Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mici111
25. máj 2010

inak baby, neodporucam dr. Kostolneho!!! ja chodim normalne k Rozembergovi, ale ten tam tento ani buduci utorok nie je, tak som isla ku Kostolnemu, a tak ma vytocil!!! jednak ma s prepacenim zdrbal, ze preco som pribrala 15 kg - co podla mna nie je az tak extra vela...zospodu ma vobec nepozeral, len pocuval tym lievikom, mali mi dnes robit kontrolny ster, lebo som mala nejake zle vysledky kultivacie, keby ho na to neupozornim, tak ma v pazi..aj tak mal vlastne v pazi, lebo mi ziaden ster nespravil, len mi hned predpisal lieky, ktore ako som sa docitala (polygynax) sa v tehotenstve nemozu, ale tak hadam vie co robi...

ywett
25. máj 2010

Mici to vazne?
A Rozenberg je OK? Ja chodim k Havaldovi, ale mi povedal, ze v moj termin mozno pojde na dovolenku, tak ako druha varianta je Rozenberg.
Kostolny teda takto? A beries tie tabletky? ja bych ich nebrala, radsej bych sa poradila este s inym dr.

mici111
25. máj 2010

Rozemberg je skvely, fakt..toho odporucam, ja si ho nezazmluvnujem, lebo sa mi zda dat vela 7tis, ale odporucam ho vrelo..
neviem, ci ich mam brat..este vygooglim co to je zac..

ceresna
25. máj 2010
katy1979
25. máj 2010

baby neviete niektora mala by byt na antolskej mlada lekarka vraj velmi sikovna a pacientky su s nou spokojne. neviete nahodou o koho by mohlo ist?

kafoditka
25. máj 2010

@katy1979 ja ked som bola minuly tyzden pozriet na saly, tak tam boli take minimalne tri.. 😉

riska
25. máj 2010

@katy1979, mne robila utz dr. lamprechtová - mladá, šikovná a milá 🙂

minix
25. máj 2010

Katy, takych je tam teraz velmi vela....

katy1979
25. máj 2010

Ok tak to necham tak. Ja len neviem ku komu ist do poradne.

darja20
25. máj 2010

dievcata, ked si prinesiem do porodnice veci pre bejbi, plienky a obrusky, to mi skonfiskuju a budu davat na pridel z erarneho alebo to, co si prinesiem, bude cisto pre moje dieta?

cicimon
25. máj 2010

darja - to daju na "postielku" tvojho baba a bbudes to pouzivat ty resp sestricky na prebalovanie

darja20
25. máj 2010

ahaa, dakujem 🙂

kafoditka
25. máj 2010

Kocky, otazka trochu od veci - ale balili ste si do porodky 2 tasky? Ze jednu pre seba, jednu pre babo, ktoru vam manzel neskor prinesie...alebo vsetko mam natrepat do jednej velkej??

cicimon
25. máj 2010

ja som mala 1 pre seba a pre babo oblecko doniesol mm predtym ako sme sli domov aj s vajickom

kafoditka
25. máj 2010

@cicimon ale v tej svojej si mala aj plienky a vlhcene obrusky pre malu, či?

cicimon
25. máj 2010

ano, to treba od zaciatku, len oblecko na odchod.....aj k moru som mala menej veci 😀

kafoditka
25. máj 2010

@cicimon 😉 🙂 dakujem... No ja mam tiez pripravene varianty ako body s kratkym, body s dlhym rukavkom, overalik... a na mieste sa dufam rozhodnem... 😅

cicimon
25. máj 2010

mne pomohla sestricka obliect aj vybrat oblecko

cicimon
25. máj 2010

.....teda tiez som mala viac veci

kafoditka
25. máj 2010

ja stale neviem... na jednej strane by malo mat babo o vrstvu viac ako my a zas na druhej strane by sme babatka nemali prehrievat... no a teraz sa rozhodni 😉

cicimon
25. máj 2010

zober si viac veci a sestricky ti poradia 🙂

kafoditka
25. máj 2010

a to mam este pripravenu prechodnu zavinovacku emitexovu do vajicka 😉

kafoditka
25. máj 2010

@cicimon dakujem za radu..

katy1979
25. máj 2010

Kafoditka neboj sestricka ti s vyberom pomoze. Zavisi od pocasia. Zavinovacku od emitexu som vtedy brala aj ja. Ale nevedela som ho s nou priputat do sedacky a bol v nej strasne strateny. Tak isiel domov prikryty dekou. Ja balim jednu tasku a plienky k tomu. Pre mimi beriem len vlhke utierky,plienky,rukavicky,ciapku. Ziadne flase,cumle ani ine blbosti. Flasu by to dieta ani vidiet nemalo a cumel detto. Aj keby bol nahodou na um tak treba krmit striekackou ci prstom ale nedavat flasu.vela pit a pozitivne mysliet.

minix
26. máj 2010

kafoditka, ani ja som nevedela, ako mam malinku zabalit, ked sme sli v januari domov, ale sestricka na novorodeneckom sa sama ponukla, ze pomozem vam ho obliect? ak sa neponukne, tak o to v pohode poziadaj, oni ti vyhoveju, a myslim, ze aj celkom rady. 🙂

cicimon
26. máj 2010

presne, mne malu tiez sestricka obliekla 🙂

jasminet
26. máj 2010

ja som si malu obliekla sama, ale ostala som bezradne stat pred autosedackou, tak som poprosila laktacnu, akurat bola u nas na izbe, tak mi malu do nej zapla lebo inak neviem neviem ci by som tam doteraz nestala 😀

luciarichard
26. máj 2010

mne malu obliekala vrchna sestra ... ta jej aj prepichovala uska 😉

jasminet
26. máj 2010

luci si mala komplet servis 😀

ceresna
26. máj 2010

@kafoditka Ja som si teraz zbalila 2 tašky, jednu do vzdychárne / pôrodný box (takú menšiu) a druhú normálne už do nemocnice. Ale to len preto, že sa mi to nevošlo a aby som v nej nemusela veľmi loviť, keď niečo budem súrne potrebovať.
Do tej čo beriem na pôrod, tak tam mám napr. papuče, nočnú košeľu na pôrod, ponožky, uterák, vodu, hroznový cukor, mobily, doklady, tehu knižku, foťák, kameru, vložky... - jednoducho veci, čo by sa mi mohli zísť pred/počas/po pôrode. A do nemocnice klasika, tak ako tu už bolo spomínané.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre