Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lusinda1989
24. sep 2012

@lucia3006 dakujem ale ja neviem ci mi budu uz aj vyvolavat porod... povedali iba ze mam prist na prijem a neviem ako dlho tam budem ani co tam budem a ani nic.... :(

silvushtok
24. sep 2012

Baby, ktore chodite k Rozembergovi, bude tam zajtra? Dakujem

moncuska
24. sep 2012

@keyka dakujem, skusim tam zbehnut a dat jej len tu zmluvu podpisat, lebo poradnu mam az v piatok

moncuska
24. sep 2012

@lusinda1989 normalne sa zbal, ako keby si isla rodit, to co uz pisala kocka pred tym, koselu, zupan, papuce, slapky do sprchy, uterak, vlozky, podlozky, toaletak, kozmetiku, nieco na citanie, keby ta tam nechali len tak lezat, mozno aj nieco na pitie a nieco male na zahryznutie 😉 Uvidis potom na mieste cinu, co bude dalej a ostatne ti moze priniest rodina. A ked uz tam budes, neboj, urcite ta budu informovat. Ak nie sami od seba, treba sa pytat a pytat... 🙂 Drzim palce 🙂

diapozitiv01
24. sep 2012

@silvushtok
Asi bude. Mal službu v sobotu

silvushtok
24. sep 2012

@diapozitiv01 si zlata, dakujem 🙂

zuzkag2
25. sep 2012

@cicimon ale dlhopolcek je napisany na ordinacii, tusim na 25, spolu s oravcom, ze ma rizikovu...no idem tam vo stvrtok, tak tam asi stravim pol dna, ale najdem si ho 🙂 ale dakujem 🙂

alien2603
25. sep 2012

@moncuska Ahoj, citam, ze chodis k MuDr. Bertoldovej na poradne. Ides si ju aj zazmluvnovat ku porodu? Ake mas s nou skusenosti? Pytam sa, lebo zatial som rozhodnuta pre MuDr. Rosenberga, tak zvazujem vsetky pre a proti 🙂 Dik za info.

edulkobaby
25. sep 2012

Viete mi povedat, ci na Antolskej pouzivaju Dianatal gel, ked si ho mamicka donesie? Su tomu nakloneni?

ivanka.7
25. sep 2012

@edulkobaby Pouzit pouziju, ale myslim ze rozni doktori na neho maju rozne nazory. Ja som sa tam stretla s doktorkou, ktora si mysli, ze je to vytahovanie penazi z mamiciek, ine doktorky tam zas kedysi na jeho pouzitie robili myslim nejaku malu studiu.

edulkobaby
25. sep 2012

@ivanka.7 Dik. Tak zazmluvnovanie nie je vytahovanie penazi z mamiciek??? Ale nie o tom som chcela...

ivanka.7
25. sep 2012

@edulkobaby Ja som o zazmluvnovani nenapisala nic a mimochodom, to nie je zalezitost doktorov ale nemocnice. Navyse rovnako ako gel je to tvoja volba. Ja som tiez nakoniec nemala zazmluvneneho nikoho a tu som, plne spokojna. Jednoducho, ked som sa o Dianatale bavila s ludmi na Antolskej, tak mi bolo povedane, ze sa pouzije ak sa stihne, ked ho rodicka donesie a potom mi jedna doktorka pripojila vlastny nazor, ze podla nej to nijaka pomoc nie je.

edulkobaby
25. sep 2012

@ivanka.7 Diki za info. Popytam sa tam az mi zacnu poradne tam.

silvushtok
25. sep 2012

tak dnesna poradna bola super, cele to prebehlo velmi rychlo, kedze som mala vcera poradnu aj u svojho dr, dostala som papiere k zazmluvneniu, bola som poucena, ze kedze som po cisarovi, aby som sa vyhla dalsiemu, musi sa mi porod rozbehnut sam, bo mi nijako pomoct nemozu a predbezne sa pre istotu objednala na internom na predoperacne vysetrenia, takze pre dnesok job done a tyzden pokoj 😝 bola som milo prekvapena, ze som ani velmi dlho necakala, prisla som okolo 3/4 na 11 a dr prisiel pred 11stou a hned sa pustil do prace, takze to odsypalo jedna radost

moncuska
25. sep 2012

@alien2603 MUDr. Bertoldovu som mala zazmluvnenu pri prvom porode a chcem si ju zazmluvnit aj teraz, dufam, ze stihnem. Okrem toho, ze som s nou bola spokojna po profesionalnej stranke, je to velmi prijemny clovek a svojim pristupom mi skratka sadla 😉

keyka
25. sep 2012

@moncuska oki, ved v tom case ju tam iste zastihnes ;)

lusinda1989
26. sep 2012

@keyka ja uz to mam za sebou mala sa vypytala na svet dnes v noci 🙂

keyka
26. sep 2012

@lusinda1989 jeee to sa tesim...dufam ze ste obe ok....mne dnes povedala doktorka ze to vyzera slubne a ze ak do piatku neporodim v piatok rano mam prist pobalena do poradne ;)...tak snad do konca vikendu tu svoju slecnu uz vystiskam ;)

lusinda1989
26. sep 2012

@keyka tak ja ti poviem tolko u mna nikto ani nedufal ze v noci porodim . . . ces den otvorena len na prst tak ako uz dva tyzdne a pred polnocou som sa zobudila na pravidelne kontrakcie po siedmych minutach otvorena na pat cm. . . takze sa to rozbehlo z nicoho 🙂 drzim palce daj potom vediet ako si dopadla 🙂 mozno sa tu este stretneme 🙂

linduska27
26. sep 2012

@silvushtok ahoj ako dlho si po cisarskom? a ako ste dohodnuti ze dokedy kym sa ti nerozbehne porod sam budete cakat do terminu? lebo som v podobnej situacii este plus mame babo o 10 dni pozadu tak neviem si sa to u nas samo spusti 🙂

keyka
26. sep 2012

@lusinda1989 tak to je pozbudiva sprava ;), urcite sa potom ozvem..a kto vie, keby som nastupila v ten piatok tak sa asi este vidime ;)

wilinkaa
26. sep 2012

ahojte
ja budem rodiť buď na konci decembra alebo na začiatku januára, takže by ma tiež zaujímali nejaké aktuálne infošky o tom box a o tom zazmluvňovaní. Hlavne to, či to treba urobiť hneď pri prvej návšeteve lekára (hneď ako si vyberiem ku komu budem chodiť do poradne) alebo stačí sa rozhodnúť v priebehu toho mesiaca čo tam budem chodiť. Inak ma zaujímajú názory na doktorov Janáča, Havaldu a doktorku Bertoldovú, o nich som počula že vraj sú dobrí, len by som potrebovala viac info, aby som sa vedela rozhodnúť. A ešte ako to je s tými nadšetandardami? oplatí sa to? však to stojí všetko hrozne veľa peňazí... Vopred ďakujem

silvushtok
26. sep 2012

@linduska27 tak zatial som dostala len zmluvne papiere na prestudovanie a termin na internom na predoper. vysetrenie - keby nahodou... Pre dr vraj nie je problem aj prirodzene, ak porod pojde viacmenej sam, bo medikamentami mi vraj nijako nebude moct pomahat. No a kedze nasa slecna je popredu, AK priberie este pol kila, ze uz s prirodzenym ani nemusim ratat...

silvushtok
26. sep 2012

@linduska27 joj, a po cisarovi som 2 roky a mesiac

lopieta
27. sep 2012

Ahojte, nas vcera prepustili z nemocnice. Bola som na nadstandardnej izbe, kde sme boli dve. Som velmi rada, ze som na tej izbe bola kvoli tomu, ze tam mohol prist moj manzel a ina navsteva. Bolo nam tam teplo co sa o obycajnych izbach nedalo povedat. Boli si baby vypytat ohrievac, lebo n inych izbach nie su plastove okna. V nemocnici varili fantasticky, vserko bolo velmi chutne.
A co sa tyka nadstandardneho porodneho boxu, povodne som ho chcela mat, aby som si ulahcil tlacenie ale vsetko sa to zbehlo tak rychlo, ze sme nemali mohnost ist zplatit a tak som rodila na obycajnom a to bolo tiez v poriadku.
Nemozem sa na nic a nikoho stazovat. Personal neskutocne mili az na jednu gynekologicku, detske lekarky mlade a vidiet na nich, ze deti miluju tak isto ako aj sestricky.
Nabuduce tiez urcite vyberam antolsku.
Dievcata drzim vam palce, nech uz mate drobcekov v rukach a tesite sa s nimi 🙂

moncuska
27. sep 2012

@keyka tak v piatok, ked uvidim na poradni tehulku s velkou taskou, budem vediet, ze si to ty 🙂 Drzim palce.

moncuska
27. sep 2012

@wilinkaa co sa tyka zazmluvnenia, rozhodnut sa mozes hocikedy, ale cely ten papierovy proces trva asi tyzden, tak si to vypocitaj, aby si to do porodu stihla 😉 Na MUDr. Bertoldovu som pisala vyssie, ze je super, bola som s nou spokojna uz pri prvom porode a chcem ju aj teraz, o MUDr. Janacovi som pocula, ze je perfektny odbornik, ale ma trosku svojsky humor, ktory nie kazdemu sadne, tak treba asi vyskusat 🙂 Nadstandard box pri porode som mala a bolo to super, nadstandard na sestonedeli povazujem za super v pripade cisarskeho, aby tam potom mohol byt s tebou manzel, ale ja som po klasickom porode mala normalnu izbu a bola som spokojna 😉

alenkam.
27. sep 2012

Baby a da sa poziadat o nadstandard napr. Na dve noci a potom sa prestahovat na normal izbu?

veronikani
27. sep 2012

@lopieta Ahoj, super že si sem dala ten príspevok 😉 do teraz som sa nevedela rozhodnúť za nadštandardnú izbu, no ako vidím radšej si ju zabezpečím ... o týždeň mám termín 😒

keyka
27. sep 2012

@moncuska uz sme sa videli..mne to doslo az doma trosku...sme sa aj rozpravali..mala som modro biele tricko a stazovala som sa na prenasanie ;)...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre