂 no co uz hlavne je nech je zdravy a budem spokojna 🙂

adka1987
11. máj 2012

@ivanka.7 ja sa nestrachuj, len sa už teším nech je vonku :D kolegova žena pribrala 37kg a bola tiež chudá. ale našťastie to zhodila do roka. len niektoré to nezhodia a ešte viacej priberú

ivanka.7
11. máj 2012

@adka1987 pribrala som 16 kil, 10 som nechala v porodnici a 2 som zhodila este doma🙂 zmestim sa uz do vacsiny predtehotenskych nohavic 🙂
ale v kazdom pripade zelam co najprijemnejsi porod 🙂

adka1987
11. máj 2012

@ivanka.7 ďakujem 🙂 naštastie ja som si nemusela kupovať, ešte ani žiadne tričká ani nohavice, uvidíme ako to bude o chvilku 🙂 a malá sa má ako???

ivanka.7
11. máj 2012

@adka1987 dobre, teraz chrni v satke po slusnom vresku 🙂

meg_junova
15. máj 2012

Ahojte maminky. Chcem sa len na rychlo opytat, ze ked pridem do Antolskej priamo, bez toho, ze by som sa tam bola pozriet predtym, prijmu ma? Nie som totiz z Bratislavy a do Pezinka sa stahujem na poslednu chvilu. Dakujem za pomoc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre