Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

gertka
4. júl 2009

inneska je v nemocke, ale na porod to nevyzera bohuzial. Erickovi s nechce von. este sa neotvara, iba za spicku prstu
malinky vraj vazi zhruba 4400gr. a cez tyzden rohodnu co s nou budu robit. vravela ze tam lezi len preto, lebo to ma daleko do porodky.

danka_ba
4. júl 2009

tiez si myslim ze to zavisi od pokaladnicky ci vrati peniaze len osobe na papiery alebo aj manzelovi - ved je to v podstate jedno.
inneske nezavidim, je to hrozne cakat v nemocnici na porod... ale dúfam ze coskoro to bude mat za sebou a bude sa tesit z babetka.

gertka
4. júl 2009

aj ja dufam, za innesku... ale vraj jej dnes robia zatazovy test, tak uvidime ci sa z toho nieco vykluje 🙂

kobolova
4. júl 2009

Len tak narychlo: 30.6. o 03:35 sa nakoniec cisarskym narodila Liliana, 51cm, 3800g. Dnes nas pustili domkov, tak snad zajtra nieco napisem... Je krasna, len ten spanok mi chyba 😀 ...

beju
4. júl 2009

Júúúúj no viem, že to nie je vždy presný údaj, ale inneskin Erik je teda zatiaľ celkom pekný valibuk - že 4400g!!!
Silno naňu myslím.

kobolka - gratulujem k narodeniu maličkej - takže nakoniec cisársky ....

gertka
4. júl 2009

kobolova...gratulujem k malickej, teda v brusku si uzivala dobre, nechcela ist von, tak bolo treba cisara? juj a preco?

beju...posledne info co som pocula o inneske, tak Ericek dobre reaguje na kontry a caka co bude...snad sa nieco zajtra objavi

katrin79
4. júl 2009

mneme: tak som vcera bola v dm-ke a kupila som na skusku taky obycajny dudel, je ortodonticky a taky ten zlty, nie silikon, napodiv mala to cuckala ako diva, tak sa vytesujem, nedavam jej ho stale, ale ked vidim, ze potrebuje zaspinkat a nedari sa jej, tak jej ho dam, vcera mi pekne pri dudlani zaspala...takze ohrdla mojimi drahymi aventackymi dudlami 🙂 a stacil jej obycajny za euro, to je mudre dieta 😉
Tak to verim, ze bol ten usmev krasny darcek, moja mala sa sice usmieva ale vacsinou ked spi, takze my si este musime pockat

tehula: vcera sme neboli na tej trase, boli sme v dm-ke na nam.hraniciarov tak sme sa presli tym smerom, dnes sme boli tu v ovsisti, von s nou musim chodit okolo jednej ked sa naje potom ma dlhy spanok, doobeda moc nespi a ona ked nespi tak reve, takze to nehrozi ist s nou vtedy von...cize chodime v tom najvacsom teple, ma dobre opecie vzdy, pretoze zasadne sa zabudnem natriet...Heidinka uz spala lepsie tuto noc?

tehula
4. júl 2009

ahojte,

kobolova, este raz gratulujem. Inneske drzim palce, teda 4400g 😲 nema a asi ani nebude mat moja mala ani ako mesacne mimi. Teda, Ericek bude riadna sila porodit.

Mneme> tak to verim, ze usmev potesi, ja sa uz na tie pokroky velmi tesim. Aj ked raz sa uz na mna usmiala, ale hned na to sa pogrcala, tak neviem 😀

Katrin> Heidi tuto noc spala jak zarezana. Zachrapkala uz o desiatej, tak sme sa bali, ze v noci budu hukanice, ale spala stale, az ma muz o tretej v noci zobudil, nech ju idem nakojit. POmaly sa ani nezobudila pri prebalovani, potom trochu pocucala a zas zalomila. A az o siedmej sme vstavali, co mrnkala v postielke.
Dnes este neviem, co bude, lebo sme boli dlho s kocikom a stale spala....idem teraz rychlo zehlit a trochu kupelnu poumyvat, kym zas muz opatruje.
Ja chodievam s kocikom okolo desiatej, jedenastej tak na 2hodky, a potom poobede okolo tretej stvrtej zas na 2hodky

mneme
4. júl 2009

kobolova, gratulujem k dcerenke, drzte sa 🙂

beju
6. júl 2009

No takže krátka správa odo mňa:
Dnes ráno sme boli na monitore na pôrodnici a Oravec nám povedal, že maličká sa má v brušku supersky, takže do piatku ostávame doma.
Snáď sa micka dovtedy prihlási na svet. V piatok ideme rovno na pôrodnicu a už si ma tam nechajú.

zuzinaaa
6. júl 2009

baby ked som na poradni nemala svoju dokinu tak čo teraz mam ist niekam inam ,alebo neviete mam ju tam až vo štvrtok dnes že odišla domov po nočnej 😒

dadka212
6. júl 2009

ahojte 🙂

Kobolova gratulujem k dcérenke 😵

Ineska že 4400g to je parádny valibuk 😵 moja maličká má niečo vyše mesiaca a teraz má takú váhu 😀

ozik baby neobjednávali ste niektoré detičky na kontrolné usg obličiek? ja som tam volala už 2 týždne a neobjednali ma, že už nemajú termín a to mi hovorili, že si mám zavolať vždy v pondelok o 14.00 lebo vtedy objednávajú tak som tam volala a už nemali termín 😕 a dnes sa tam nemôžem dovolať už trištvrte hodinu sa snažím a zatial mi to zvonilo len 2x zo 109 telefonátov 😅 inak vždy obsadené a keď to konečne zvonilo, tak mi to nikto nezdvihol ☹

gertka
6. júl 2009

beju....drzim palecky nech sa to do piatku pohne 🙂

zuzii...mozes ist inemu doktorovi do poradne, oni ta zoberu. aj mne sa stalo ze moj doktor bol po nocnej a zobral ma iny...kt. zastupoval

elly111
6. júl 2009

dadka skús nevolať priamo ale cez spojovateľa

akinomka
6. júl 2009

beju... drzime palce, nech do piatku je uz drobcek na svete. ukazal ti monitor aj nejake kontrakcie, alebo bolo vsetko este v klude.

dadka... na usg obliciek sa objednava takto skoro? nam povedali, ze mame prist az o 3 mesiace.

dadka212
6. júl 2009

Elly ja som volala aj cez spojovatelku, ale mala som ju na linke 7 minút čo nevedela nájsť číslo na pani docentku a nakoniec ma ani neprepojila, ale vypla 😕

Akinomka my musíme ísť skôr na kontrolu, lebo Danielka mala dilatáciu dosť velkú, si nás tam nechali samé na tom usg čo robili v pôrodnici, lebo sme museli čakať ešte na pani docentku nech sa na to pozrie, lebo pani lekárke sa to nezdalo a maličká mala prázdny mechúr a mali podozrenie, že keď sa jej naplní, tak to bude ešte horšie 😝 tak som musela ešte aj kojiť nech sa jej to naplní...

sisa1979
6. júl 2009

Ahojte, mozem sa spytat, nemate nahodou skusenosti s porodnikom dr. Rozembergom? D. 🙂

certica
6. júl 2009

sisa, dobra volba. nemozem ine, jedine odporucit 🙂 alebo ako tu baby spominaju - u ineho by som uz nerodila 😉

k.a.t.k.a.
6. júl 2009

aj ja mozem odporucit 😎 a chystam sa k nemu opät 😉

kukenzi
6. júl 2009

rozemberg, oravec a havalda tu teda dost vedu 🙂

kukenzi
6. júl 2009

beju, drzim palce, nech sa to do piatku same prirodzene rozbehne. 😉

k.a.t.k.a.
6. júl 2009

dnes ma inak vytocili na ultrazvuku, neviem naco objednavaju na hodinu ked som tam aj tak sedela 1,5hod 😠

kukenzi
6. júl 2009

kati, ved si na materskej, mozes si posediet nie? (alebo uz pracujes?)

k.a.t.k.a.
6. júl 2009

jasne ze mozem, ale ked sa objednavam tak nech sa ma nepyta na kolku by mi to vyhovovalo 😝

beju
6. júl 2009

ďakujem kočky za povzbudenie. Už ani nemá silu sa báť. Zajtra ma čaká chirurgia a výber stehov z môjho malíčka na nohe - ale mám taký pocit, že to nebude dobré a budú ma musieť znova mučiť, lebo tá krvná podliatinka sa tam vytvorila znova - vedľa šitia.

akinomka
6. júl 2009

dadka... tak drzim palce,nech sa dilatacia co najviac zmensi. nasa malicka ma tiez dilataciu 6mm, netusim ci je to vela alebo malo, ale dufam ze sa to samo upravi. inak neviem aky bude dalsi postup.

beju... tebe sa nejako u lekarov zapacilo, dnes monitor, zajtra chirurgia, co tak v stredu porodnica 😉

beju
6. júl 2009

akinomka - tak ak by som úplnou náhodou porodila v stredu, tak u nás by vypukla brutálna eufória radosti - môj otec má totiž v tento deň narodeniny. Pre mojich rodičov to bude prvé vnúčatko. 🙂))

mneme
6. júl 2009

beju, zelam ti, nech ide julinka von sama a co najskor 🙂

dadka, danielke drzim palce, nech ma kontrolu ok 😉 a jej mamine, nech sa zadari dovolat 😒 . ako ta tak citam, tusim bude lepsie, aby som nas perspektivne isla objednat osobne ked sa tam neda dovolat. aj moja dcerka ma na obidvoch panvickach dilataciu 6 mm, je to dilatacia prveho stupna. v nemocke mi povedali, ze 98% deti z toho vyrastie 😕

dadka212
6. júl 2009

Akinomka dik 🙂 ja tiež neviem akého stupňa ale je tam napísané hydronefróza vľavo 11x15 ale asi to je vela 😔

Beju tak držím palce 😉 a tá streda by bola potom ideálna 😎

Kati ja som tam čakala 2 hodiny 😀

dadka212
6. júl 2009

No tuším tu máme samé detičky s dilatáciami ☹ tak budeme držať palce nech všetky z toho "vyrastú" 🙂

Mneme no len tam treba ísť asi v pondelok, lebo dostávajú vtedy termíny na týždeň...nedá sa objednať čojaviem 2 týždne dopredu, lebo nemajú termíny 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre