Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tehula
4. jún 2009

Katrin> ja som kupila v tescu. Tam mali klasicke biele na suchy zips. Inak ich mam plnu onuuuu, lebo kamoska mi teraz dala kopec veci aj po jej mimi a ona tych postoliek nakupila jak pre celu skolku 😀

dadka212
4. jún 2009

Inneska myslím, že nerobia "problémy" s yalom, len to treba povedať vopred 😉 ale napríklad mne nestihli dať, našťastie som bola v ten deň na velkej a ani som v ten deň nič nejedla, teda dali mi večeru, lebo dr. povedala, že nebudem rodiť a aj som ju pekne vyvrátila 😝 no a na boxe neuniklo nič, teda nič som nezaregistrovala ani necítila 😅

Akejka ďakujem 🙂 ja si dr. pamätám spred dvoch rokov nám chodila na vizitu každé ráno a večer kontrolovať rany a tiež sa mi zdala fajn 😖 ja chápem, že tam majú nátresk a sú z toho nervózny, ale zato ja nemôžem...teda vlastne môžem nemala som si vybrať Antolskú 😀

Katrin ja som kupovala normálne v detskom obchode poštolky 😉 alebo tuším aj v lekárni ich mávajú...inak na Antolskej dolu je aj obchod s detským tovarom, prinajhoršom kukneš tam 😀

tehula
4. jún 2009

no ja s klistyrom neviem, ja som pocas 3trimestra stale aj do zasoby vyone....ale tak co ak daco predsa? Inak je iste, ze po klistyre uz fakt nic? Lebo ved crevo to rozdrazdi riadne 😒

inneska
4. jún 2009

katrin..ja som poštolky na suchý zips kúpila v drogérke 101 🙂

dadka..uvidím, či ja stihnem zo seba niečo dostať, doma v pohode, ale ked som niekde mimo, tak akoby ma zaštuploval a nič 😀 tak ok, dopredu sa s yalom ohlásim 🙂

tehulka...ja som po klistýre bola raz, moc zo mňa nešlo...a to som mala aj obed..a v pohode...potom žiadna nehoda nebola 🙂

katrin79
4. jún 2009

tehula: no idem v utorok na poradnu, ak dovtedy nebude ziadna zmena, co by teda mohla byt 🙂

dikes za info o tych postolkach, tak ked pojdem na Antolsku najblizsie tak sa stavim v tom obchode, lebo sa mi nechce behat inde

inneska
4. jún 2009

babulky, otázka možno od veci(a asi som moc náročná) 😅 ...náhodou tam nieje wifi ?? že by sa dalo pripojiť 😕 (nechcem vyzerať ako závisláčka na nete, ale ak by som šla skôr ležať, tak by to nebolo odveci) 🙂

katrin79
4. jún 2009

inneska: akoze super otazka, neviem ti povedat, ale vzhladom k tomu, ze ta nemocnica je v stave, ze ani na wc nesvieti svetlo, by ma mooooc prekvapili, keby tam bolo pripojenie na net 😉

katrin79
4. jún 2009

nevieme, co je s katkou 1981??? uz som jej nestihla dat moje cislo na mobil, som si neskoro precitala, mozno uz to ma aj za sebou, ked sa rano vybrala do nemocky

tehula
4. jún 2009

katrin> 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto si dokonale klepla klincek 😀 😀 😀 😀 😀 ze ziarovku nevymenia, vsetko si tam musime nosit, ale mozno motyka a net tak frci. Neviem, ale skor by som povedala, ze nie.

POdla mna Katka1981 dnes ostala uz v nemocke. Ja jej silno drzim palce.
Zajtra idem na poradnu, tak mi drzte palce, nech uz dcera pada von a nehneva ma od zaciatku 😀

dendulka999
4. jún 2009

Ahojky Katrin tie poštolky tam majú v obchode, ja som na ne dnes pozerala, a majú aj s farebnými motívmi, fakt pekné

majkas
4. jún 2009

ahojte,

dadka malinka je krasna, aj ja uz chcem...

slencnica, normalne som sa rozplakala pri tvojom pribehu porodu, tajne dufam ze aj ja to zmaknem tak rychlo

inn, oficial wifi tam asi nie je, ale niekedy sa da chytit signal z technopolu (to je budova miestneho uradu petrzalka a oni maju nejaku svoju siet)

hej a v tom obchodiku na antolskej maju aj super kojenecke podprsky za slusnu cenu 12,70, som si akurat v utorok kupila 🙂

katrin79
4. jún 2009

dendulka: super, si ma potesila, tak v utorok ked pojdem na poradnu sa tam stavim, a prosim ta ten obchodik je v tej hale v nemocnicnej casti dole?

katrin79
4. jún 2009

tehula: tak zajtra myslim na teba, hned daj vediet, ako si na tom, som zvedava, ktora budeme prva 😉

majkas
4. jún 2009

katrin ten obchodik je pri vytahoch, jak sa ide na tu spojovaciu chodbu co prejdes cez nu do vsetkych blokov, v podstate tam kde je odd anesteziologie a nalavo

kukenzi
4. jún 2009

detto, pridavam sa aj ja, kontrakcie urcite spoznate a hlavne budu mat aku-taku pravidelnost... tie tlaky sa nedaju s nicim inym zamenit 😉

inneska
4. jún 2009

vdaka babulky, no tiež ma napadlo, že žiarovku nevymenia...stále nesvieti?? či si mám brať vlastnú z domu 😀

katrin79
4. jún 2009

majkas: diky uz viem kde

inneska
4. jún 2009

a zajtra idem aj ja na poradňu, o 11h mám utz a potom k oravcovi 🙂

katrin79
4. jún 2009

inneska: to sme sa s tehulou smiali na ziarovke co je na wc v poliklinike pri ambulanciach, ale mozno uz ju vymenili, tento tyzden som tam radsej na wc nesla, som vydrzala 😉

kukenzi
4. jún 2009

tehula, katrin, vy mate termin po mne a uz aj idete rodit 🙄 😉

katrin79
4. jún 2009

kukenzi: no my s tehulou sa uz chystame, otazne je, ci sa chystaju aj nase babatka 😀

tehula
4. jún 2009

katrin: ten obchodik je tam, kde sme na ARO cakali, som este hovorila, ze sa tam da nakupit.

Kukenzi> ty uz jedno dieta doma mas, mozes este vydrzat, my uz nieeeeeeeeee 😀

inneska
4. jún 2009

katrin...my ked do nemocky prídeme po 2 hodinovej ceste a potom ma čaká ešte takmer 2 hodinové čakanie, tak na to wc musím ísť či chcem alebo nechcem 😀

a aby ste neporodili skôr ako si myslíte 😀

katrin79
4. jún 2009

tehula: presne si to vysvetlila Kukenzi, to je ten hlavny dovod, ona uz nema narok sa tak ponahlat 😉
hej, uz si spominam, ze tam bol obchod, v utorok som tam ako na koni

katrin79
4. jún 2009

inneska: tak potom si hod do kabelky lampas pre istotu 😀

katrin79
4. jún 2009

baby, Katka1981 ma babatko........superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

katrin79
4. jún 2009

jej, ja som taka vytesena za nu, ma sa super a tak sa bala porodu, az mam zimomriavky z toho...ze mala super porod

certica
4. jún 2009

katrin, tak ju pozdravuj pls., ze moc gratulujem 🙂 . tiez sa tesim, lebo viem, ako stresovala...

katrin79
4. jún 2009

som vam skopirovala, sms od Katky:

"Sophinka sa narodila asi o 17:25, bez nástrihu, bez poranenia. 3460g/52cm. Ja som dovečerala, sedím si na sále, nič ma nebolo, už by som išla domov. Katka"

Hehe, no pekne.. krásny pôrod Odpísala som jej, pogratulovala a spýtala som sa, či bol pôrod vyvolavaný... Katka odpísala:

"Napisem vsetko ked dojdem, ale ozaj to bola pohoda, isla by som domov upratovat."

certica
4. jún 2009

no parada 😵 , opica jedna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre