Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

xixi7
11. feb 2009

Janula,
rozoberame to s kockami Gapa a Sissik v teme Paragrafy a potom Materske 2008. Ta Sissik prisla zo Soc poistovne s uplne inymi informaciami ako tvoja kolegyna. Ak ta to zaujima, kukni tam, nechcem tu miesat temy.

andreb
12. feb 2009

Ahojte,
baby, co ste spominali, ze budete mat pani doktorku Durinovu, ku komu chodite / budete chodit na poradnu na Antolskej? Inak tusim obe mate termin skor, tak potom budem rada za akykolvek prispevok, ako ste boli spokojne 😉

simsonek
12. feb 2009

Nemám dobrú skúsenosť na Antolskej. ☹

xixi7
12. feb 2009

Andreb,
urcite napisem ako bolo, ale nejde mi do hlavy, preco by sme mali chodit do poradne na Antolskej,ked chodim k nej do poradne v Prosanuse a ona bude aj mojim porodnikom. Termin mam 7.marca a najblizsiu poradnu mam zas v Prosanuse 23.februara, takze ma nikam inam neposielala.

gabuliacik
12. feb 2009

ahojte, prosim vas na prednasku o epiduralke treba ist s papierikom od lekara?

alu78
12. feb 2009

gabuliacik, ja som nemala ale niektore kocky ho mali ...
tam ich zaujima krvny obraz v I. rade

egyptanka
12. feb 2009

simsonek , tak sa s nou podel ... preco si nemala dobru skusenost?

skovka
12. feb 2009

ahoj, ja mam tiez jednu otazocku k antolskej. Neviete ake "polohy" pouzivaju pri porode, len klasicku v leze na chrbte, alebo maju aj porodnu stolicku, kde sa aspon trosku vyuziva aj gravitacia? Pocula som totiz, ze v lehu na chrbte s nohami na koze je to pohodlne akurat tak pre doktora, nie pre rodicku, nedaju sa tak zapojit vsetky svaly pri tlaceni. Zaujima ma to, lebo sa prave rozhodujem do ktorej nemocnice pojdem. dakujem

kukenzi
12. feb 2009

baby, neviete nahodou, ci na antolskej prepichuju dievcatkam uska na nausnicky? 😕

etnicka
12. feb 2009

kukenzi, precitala som si ten link a toto je presne porod, aky by som nechcela 😠 takto to tam robia bezne? Ale citala som aj o porode na Antolskej s porodnou asistentkou, uplne prirodzeny, pohladam ten link...

barila
12. feb 2009

Andreb,
k Durinovej chodim do Prosanusu a budem k nej chodit az do porodu. Tiez idem 23.2. a rodit budem s nou 25.2. na jej sluzbe.

skovka
12. feb 2009

kukenzi v tom prispevku som ale nenasla ako sa rodi, ci v leze a ci maju tu porodnu stolicku, je tam napisane len polohovatelne kreslo pre tatina 🙂

kukenzi
12. feb 2009

skovka, maju tam nadstandard box, mozno najdem niekde obrazok, neviem, ako vyzera porodna stolicka.

etnicka co konkretne sa ti nepaci?

kukenzi
12. feb 2009

skovka, na normalnych boxoch je klasicka poloha.

skovka
12. feb 2009

myslela som skor aky je standard, nadstandard si zrejme platit nebudem, ale asi sa vsade rodi na chrbte, s vylozenymi nohami

skovka
12. feb 2009

dakujem kukenzi. a mate nejake info o nastrihavani? ci to robia automaticky u prvorodiciek, alebo pripad od pripadu? ja by som chcela nastrihnutie len v krajnom pripade, ked uz to nepojde inak..

kukenzi
12. feb 2009

skovka, chrbat sa dal polohovat

kukenzi
12. feb 2009

skovka, mne napr. dr. havalda nechcel robit, ale v zavere skonstatoval, ze bez toho to nepojde a tak mi spravil maly. ale ja som mala mega dieta ako prvorodicka, mne to bolo vtedy jedno, hlavne nech je babo von.

kukenzi
12. feb 2009

ani ma neholili, bola som oholena z domu asi 2 dni pred porodom

inka04
12. feb 2009

ja co viem, to zalezi od lekara...ale napr. Niznanska nastrihuje az, ked je to nevyhnutne...vraj aj Oravec...o ostatnych neviem...

kukenzi
12. feb 2009

nechcel robit nastrih som mala na mysli 😉

skovka
12. feb 2009

dakujem baby za infosky, pojdem sa tam este pozriet, ale asi budem rodit tam, na kramare a ruzinov som nepocula moc dobre referencie 😒

etnicka
12. feb 2009

skovka, kukni na ten link, co som sem davala 😉

kukenzi, nepaci sa mi konkretne to, ze porod bol s epiduralom a vedeny medicinsky (ja chcem rodit prirodzene 😉 )

kukenzi
12. feb 2009

etnicka, ale epidural si nemusis dat 😕 vsak ak si napises porodny plan, nemal by byt problem, ved ti doktori su ludia a maju okrem odborneho aj ludsky pristup, teda aspon vacsina 😉

etnicka
12. feb 2009

kukenzi, jasne, ja viem 😉 len som Ti odpovedala na otazku, co sa mi konkretne nepacilo 😉 Antolska je moja druha mozna alternativa po Dunajskej Strede, skoda, ze tam nemaju vanu, inak by som asi sla tam, aj ked stale pocuvam, ze tam maju obrovsky naval (prave preto, ze su z bratislavskych porodnic najlepsi).

etnicka
12. feb 2009

ozaj, vedeli by ste mi poradit, ci, kedy a ako sa tam da ist na obhliadku porodnice?

kukenzi
12. feb 2009

etnicka ja neporadim, lebo ja som si ju obzerat nebola.

etnicka
12. feb 2009

hm hm, tak niekto iny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre