Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

valmra
5. mar 2014

viete mi povedať ako to je s prerábkou na antolskej?? dokedy plánuju prerábku šestonedelia?

hallie
5. mar 2014

@valmra mne vcera hovoril lekar nieco o stvrtku... Myslim, ze mal na mysli ten buduci. A vraj maju nejaky cas rodit iba tie zeny, co maju zazmluvneneho porodnika.

valmra
5. mar 2014

@hallie ďakujem 😉

manon1550
6. mar 2014

Mne dnes doktor povedal, že "nasledujúce dva týždne sa rodiť nebude"

hallie
6. mar 2014

@manon1550 no, tak teda zrejme odo dneska dva tyzdne iba tie zazmluvnene.

marianica
6. mar 2014

No tak to je pekne prekvapko.
Takze to vyzera tak, ze keby som tam dnes vecer dosla, tak ma poslu do inej porodnice????
A poucenie o EPI a zaplatene poplatky mi budu napr v Ruzinove na 3 veci.....

To teda potesi....

valmra
6. mar 2014

@marianica si myslím, že zaplatenú EPI ti musia akceptovať v iných pôrodniciach... aj ja mám z tohoto trošku nerv

stastenka42
6. mar 2014

To fakt nebudu brat tehulky ? No zbohom..ked povedali dva tyzdne tak to bude pri slovenskom tempe aj tri štyri 😠

zuzuliak1981
6. mar 2014

Ahojte, máte niektorá za sebou prirodzený pôrod na Antolskej?

marianica
7. mar 2014

Ahojte.
Tak je to potvrdene. Od dnes tam prebieha rekonstrukcia (lepia novu podlahu), vraj do 23/3

V pripade, ze by ste tam dosli (akoze na porod) a nemate nikoho zaplateneho, tak Vas vysetria.
Pokial stihate (teda nie ste na 9 cm otvorene), alebo nemate nejake komplikacie, tak vas poslu inam. Inak vas samozrejme vezmu a odrodia.
Po porode ale nebudete mat babatka so sebou na izbe. Budete na inych poschodiach :(

Co sa tyka uz zaplatenych poplatkov (napr epi, osoba pri porode), tak vravela doktorka, ze vratia celu sumu.

helka107
7. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

droby
7. mar 2014

@marianica takže už oddnes a dva týždne? Este včera mi dr hovoril že od pondelka sa preraba... fu a rozdeliť matku od dieťaťa....
Úplne na nervy ked som akurát 40tt

marianica
7. mar 2014

@droby Mne doktorka vravela, ze dnes zacali porodne saly a od pondelka zacinaju 600nedelie.
Vravela, ze sa to planuje na take 2 tyzdne, ale ktovie, ako dlho sa to bude tahat.

Odrodene baby vraj umiestnuju na 5 poschodie, lebo tam lepia linoleum a vraj tam je velky smrad z toho lepidla....
A ano, vravela, ze je to take...ze babo pri sebe nemas:(((((

zuzkat1
7. mar 2014

Tak toto je vrchol...teraz sa preplnia ostatne porodnice!! Kvoli antolskej bude naval inde..dufam ze kym budem rodit budu uz na antolskej brat,lebo nerada by som mala preplnene kramare...

kkristin
7. mar 2014

@zuzkat1 prepac ale co je vrchol? Je nornalne ze raz za cas sa musia veci porodit a snad si nemyslis ze len preto ze ty nechces mat preplnenu porodnicu sa zastavia vsetky prace aby si Madam nemala preplnene Kramare ;))

hallie
7. mar 2014

@marianica
Pockaj, a ked mam zazmluvneneho lekara, aj tak ma oddelia od dietata??? Lebo potom radsej budem drzat nohy pokope a prenasat!!!

hallie
7. mar 2014

@zuzkat1 v januari vraj posielali pred rodicky z ruzinova... Tak blbe, ze ti to vyslo na termin, ale kde maju pocas rekonstrukcie tie zeny davat?

zuzkat1
7. mar 2014

@hallie
@kkristin ja som uz 1 zly porod zazila-na antolskej,tak som si myslela ze teraz bude vsetko ok. A vdaka antolskej nebude. A stvalo by ma to aj keby si opat omylom vyberiem antolsku lebo asi pre nieco ste si ju vybrali a teraz vas poslu prec. Ja som toho nazoru ze ok nech prerabaju ale pacient/klient by na to nemal doplatit.

marianica
7. mar 2014

@hallie To ti neviem povedat a ani sposobovat paniku. Len mi vravela, ze aj keby som tam rodila, lebo by som nestihala ist inam, nevyhodou by bolo, ze by sme neboli s malym spolu :(

Ja nemam zazmluvneneho lekara, tak na take som sa nepytala.

No a je pravda, ze teraz bude natresk vsade inde, ale tak co s tym? Je to blba zhoda nahod....raz mozno aj na Kramaroch rozhodnu, ze to tam daju dokopy....
Za to nemoze ani vedenie nemocnice...asi nevedia urcit termin, kedy "sa nerodi", aby nepreplnili ine nemocnice 🙂

hallie
7. mar 2014

@marianica uz som to zistovala, ze oddelena je matka od babatka len po sekcii. Tak neviem, toto mi povedala kamoska, co tam priamo robi.

kkristin
7. mar 2014

@zuzkat1 porod si mozno nala zly ale nie kvoly nemocnici ale kvoky lekarovi alebo danej osobe co mozno nerobila co mala...ale to neznamena ze budes mat zase zly porod KVOLY antolskej ....ved sa na to pozeras uplne odveci...bohuzial ked prerabaju tak prerabaju a he bornalne ze to obmedzi prevadzku....su to bezne veci... netreba robit tragediu

zuzkat1
7. mar 2014

@kkristin tak porod som mala zly kvoli komplet personalu co tam bol a som rada ze mala zije...takze tak...termin mam v aprili tak dufam ze dovtedy to dorobia.

marianica
7. mar 2014

@hallie No tak potom super🙂
Ako vravim, ja patrim medzi tie bezne pripady 🙂 Drzim palce, nech ste vsetky spokojne aj napriek malym obmedzeniam 🙂))))

nikinka72
7. mar 2014

Takze to znamena ze teraz keby ma to chytilo mozem ist rovno na Kramare, skvele ze to dali tak "dopredu" vediet, clovek by sa na to aspon psychicky pripravil, ja som bola na Antolskej spokojna pri prvom porode, teraz mozem len dufat ze to bude Ok.

mirka326
12. mar 2014

no dievcata, tak radte. Dnes som bola v poradni na antolskej a mam sice termin az 15. aprila, ale pomaly to na mna ide, vecer mam kontrakcie, vseliako ma picha uz od nedele. Tak som to hovorila sestricke a ta mi rovno povedala, ze ked to na mna pride, mam ist inde, ze aj zazmluvnene pacientky vysetria a ak je cas, poslu inam. No a teraz mi poradte, kam? Nic nemam nastudovane o inych porodniciach, akurat par zlych skusenosti som pocula o Ruzinove. Vy kam pojdete, ked to na vas pride?

stastenka42
12. mar 2014

@mirka326 Kramare 🙂

zabacka
12. mar 2014

ja mam termin buduci tyzden a v utorok mi doktor povedal, ze vyzera to tak, ze to bude co nevidiet, takze sa asi nevyhnem porodu inde ako na Antolskej. Tiez zvazujem do ktorej porodnice ist, a hlavne dufam, ze ked pridem do jednej, tak ma neotocia s tym, ze maju plno, a treba ist do tej druhej. No bude to zaujimave, ale drzim palce vsetkym maminam, nech to dopadne k ich spokojnosti 🙂

hallie
12. mar 2014

už neprijímajú ani zazmluvnené, mne to včera hovoril lekár, dokonca sme rozväzovali zmluvu, že to teraz musia... majú plné šestonedelie a vraj sú tam veľmi provizórne podmienky. s tými bábätkami oddelenými od matiek je to pravda, na väčšine izieb ich nemôžu mať. a vraj to výhľadovo nevyzerá lepšie ani na budúci týždeň...

nely459
12. mar 2014

@hallie a na ake obdobie neprijimaju?

hallie
12. mar 2014

@nely459 nemám potuchy, a mám podozrenie, že ani oni celkom nie... :-/ ono sa to vraj teraz robí tak, že sa zavolá na šestonedelie, a ak je tam voľné miesto, odrodia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre