Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

inneska
8. jún 2009

kati..aj ja ešte raz gratulujeem a teším sa s tebou...tak vy to už máte úspešne za sebou a nás to ešte len čaká 🙂 hlavne nech vám dievčatká robia radosť 😉

a radi si prečítame zážitky 😉

sedem
8. jún 2009

dendulka999, ja chodim k Dr.Lipovskej... a zatial si nemozem stazovat 😉

tehula
8. jún 2009

katka1981> ved to hniezdenie ti malo porodom skoncit 😀 Co uz sa chystas na druheho chrusta? 😀 😀 😀
Tak ale znie to super, ze sa mozem do nemocky normalne tesit a nebat sa.
Pridaj fotky Sophinky, zvedave sme.
Prajem vsetkym kinderkam aj vajciakom dobru noc, aj ked ja uz trpim insomniou asi 😒

inneska
9. jún 2009

dobré ránko 🙂

žiadna nerodíte? 😅 ako sa vám babulky spalo?? ja v podstate dobre, ale ked som taká uležaná, desne ma bolí dole tá lonová kosť a bedrové klby..a mám to aj ked dlhšie sedím...proste každú chvílu musím zmeniť polohu ... čo sa v noci nedá 😒 ale ked zaspím, tak je fajn...o ničom neviem 😀

babatko37
9. jún 2009

Ďakujem Vám za info o kurzoch. Na Kramároch to bolo povinné.

babatko37
9. jún 2009

Ahojte, prosím Vás, nemáte číslo do ordinácie MUDr. Havaldu? Nechcem žiadne súkromné číslo, chcem sa s ním dohodnúť na zmluve k pôrodu. Ďakujem.

babatko37
9. jún 2009

Už mám, ďakujem.

tehula
9. jún 2009

dobre rano
inneska> ja som spala velmi zle, som si na Katrin spomenula ako behala v noci a sledovala ulicu. Asi 5x som bola hore kvoli zachodu, co do teraz max raz za noc. 😲 a nedalo sa mi spat

kukenzi
9. jún 2009

ahojte,

ja som doma z poradne, CS2, vraj otvorena na 2-3cm, jupiiii 😵 ak do utorka neporodim, tak v stredu pojdem na prijem, ale ja verim, ze uz ani na dalsiu poradnu nebudem musiet ist

akejka
9. jún 2009

kuki tak hneď od 1. príznaku pôrodu uháňaj do pôrodnice, nech ti stihnú pichnúť EPI 😉 Inak radím byť čo najdlhšie doma, ale viacrodičky sa otvárajú rýchlejšie.
Ja som tiež bola otvorená na 3 cm pri poslednej poradni a hodinu od 1. kontrakcie som už bola otvorená na 8 cm a samo, EPI mi nepichli...

tehula
9. jún 2009

Kuki> gratulujem, konecne si pokrocila. Uz je to ozaj len otazka casu
Posli potom sms, ked budes v nemocke 😉 Asi to budes mat presne na termin zasa 🙂

skovka
9. jún 2009

Katka gratulujem, ty si nejaky rekordman, taky rychly porod, super. Ja som vravela, ze teraz to ide ako na beziacom pase 🙂 Tesim sa s vami, parada. Tak veeela mliecka a aj nadalej tolko energie, mne sa obcas mina, kedze bojujeme niekedy s kolikou, ale mala sa uz usmieva a tak zahladi do oci, ze hned je po unave 🙂

tehula
9. jún 2009

skovka> ja to tu zatial brzdim 😀 a tak nadejne a rychlo to vsetko zacalo vyzerat od cca 36tt

Dufam, ze sa ozve coskoro aj mneme, ako to zvladla s vyvolavackou. Pripravujem sa na nu aj ja pomaly 😖

Kuki> chcem sa spytat, a zatka hlienova ti uz odisla? Nech viem, co predchadza tomu otvaraniu 😀

kukenzi
9. jún 2009

babenky dakujem. 😉

tehula, ziadnu zatku som nezbadala ani pri prvom, to by padla do wc? 😀 lebo intimku v noci nenosim len cez den a cez den tam nic nebolo.

akejka, kokso, ja si neviem predstavit, ze by som sla bez epi 😕

tehula, este nevies, ci ma nepredbehnes 😉 ja som pri prvom sla do porodky po nejakych 8h kontrakcii a bola som na prst otvorena a nic predtym nenasvedcovalo tomu, ze sa blizi porod 😉

janne6969
9. jún 2009

Ahojte baby.
Ja som sa dnes rozhodla pre EPI. Len musim este asi absolvovat tu prednasku. Neviete mi poradit ze kedy a kde to je? Aby som to este stihla 😅

tehula
9. jún 2009

janne> streda 14.00, oddelenie ARO, prizemie v nemocnicnej budove. K epi ti treba aj krvne testy

Kuki> tak som kludna, lebo mne sice cosi kazdy den ide ako zatka, ale neni tam primes krvi, cize asi to neni komplet.

janne6969
9. jún 2009

Asi tam mozem ist aj bez ohlasenia, ze?

tehula
9. jún 2009

janne> ano. Mne sice davala sestricka ten sprievodny listok so sebou, ale nikto to tam odomna nepytal......prides, vypocujes si, popytas sa, co ta zaujima, a vyplnis take papiere, s nimi potom treba ist do pokladne a EPI si pred porodom zaplatit.
Krvne testy mozes vybavit aj dodatocne.....ale bez nich ti epi nepichnu, cize tiez do porodu si ich vybav

janne6969
9. jún 2009

Krvne testy mi teraz robil doki a vysledky mi dal na poradni. Asi to su tie.
Dakujem. Tak ja tam v stredu pojdem.

gertka
9. jún 2009

ahojte, krasny slnecny dnik prajem, ako stvoreny na porody 😀 len ja sa este neponahlam

janne...a nedostala si v ordinacii ziadanku?

gertka
9. jún 2009

katka a ketrin...gratulujem k drobcekom a tesim sa na popis ako bolo 🙂

janne6969
9. jún 2009

Nedostala. A ja po tom co mi vsetko lekar povedal, som sa na to zabudla spytat.

dadka212
9. jún 2009

ahojte 🙂

Katrin gratulujem k Lauruške 😵

Katka aj tebe ešte raz blahoželám 🙂 dúfam, že nám princezničku aj na fotkách ukážeš 😵

Janne žiadanku nepotrebuješ 😉 ja som ju ani nedala a nikto si ju nepýtal, a tiež tam boli nejaké maminky len tak, že sa práve rozhodli aj bez krvných testov ...

inneska
9. jún 2009

janne..tak sa tam v stredu uvidíme 😉 aj ja idem na prednášku 🙂

janne6969
9. jún 2009

Super. Tak ak neporodim, v stredu som tam. Cize mam ist na ARO? A tam to niekde uz dufam bude napisane 😅

dadka212
9. jún 2009

Janne bude tam kopa tehotných, to určite zbadáš 😀 ja som to našla len vďaka tomu 😀

janne6969
9. jún 2009

To dufam 😀
A potom mi daju nejaky papier, ktory si zoberem na porod? Lebo ja nemam zazmluvneneho lekara, tak to asi potom len oznamim tomu kdo pride, ze chcem EPI.

babatko37
9. jún 2009

Prosím Vás, nemáte niekto ordinačné hodiny na MUDr. Korbeľa? Robí aj poradne posledný mesiac pred pôrodom? Chcela som MUDr. Havaldu, ale keď mám termín, má dovolenku. Ďakujem.

dadka212
9. jún 2009

Janne áno oni ti dajú vypísať také 2 papiere, ktoré ti pani anesteziologička potvrdí, že máš prednášku a s tými papiermi pôjdeš do pokladne a zaplatíš...oni ti vrátia aj tie papiere plus ti dajú prijímový doklad a to ukážeš potom v pôrodnici, keď budeš chcieť pichnúť EPI, ak by ti ju z nejakého dôvodu nedali, tak ti vypíšu výmenný lístok a ty si s tým všetkým pôjdeš do pokladne a oni ti peniaze vrátia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre