Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

maxinax
4. aug 2012

@katarinavw v utorky 13 -14:30 hod, ale ja som bola po dva razy aj doobeda a mala som na nu stastie, lebo stale niekoho zastupuje.

katarinavw
4. aug 2012

@maxinax dakujem. skusim ten utorok. a je tam vela ludi, dlho sa caka?

stipec26
4. aug 2012

@maxinax
vchod Poliklinika - 1. poschodie, dvere 106
a teda sa treba objednat, ak si sa este nie

lucia3006
5. aug 2012

@maxinax ďakujem za info 😉 tá 106 je na prvom poschodí polikliniky... pôjdeš po tej chodbe ako chodíš do poradne na koniec a tam je potom výťah a schodisko a hneď prvé poschodie 😉

lucia3006
5. aug 2012

@katarinavw ahoj, je tam aj v stredu vždy ráno okolo 8ej myslím, že do 12ej 😉 ja chodím v stredy ráno a nebýva tam ani tak veľa mamičiek 😉

zdenin
5. aug 2012

ked bývam mimo ba a nebudem mať zaplateneho lekara ajtak možem rodiť na antolskej??

cicimon
5. aug 2012

@zdenin jasne

zdenin
5. aug 2012

@cicimon dakujem. nieže ma pošlu do inej že vy sem nepatriíte ako na jednom vyšetreni čo som bola :D a treba absolvovať z oteckom sedenie ked chce byť pri porode??

cicimon
5. aug 2012

@zdenin nie, otecka treba len zaplatit

zdenin
5. aug 2012

@cicimon aha tak super

silvushtok
6. aug 2012

@luciaj super, dakujem, ju zmluvnila kamoska, ze je naozaj super

kukina79
6. aug 2012

ahojte, som si vsimla, ze tu bola debata o dr.Filkaszovej. mna odrodila pred 9 mesiacmi a musim povedat, ze som rada, ze som mala na nu stastie. bola strasne zlata a este aj po porode na odd. sestonedelia sa chodila na mna pozriet a opytat sa ako sa mame 🙂 nemala som ju zazmluvnenu a ani na poradnu som k nej nechodila. nahodou den pred porodom som bola na utz a mala ona sluzbu a nakoniec sme sa na druhy den opat stretli na prijme a ma nakoniec aj odrodila. bola zlata, ze mojho priatela prepasovala za malym sa pozriet, lebo nam ho hned odniesli do inkubatora (bol troska drobny, ale donoseny) a tam nikto nemoze ist. dievcata drzim vam palce a aby ste v co najmensom strese priviedli svojich drobcekov v zdravi na svet 🙂

maxinax
6. aug 2012

@katarinavw Dnes som bola poobede na pouceni o EPI a som sa zastavila aj v ambulancii, kedze tam maju na dverach napisane aj poobedne ordinacne hodiny, ale sestricka ma vyviedla z omylu, ze hoci je to tam napisane, poobede uz neordinuju. Takze chod radsej doobeda. Neda sa spoliehat na ten rozpis co maju polepeny po dverach...

ringlotkaa
7. aug 2012

vie mi niekto poradiť ako a kde sa objednať na poučenie o EPI?

marcelatje
7. aug 2012

@ringlotkaa zavolaj si na oddelenie anesteziológie a ak ti môžem poradiť volaj tam čím skôr. Poučenie je len 1x týždenne a objednajú naň len malé množstvo mamičiek. Viem, že niektoré baby s termínom pôrodu v septembri objednali až na september cca 2 týždne pred pôrodom, takže ak porodia akôr majú smolu 😕

kukina79
7. aug 2012

@marcelatje uz sa tam objednava na to poucenie? 😕 takto pred rokom to bolo tusim kazdy utorok, cas uz si nepamatam a sa tam len prislo bez objednania.

monika2712
8. aug 2012

@kukina79 pozri stranu 770 druha sprava zhora kde mi pisala stlpec26 pisala kedy a kde volat. Mne bolo povedane ze poucenia su od 3.9. kazdy den o 13.00 ale objednat sa musis. Ked ti budu chciet dat neskorsi termin ako chces tak sa spytaj ci je volne aj skorej. Mne najskor ponukla 10 dni pred terminom tak som jej povedala ze chcem skorej a ona ze nech si teda vyberiem od 3.9. hociktory den.

kukina79
8. aug 2012

@monika2712 dakujem za info 🙂 ja to este tento rok nepotrebujem, zatial sme spokojny s jednim certikom 😉 len som sa cudovala,ze sa uz treba objednavat na poucenie, kedze pred rokom, ked som bola ja, tak sa tam len prislo bez objednania.

katarinavw
8. aug 2012

@maxinax dakujem za info, nakoniec som predsa len bola na jednu, bola tam druha doktorka, ale mne to je vlastne jedno, ze kto tam je. tam su vsetci mili a profesionalni doktori - doktorky.

marcelatje
8. aug 2012

@kukina79 ano, ano, treba sa objednávať 😒

kukina79
8. aug 2012

@marcelatje to su mi novinky 😕 vyzera to tak, ze nestihaju a chodilo im strasne vela mamiciek a ta miestnost neni moc velka, kde robia to poucenie. no vyzera to tak, ze posledne roky je na SK velky babyboom a vacsina mamiciek si chce aspon troska sprijemnit tie porodne bolesti 😀 ja som bola tiez jedna z nich, ale zial ja som si EPI vychutnala az po porode na izbe, kedze mi zabrala az ked bolo po vsetkom. 😅

marcelatje
8. aug 2012

@kukina79 no to je naozaj "super" správa 😕 Ja sa len modlím aby som to poučenie stihla a potom som chcela byť kľudnejšia, ale snáď mi ju stihnú pichnúť predtým ako umriem od bolesti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s vekom sa mi znižuje prah bolesti tak sa nenechám zbytočne trápiť ☹

kukina79
8. aug 2012

@marcelatje no nastastie ja som mala velmi rychly porod a aj napriek tomu,ze mi epi nezabrala by som isla hned 2x rodit 😉 ja som mala da sa povedat, ze bezbolestny az na to sitie 😖 od pichnutia epi do polhodky som odrodila. este mi anesteziologicka hovori, ze za polhodinku, ked epi zaberie sa mozem ist poprechadzat, osprchovat a tak....no nestihla som to, za tu polhodinku bol maly porodeny a ja zosita 😀 😀 tak mi pichla poslednu davku a hovori, tak si to aspon po tom porode uzite... 😝 ja som nemala vobec silne kontrakcie az na tu poslednu polhodku a az kym mi nedali klistir, som neverila, ze v ten den este porodim.

marcelatje
8. aug 2012

@kukina79 tak aj ja by som to takto brala 😀 😀 😀 😀 😀

grelu
8. aug 2012

ahojte, neviete kedy ma poradnu MUDr Dubcakova?
vdaka 🙂

stipec26
8. aug 2012

@grelu viem, ze mala dnes 🙂

stipec26
8. aug 2012

@grelu tak prepac, dnes mala len sluzbu...

ORDINAČNÉ HODINY
deň od do prestávka
Pondelok 08:00 14:30 12:00-12:30

grelu
9. aug 2012

@stipec26
dakujem 🙂

eemmaa
9. aug 2012

@grelu ja som chodila na poradne k dr dubcakovej buď v utorok alebo stvrtok aspoň tak doteraz ordinovala. Teraz boli dovolenky tak sa zastupovali hociako...

nicebaculka
9. aug 2012

ahojte .... chcem sa spytat aku mate skusenost s porodnikom DR.Oravcom a kolko sa plati porodnici ked si ho chcem zajednat 🙂 dakujeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre