Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kkbb
8. apr 2013

@si_si super, to ma tesi, ze Federova respektovala tvoje poziadavky, mozno ju uz ovplyvnili pozitivne tie pocetne staznosti a stupila si do seba 🙂, chcela by som tomu verit, ze sa zmenila 🙂.

apple7
8. apr 2013

@janicka11 ahoj, zajtra rano rozhodnu ci v ten den alebo v stredu, asi podla rozpisu...neviem

janicka11
8. apr 2013

@apple7 Aha,tak ty si teraz v nemocke??

si_si
9. apr 2013

@kkbb citala som o nej vselico, ale ak si to s nou vie clovek vykomunikovat, tak je to ok. Davala ona svoje navrhy, ale rozhodnutie nechala na nas.

sunflower80
9. apr 2013

Baby citam tu vasu diskusiu a chcem sa spytat na pana doktora Havaldu, ake mate s nim skusenosti, ci riesi nastrih alebo nie a pod

kkbb
9. apr 2013

@si_si tak to som ja pri nej nezazila, ze by ona davala navrhy a rozhodnutie nechala na mna...pri porode mojho syna vystupovala velmi direktivne a neempaticky. Super, ze k tebe pristupovala partnersky a nie ako k nesvojpravnej rodicke (moj pripad, hlavne, ze ma oslovovala pani doktorka ). Tesim sa a gratulujem k uspesnemu porodu 🙂

pufa
9. apr 2013

@kkbb dakujem 🙂 urobim co bude v mojich silach, skusim si co najviac vykomunikovat milo a slusne s personalom vopred. aby sme neboli ako na bojovom poli ale aby sme dobre spolupracovali. ja z porodu apriori strach nemam, myslim, ze to pojde dobre. bojim sa len trochu ludi, ktori by na mne chceli vykonat nejake nasilie... mojmu telu doverujem, mam s nim dobre skusenosti.

alena16
9. apr 2013

Ahojte, neviete mi náhodou niektora poradit, zajtra ma na ambulancii c. 26 ordinovat od 11-12.30 Janáč, Hammerova, ci beru iba objednane alebo sa da prist iba tak???

si_si
9. apr 2013

@kkbb ano, je direktivna, alebo skor chcela aby bolo po jej, ale dalo sa to ukecat 🙂 Manzel si z nej aj srandu spravil, ze ved to ide tak dobre, ze doktorku ani netreba, tak zareagovala trochu urazene, ze ona tam ani byt nemusi, ale potom si to vysvetlili, ze sa neurazila. Dakujem 🙂

kkbb
9. apr 2013

@si_si takze predsa len Federovej neprofesionalne reakcie 🙂))))))))))) aby jej raz nejaky otecko jednu nedrbol za jej vrtochy, vsetci nie su srandisti ako tvoj manzel...., ale super tu zensku zvladol .-)

kkbb
9. apr 2013

@pufa nenechaj si tu doveru v svoje telo zobrat !!! V manipulacii a v citovom vydierani su nasi zdravotaci majstrami sveta ☹

andysko
9. apr 2013

@sunflower80 este som unejo nerodila ale mam s nim skusenosti ked som mala zamlknuty potrat a teraz k nemu chodim do poradne. Budem ho mat aj ako porodnika. Odrodil vela mojich kamaratok a vsetky s nim boli velmi spokojne. Na mna posobi velmi ludsky, upokojujuco a mam z neho velmi prijemny pocit ktory by som chcela mat aj pri porode.

kkbb
9. apr 2013

@sunflower80 k dr. Havaldovi som chodila do poradne, som velmi narocna, ale z neho som bola nadsena, skoda, ze sa nechcel dat zazmluvnit - sviatky, ale chapem to....v poradni som sa ho pytala na nastrih a on mi odpovedal, v tom zmysle, ze sa mu to nechce sit, tak sme sa na tom dobre zasmiali, pretoze ja som zasadne proti nastrihom!....ako jediny lekar sa ma v poradni pytal, ci suhlasim s takym a onakym vysetrenim a pytal si moj suhlas a informoval ma, co sa chysta urobit 🙂.Dokonca mi ukazoval na mojich prstoch, ze nakolko je byt otvorena na 6 - 8 cm, lebo som chcela prist do porodnice na poslednu chvilu a chcela som sa doma samovysetrovat 🙂. podarilo sa 🙂. Taktiez sme riesili zelezo, mam dojem, ze ho preventivne predpisuju kazdej, tak som mu povedala, ze nie, nebudem sa tym tlacit a tak sme sa dohodli, ze aspon kazdy druhy den by som si to mohla dat. Usmiala som sa vyriesila som si to po svojom, teda ziadne zelezo som ani pred ani po porode nejedla a nemusela som riesit zapchu alebo hnacku a podobne komplikacie po zeleze...a svet cuduj sa, som tu. Ale to som odbocila. Takze dr. Havalda po ludskej a odbornej stranke, aspon z toho mala co mozem posudit z 3 poradni bol super. Skoda, ze sa nechcel dat zazmluvnit ☹ Tak dufam, ze som tymto bola trochu napomocna 🙂.

sunflower80
10. apr 2013

@kkbb
@andysko
babulky dakujem velmi pekne za pozitivne reakcie, velmi ma potesili. A aj info o tom nastrihu, z toho mam asi najvacsi mindrak. Mna caka porod zaciatkom jula, takze este mam v podstate cas, no viem, ze ak by sa dalo, tak by som si vybrala jeho.
Ako to prosim funguje, ked pojdem od svojej gynekolkogicky hlasit sa na Antolsku, ze mam zaujem tam rodit?
A este jedna otazocka, dokedy moze byt mm so mnou, ak nechce byt pri porode? Na tej vzdycharni este moze byt so mnou?

andysko
10. apr 2013

@sunflower80 staci ked prides na antolsku ked bude mat poradnu (v utorky mava teraz) a povies mu ze by si ho chcela mat pri porode ci bude vtedy v ba. On ti da vyplnit papiere, ty mu ich odovzdas a o vsetko ostatne sa postra on. A ak mas zaplateneho otecka pri porode tak mozebyt s tebou aj na vzdycharni aj po porode aknechce byt priamo pri porode. Ale aj tak musis mat zaplateneho otecka pri porode. To su informacie ktore mam ja

sunflower80
10. apr 2013

@andysko dakujem za infosky 🙂

saranata
10. apr 2013

@andysko
@sunflower80 otecko moze byt len priamo na sale, na cakacke-vzdycharni nie

andysko
10. apr 2013

@saranata to vazne? No na to sa budem musiet veru spytat havaldu. Ja som mala veru ine informacie. A po porode tie 2 hodiny mozu byt spolu?

saranata
10. apr 2013

@andysko no rodila som tam tri krat a toto sa nezmenilo zatial
tam sa berie ohlad aj na ine rodičky kedze sa mozte stretnut na čakačke viacere
po porode tie dve hodiny na sale kým ta prevezu na odelenie sestonedelia tak tam moze muz byt s tebou

ak tam chceš muza celý čas tak len na nadstan.boxe 😉

cicimon
10. apr 2013

@andysko presne ako hovori saranata

andysko
10. apr 2013

@saranata @cicimon dakujem dievcata za info. To som ale prekvapena lebo ked som bola na predporodnej priprave ak nam tam rozpravala porodna asistentka ako mozno posleme manzela prec, ze nam tam moze vadit pri tychbolestiach alebo naopak, ze nam bude velkou oporou a ze si ma zobrat so sebou jest lebo to moze dlho trvat... Nebola som na antolskej ale a asistentka nam davala informacie o kazdej nemocnici ako to kde chodi. Preto som prekvapena. A kamaratka ktora 2x rodila na antolskej tak mi hovorila ako sa porodnik s jej manzelom striedali na vzdycharni lebo sa chodili najest
A mozem sa este spytat, kedy vam robili ctg? A ako casto? Mne ho este nerobili a dievcata co chodia do inych nemocnic am chodia na ctg ako na klavir

cicimon
10. apr 2013

@andysko mne robili utz len raz tusim v 38tt - treba povedat na poradni ze si este nebola ale myslim ze viac ako 1x nepojdes

saranata
10. apr 2013

@andysko ja som tam rodila tri krat a nikdy mi ctg dopredu nerobili,vzdy len v den porodu , ale ja som rodila vzdy pred termínom, a to 10, 4 a teraz naposledy 7 dní pred termínom

alena16
10. apr 2013

Tie poradne na Antolskej su uplne otrasne!! Odporucam babam, co idu 1x, zavolat predtym do konkretnej ambulancie a objednat sa!!!! Inac si vas tam budu posielat od dveri k dveram a nikde vás nevezmu lebo vsade beru iba objednane. Vcera som aj ja bola objednana, ale moja dr. neprisla, tak som vraj dnes mala ist do hociktorej inej ambulancie, akurat ze nikde ma nechceli zobrat. 😒

saranata
10. apr 2013

@alena16 tam sa dopredu neobjednava, to ze si prehadzuju to je tam normalne, netreba sa nechat odbit
proste treba povedat vybrala som si tohoto lekara a basta

alena16
10. apr 2013

@saranata V styroch ambulanciach ma odbili ze maju IBA objednane, az v tej poslednej sa sestricka nasrala a zavolala do dalsej, ze ma maju zobrat, aj ked niesom objednana. A vsetky baby v cakarni boli objednane normalne aj na konkretnu minutu. Mozno iba v niektore dni a k niektorym dr. beru bez objednania, ale to tam sakra nemozu napisat, ze kedy sa ide aj bez objednania???

cicimon
10. apr 2013

@alena16 ani objednanie ti nezaruci ze sa dnu dostanes v konkretny cas.... ak tvoj dr bude napr pri porode takisto budes cakat ako ine baby

alena16
10. apr 2013

Takze som tam dnes musela cakat 3,5 hodiny a pustit pred seba vsetky objednane 😒 a cakat, ci ma nakoniec zoberu alebo nezvysi cas.

alena16
10. apr 2013

@cicimon Ale ved ja netrvam na objednani na konkretny cas, ale ze ti tam ani nechcu dovolit cakat, ak niesi objednana.

saranata
10. apr 2013

@alena16 ešte som nepočula ze by sa tam dalo objednavat na čas 😕
ja som sa odbit nenechala , mas narok na akukolvek ambulanciu , bez ohladu na to čo povie sestrička, takto si tam pohadzuju pacientky stale uz roky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre