Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

x_shushu_x
7. sep 2011

@renatkas nie su aktualne ved o tom hovorim....to je jedno, raz tam ides na blint a potomm uz vies.....tie ordinacky proste neplatia....mozno z 20-tich %....ale ved uvidis, ja uz viem kedy mam chodit..a to len krz sestru, ktora uz bola tyzden predo mnou..

maria30
7. sep 2011

@lulusha
@zahradka ja s dr Bertoldovou mám veľmi zlú skúsenosť..nikdy viac by som sa jej nechcela dostať do rúk... to len pre informáciu, že nie je až taký profesionál a ľudský človek.. ver, že vtedy som ani ja neverila, že je taká aká je 😒

maria30
7. sep 2011

@zahradka
@lulusha a ešte ako píšeš, že nikdy nič nezanedbá a nenechá na náhodu, tak zanedbala a s dosť veľkými následkami!

lulusha
7. sep 2011

@maria30 tak to ma mrzi... ja mam skusenosti perfektne, chodila som k nej do rizikovej poradne kazdy tyzden, posielama ma na monitory CTG ako na klavir, stale ich aj vyhodnotila, naozaj nemozem povedat jedno krive slovo... @zahradka

maria30
7. sep 2011

@lulusha ona sa tak správa ako píšeš, keď k nej patríš alebo si ju zazmluvníš.. ja som k nej nepatrila.. mala vtedy "len" službu na rizikovom...

adetka
7. sep 2011

s tym zazmluvnenim to asi skutocne plati... tusim zacnem Korbela zhanat uz buduci tyzden... aby som to stihla 😀

lulusha
7. sep 2011

@maria30 hm, ja som ku nej chodila pravidelne a velmi dobry dojem na mne zanechala... a aj ked mavala sluzby na rizikovom, ked som tam lezala, k spolupacientkam pristupovala tiez zodpovedne... a co sa stalo u teba, ak sa mozem opytat?

kvetinka211
7. sep 2011

@zahradka Ahoj, mam dobru skusenost s Dr. Marekovou, chodila som k nej do poradne a mala som ju zazmluvnenu k porodu, vsetko prebehlo ok a bez problemov. Kebyze chces nejake dalsie info, napis mi kludne do IP.

makimakimaki
7. sep 2011

Ahojte, ja som pred 5 rokmi chodila do poradne k MuDr. Malovej. Bola strasne zlata. Mala som na konci tehu mensi uraz, strasne som sa zlakla a vecer som jej volala na mobil, akurat mala sluzbu. Pockala ma v nemocke, vysetrila, upokojila, bola fakt veeeelmi ludska. Rodila som potom u MuDr. Dubcakovej, tiez bola podla mna super, aj ked ja som mala maozaj lahky porod, iba maly nastrih, 3 dni po som bola fit... Dubcakova bola medzitym na materskej, tak neviem, uz robi ??? Porod ma caka v oktobri, velmi zvazujem ci niekoho (najskor teda Dubcakovu) zazmluvnim...... Po dobrych skussenostiach s viacerymi lekarkami ale asi ani nie.... AK by som mala niekoho poohovarat, bol by to MuDr. Sysak, ktory mal sluzbu ked som mala rodit a bol dost nevrly, nervny, vysetroval ma fakt bolestivo-vraj to tak musi byt.... Ale potom kedze sme rodili 2 naraz nastastie zavolal Dubcakovu, ktora ma odrodila.... Je to fakt fuska, vybrat lekara k spokojnosti...

maria30
7. sep 2011

@makimakimaki Dubčáková už robí 🙂

maria30
7. sep 2011

@lulusha napíšem ti do IP

x_shushu_x
7. sep 2011

@makimakimaki Ano Dubcakova uz robi 🙂 . Segra ma termin o tyzden a sama jej naznacila, ze: ak by ste si ma chceli zazmluvnit- je tu ta moznost 😀 ..

ovecka84
7. sep 2011

pripojim moje skusenosti - zatial len z poradne na Antolskej, porod ocakavame kazdym dnom 😉
1. poradna - MUDr. Lipovska, nebola zla, ale vysetrenie bolo doost bolestive a zle mi zapisala tt do knizky
2. poradna - MUDr. Havalda, perfektnyyy, vysetrenie som ani necitila, pomohol mi vstat z kozy, vypytoval sa, ozaj skvely pristup
UTZ - MUDr. Rosemberg, mily, vela toho sice nenahovoril, ale aspon zavtipkoval o mierach a tiez podal ruku a pomohol vstat a poutierat gel s bruska 🙂
3. poradna - MUDr. Federova, celkom mila, vysetrenie trosku bolestivejsie, no bolo tam vtedy strasne vela ludi medzi sviatkami a tak to bola taka 2-minutovka cele vysetrenie, vysledky z UTZ ani nepozrela
4. poradna - MUDr. Dubcakova, veeelmi mila, vysetrenie uplne bezbolestne, prva mi povedala ze mam prestat uzivat magnezium ak nechcem rodit az na Vianoce a poslala ma na krv

zazmluvnovat si lekara k porodu nejdem, kedze ako som sa presvedcila, hocikto z nich je tam profesional a nemala som zatial zlu skusenost s nikym... tak drzte palce a hadam som niekomu trosku pomohla s tymito infoskami... dufam, ze do 5. poradne uz nebudem musiet ist a mala sa vypyta na svet 😉

erickaa
7. sep 2011

@zahradka Ja keď som ešte nevedela akého pôrodníka si vyberiem, tak som mojej gynekologičke povedala, že by som asi chcela radšej ženu. (keďže aj gynekologičky som mala vždy iba ženy a nemám zlú skúsenosť). Že si myslím, že sú citlivejšie, lebo to tam dole to majú také isté ako my a chlap nemôže mať páru. 😀 No a sama gynekologička mi povedala, že radšej chlapa nech si vyberiem, lebo tie ženy pôrodníčky sú väčšinou drasťáčky a vie mi to potvrdiť z vlastnej skúsenosti 😀 Takže som si vybrala chlapa a prvá poradňa bola zatiaľ v pohode 😉

veve39
7. sep 2011

@maria30 aj ja som velmi prekvapena, ze si mala negativnu skusenost s MUDr.Bertoldovou, na nu som negativne referencie este nepocula, len same chvaly, ma povest skutocnej odbornicky a empatickej lekarky - mrzi ma, ak u vas vznikli komplikacie
ja som ju mala ako izbovu lekarku, pobudla som na odd.sestonedelia az 10dni, cize som mala cas spravit si o nej obraz - bola nesmierne mila, ustretova a profesionalna, pricom som ju dovtedy vobec nepoznala - nechodila som k nej na poradne a k porodu som mala zazmluvneneho ineho lekara....

maria30
7. sep 2011

@veve39 aj ja som si si myslela, aká je príjemná a milá, kým som nemala tú česť v daný deň.. a nebolo to len preto, že som mala nejaké komplikácie, ale že sa zachovala tak ako sa zachovala a aj keď nikto nie je neomylný, takej chyby a správania sa nesmie lekár dopustiť.. a ver, že som rada, že sa k inému tak ako ku mne nezachovala, lebo tiež som naňu čítala len dobré ohlasy, preto som bola veľmi prekvapená, že....

penn
7. sep 2011

Ludia, mna by skor zaujimalo keby nahodou niekto vedel ako sa vola ten hmm anesteziolog na antolskej.. no tazko opisat cierne vlasy, okuliare ak sa nemylim.. bohuzial aj ked sa mi predstavil tak vtedy ma to fakt nezaujimalo.. ale ked mi epi nezabrala tak ma to zaujima velmi, nech mi to uz radsej on nepicha nabuduce.

zahradka
7. sep 2011

Dakujem vam pekne za vase odpovede, kludne piste dalej, nech mam z coho vyberat ;)

evatko
8. sep 2011

Ahojte, ja som rodila na antolskej pred piatimi rokmi a pred 1, 5 rokom. Bola som max spokojna, nemala som nikoho pre nedostatok financii zazmluvneneho a vobec ziaden rozdiel medzi zazmluvnenim a nezazmluvnenim nevidim. Doktori boli uzasni, pri prvom ma "zacal rodit" (tyzden som prenasala)moj dr. Havalda, ale hned nato mu koncila sluzba, prisiel doc. Korbel, ten bol super, srandicky, upokojovanie, povedal mi presny cas, kedy porodim(aj tak bolo) , no a na koniec, na tlacenie prisla dr. lipovska, tiez super(ale tlacila som len dva razy a maly bolvonku). Des a hroza pri siti, horsie ako cely porod, ale bola trpezliva. Zadok som mala neustale v lufte na plafobne 😀 . Druhy porod bol trosku sci fi nebudem ho cely opisovat, rodila som 1,5 hodiny, manzel to nestihol(byvame 100 km od BA(ani vzdialenost ma neodradi od porodu na Antolske, ja som tam lezala uz par dni predtym), rodil ma nejaky dr, kt meno neviem, ale nema ambulanciu, je len dole(nechce sa mi ist hladat spravu). Volali sme ho Filmore(to je dodavka z filmu Cars), on ma aj prijimal. Ludia, to bolo nieco. My sme sa stale chechtali nenapadne. On bol tak pozit. naladeny, az to bolo neprirodzene.vsetko vysvetloval vsetko je bude a bolo skvele. Pri porode mi vravel aka som uzasna, ako to vsetko ide super,aj kebyze tlacim usami, aj tak mi povie, ze nadhera. Bol velmi zlaty , co sa o sestrickach povedat nedalo... Teraz som asi cca v 8 tyzdni , nemozem sa dovolat mojmu dokimu, neviete niekto, ci je Dr. Havalda na Sk, bo dva dni mal nedostupny mobil, treti den ma zrusil. Neviem vobec kedy mam volat. A neviete niekto cislo do jeho poradne, tu klapku, zavolalaby som aj sestricke(alebo skusim cez vratnicu?)

adetka
8. sep 2011

Takze... mam to potvrdene, som rizikova (GDM, stitna zlaza a najma o 2,5 tyzdne vacsie dietatko)... a mam co najskor zacat s navstevou rizikovej poradne... kedze som dcerku rodila u doc. Korbela, chcem si ho zazmluvnit aj teraz... nemate nahodou niektora z Vas odfotene casy, kedy ordinuje? je to tusim c. dveri 22... viem, ze ho tam nemusim zastihnut... ale keby naahodou

adetka
8. sep 2011

Uz nepotrebujem 🙂 , dovolala som sa. Ale sestricka bola veeelmi stroha: ze preco mam k nemu chodit, a datum a hodinu povedala tak rychlo, ze mam stale pocit, ze som si to zle zapisala 😀 . Idem buducu stredu na 9.30 hod. Nie je to neskoro?

bublinqa
8. sep 2011

@adetka preco by to malo byt neskoro? doc. Korbel ma rizikovu poradnu od 8-10 a hned po tom ma prenatalnu. Takze bud ta vezme presne v dany cas, alebo si pockas 🙂

makimakimaki
8. sep 2011

nemate odfotene ordinacne hodiny ambulancii na ANtolskej ???? Diky!

x_shushu_x
8. sep 2011

@makimakimaki mame....su aj tu vyvesene par stran dozadu, no moc ti nepomozu..

shura
8. sep 2011

Ahojte. Mate niekto skusenost s Dr. Petrenkom pri porode? chcela bz som si ho zazmluvnit, len neviem akz je k porodu. dakujem

bv_alexandra
9. sep 2011

Prosim vas neviete mi poradiť, necitim sa dobre chcela by som sa dať pozrieť v nemocnici už chodim tam na kontroly. Lenže chodím utorky, ak mi je zle tak tam vbehnem do hociktorej ambulancie alebo ako?

makimakimaki
9. sep 2011

JAsne, nepodcenuj to a chod hned. Ordinacie su otvorene kazdy den, musia Ta zobrat ked Ti nie je dobre.

makimakimaki
9. sep 2011

Ozaj baby, na dverach na Antolskej mali vypisane terminy nejakych predporodnych konzultacii. Absolvovali ste to niekto ? Oplati sa ????

renatkas
9. sep 2011

@bv_alexandra ked tam pojdes povedz ze sa necitis dobre nech ta zoberu co najskor... mne dal vcera lekar take instrukcie ze ked sa nieco bude diat -krvacanie, alebo sa mi nieco nebude zdat tak cez ambulantne hodiny mu mam volat na mobil ze kde je, inak cez centralny prijem a hore na porodnicu ze tam vzdy je nejaky sluzbukonajuci lekar, ale ja ho mam zazmluvneneho...

penn
9. sep 2011

@evatko

evka tu je cislo na havaldovu ordinaciu.. ty ho mas aj ako obvodaka?

http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...
telefón: 6867 2549

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre