Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

sladjana
24. jún 2011

@ninan2 moja som zvedava jak to zabere,aj ja us mam kupeni cajik z malini ostruzinovej, 🙂
aj lanove semjacka.drzim palce 🙂

katrenka111
24. jún 2011

ahojte baby.... a poznate aj MUDr. Malovu?? ake s nou mate skusenosti??? rodili ste niektora u nej???

simib
24. jún 2011

@katrenka111 Ahoj.Ja ju poznám.Pred rokom rodila moju segru a aj ja som bola pri tom a bola skvelá.Teraz ked som ležala v nemocnici na rizikovom,tak tam bola a zas super prístup.Velmi odporučujem ako profíčku lekárku🙂

slavkav
24. jún 2011

@katrenka111 ja som ju mala zaplatenu, bola som velmi spokojna. ale ja som rodila planovanou sekciou

shawn7
24. jún 2011

ahojte, chcem sa opýtať, na predpôrodnej príprave, či prednáške, hovorili, že MUDr. Divinec robí raz týždenne takú prednášku, že ako sa starať o dieťa...... neviete kedy sa to robí?, boli ste tam niektorá?, je potrebné sa na ňu dáko špecialne pýtať alebo je to ľahko zistiteľné?

shawn7
24. jún 2011

@tehula hm, ja uvažujem o nadštandardnom pôrodnom boxe. Zvažujem to kvoli súkromiu, sprche a WC na izbe, možno väčšiemu súkromiu...... ale neviem ako to vyzerá na normálnych boxoch, ešte som nerodila.Fakt sú tam lepšie pôrodne stoly? tak potom prečo je nadštandardný box nadštandardným boxom?

ninimini
24. jún 2011

ahojte!Možem sa spýtat kolko stojí epidruálka v ba-antolská. a škole je ešte stále na tom istom mieste myslím ako sa vojde hlavným vchodom prejde sa cez sklenú chodobu a na prízemí pri stoličkách sa schádzali vždy mamičky.tak dúfam že to tam ešte stále je 🙂)) dakujem

katrenka111
24. jún 2011

@simib
@slavkav baby a ona ordinuje teraz aj v Senci...a kolko sa u nej platí???neviete?? Takže svoje pacientky aj odrodí???

slavkav
24. jún 2011

@katrenka111 ano, ja som po porode k nej aj presla ako pacientka 😉
kde kolko sa plati? v ambulancii? nic
porod - normalne na zmluvu

filipa
24. jún 2011

@katrenka, MUDr. Malovu poznam uz 7 rokov, rodila obidve nase deti, mala som ju zazmluvnenu a ja mozem len a len odporucat. jej velmi ludsky pristup, s vhodnou davkou humoru mi velmi pomohol... a pri 2. porode som jej volala o 2 hod v noci domov, ze uz to asi zacalo, ochotne poradila co robit a prisla ihned do porodnice ... velmi zlaty clovek, skutocne

tyta
24. jún 2011

@shawn7 ta prednaska je na novorodeneckom, ked tam budes lezat, sestricky budu zvolavat. Ale byva len 1x tyzdenne, mozno prave v nemocnici nebudes.

shawn7
24. jún 2011

@tyta dík, tak snáď sa mi pošťastí, že sa bude konať akurát kedtam budem..... no a ak nie, tak nevadí

minix
24. jún 2011

@tyta nam povedali, ze ta prednaska je nepovinne povinna. 🙂))) a museli sme tam ist bez vynimky. 🙂)

katrenka111
25. jún 2011

@filipa
@slavkav Dakujem baby, ste mi pomohli.... asi k nej zacnem chodiť....len skoda ze ma volný termin až na august ☹

domika007
25. jún 2011

@katrenka111 ahoj, mna Mudr. Malova rodila pred mesiacom a u mna max. spokojnost...chodim k nej od zaciatku aj do ambulancie, takze ja len odporucam 😉

sony123
25. jún 2011

@shawn7 pred rokom a pol a tiez pred siestimi rokmi, ked som tam lezala s mojimi detmi, bola ta prednaska vo stvrtok, a prihlasovat sa nemusis, sestricky ta na nu zavolaju.

jajka81
25. jún 2011

@ninan2 Ahoj, ta prednaska neviem kedy bude, ale da sa to zistit priamo na antolskej , viem, ze minimalne na gyn.ambulanciach je to vyvesene. Byva to vzdy kazdy druhy pondelok tusim o 12:30, ale neviem, ci to vychadza na tento pondelok alebo az ten dalsi.....

jajka81
25. jún 2011

@verinka100 Ahoj, to cvicenie stoji 3.50eur na jedno cvicenie, ktore trva cca 2 hodiny. Kontakt na p. Jezikovu je 02/68673403. Volat treba medzi 7.00 a 8:30, neskor ju tam nezachytis. A mne trvalo aj tak skoro 3 tyzdne dennodenneho volania kym som sa konecne dovolala, takze treba sa obrnit trpezlivostou.....

verinka100
26. jún 2011

@jajka81 dakujem za info. 🙂 A kde sa to tam nachadza? To sa cvici v nejakej ambulancii alebo? A kde ste sa na cvicenie prezliekali? Bolo vas tam vela?

micu13
26. jún 2011

@ninimini ahoj. epi stoji 150€ a skole je stale tam 🙂

jajka81
26. jún 2011

@verinka100 Bolo nas tam asi 8-10. Cvicilo sa na prizemi, su tam take rehabilitacne minitelocvicne - pojdes akoby do toho velkeho bufetu, oproti vchodu do budetu vojdes do modrych dveri, pojdes dolava, potom hned doprava a miestnost myslim 11c. Prezliect sa da v satni, ale vela bab sa prezliekalo aj priamo v miestnosti, kde sa cvicilo. A ja som chodila uz tam oblecena v teplakoch a tricku, cize som sa nepotrebovala prezliect.

micu13
26. jún 2011

Ahojte dievcata. Mam jednu otazocku na tie z vas co ste uz doma z porodnice. Neviete nahodou ci na sestonedeli nieje nahodou wifi? Za odpoved dakujem 🙂

jajka81
27. jún 2011

@micu13 Ja som lezala na rizikovom a tam wifi nebolo....

micu13
27. jún 2011

@jajka81 tak to tam asi nikde nebude 😖

kvetinka211
27. jún 2011

@micu13 neviem, ale ja som bola rada ked som si stihla popri kojeni, prebalovani a nespani v klude zjest obed/veceru a pocitac som nemala chut zapnut ani prvy tyzden po prichode domov 😀 okrem ineho preto, ze sa mi jaksi zle sedelo 😕

simib
27. jún 2011

@micu13 Ja som ležala na 5 posch.na rizikovom 7 týždňov a vifi ani náhodou.Mala som prenosný net.Takže vifi tam nieje určite 🙂

simib
27. jún 2011

Inak.Je tu niektorá ktorá ste rodili nedávno na Antolskej plánovaným cisárskym rezom v celkovej anesteze?Rada by som vedela čo všetko to obnáša od prípravy až po zobudenie a regeneráciu.Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

micu13
27. jún 2011

@kvetinka211 asi mas pravdu, ja len kvoli tomu ze na stranke ze co si mas doniest do porodnice pisali ze si mozes doniest nieco na rozptylenie, casopis, knihu... tak som myslela ze nejaky ten cas tam asi budem mat 😎 a aspon na komunikaciu s okolim by sa net hodil. 🙂

kvetinka211
27. jún 2011

@micu13 no mala som problem odpisovat aj na smsky a telefonáty okrem blizkej rodiny som nezdvihala, ale mozno nie vsetky zeny su take divne ako ja 😉 casu tam ale nazvis naozaj nie je, mozno ak budes mat extra kludne babo, ze sa aj v noci vyspis, tak potom ti snad ostane este nejaka energia na knihy a internet. Ja som ale mala stastie na nadstandard, tak mi vzdy poobede na 2-3 hodiny prisiel muz na izbu a tesili sme sa s babatka ... kebyze som na standarde a nemoze ist za nami, tak si viem predstavit, ze by sa mi tam zislo nieco na citanie ...

shawn7
27. jún 2011

@jajka81 Ahoj, dlho som ťa tu nevidela, už som myslela že to máš za sebou...... ako sa darí?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre