Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lusinda1989
11. sep 2012

@ivanka.7
@keyka neviem ci porody alebo co alebolo to tam desne eeteze uz som doma 🙂

monika2712
11. sep 2012

@lusinda1989 a u koho si skoncila dneska? ako dlho si cakala?

anicka245
11. sep 2012

dnes je veľa pôrodov a je plná pôrodnica takže baby ešte vydržte kým sa to preriedi 🙂

monika2712
11. sep 2012

@anicka245 jeejda co sa dneska vsetky babatka vypytali na svet? 😀 tak dufam, ze do pondelka sa to preriedi 😉

lusinda1989
11. sep 2012

@monika2712 no cakala som od pol osmej do pol jednestej a nakoniec som skoncila u dr. Marekovej.... ale je to asi to iste ako dr. dubcakova... takze nic moc.... :D

monika2712
11. sep 2012

@lusinda1989 a co je nove? este sa mala nepyta von? anicka pisala ze vela porodov bolo dneska a ze je plna porodnica tak snad do pondelka sa to troska vyprazdni 😀

lusinda1989
11. sep 2012

@monika2712 nove nic.... dokonca mi v tej rychlosti anoi nezmenila popis v sprave.... no co ti poviem hrozne... uz zacinam zufat ze sa k relevantnym informaciam ani nedostanem a este ma sfukla ze som ,,tucna´´ a ze mam laskavo brat to magnezium.... no tak uvidime.... a ty ako nic nove? ja uz mavam take desne bolesti v bruchu ze dovi.... a hlavne lonova kost neskutocne boli....

monika2712
11. sep 2012

@lusinda1989 ??? tucna?? no milaaa 😀 😀 magnezko aj ja beriem 4 denne teraz, a aj zelezo 2 denne, zajtra rano mam odbery krvi predoperacne v auparku, tak sa netesim lebo o 8mej musim byt tam, takze vstavat o 6.30 a o 7mej sa postavit do zapchy u nas 🙄 inak nic, len spat sa mi nejak nedalo, tvrdlo mi brucho tak mi lepilo ci sa maly nevypyta von, potrebujem aby tam do pondelka vydrzal 😀

lusinda1989
11. sep 2012

@monika2712 hej hej no mila co ti poviem 🙂 neboj nejako to uz dobojujeme sak ako ani ja som neni z ba takze pre mna sa dostat na poradnu o pol osmej znamena ist o stvrt na sedem z domu cca lebo obchodzka z modry rano je upchata... :(

monika2712
11. sep 2012

@lusinda1989 no od nas rano ist je tiez zabava, tak snad to zajtra za hodinu stihnem. no mozno sa este stretneme v porodnici buduci tyzden ak sa uz tvoja vypyta konecne 😉

zdenin
11. sep 2012

mate niekto skusenosti z mudr Dubcakovou?

lusinda1989
11. sep 2012

@monika2712 no duuuufam este mame vinobranie tento vikend tak ju hadam tymi dobrotami prehovorim 🙂

lusinda1989
11. sep 2012

@zdenin ano mame :D ak si ju nezazmluvnis vsetko rychlo rychlo info skoro ziadne ale inak je mila :D

sabrinka26
11. sep 2012

@monika2712 dakujeem za ordinacne hodiny 🙂

ivanka.7
11. sep 2012

@zdenin ja som ju tiez nemala zaplatenu, ale na poradne som k nej chodila, mila, odpovedala mi na vsetko na co som sa pytala, mne bola odporucana mojim gynekologom

zuzkag2
11. sep 2012

@anicka245 ahoj Anicka...mna dnes akurat prepustili z 5.poschodia...na ktorej izbe lezis, sme sa mozno aj stretli na chodbe niekedy 🙂 musim potvrdit tvoje slova o Dlhopolcekovi, on je naozaj uplne neskutocne mily, ochotny, naozaj nema clovek pri nom absolutne ziadne zabrany sa na cokolvek pytat. je uzasny lekar, tym svojim pristupom.

zuzkag2
11. sep 2012

baby, neviete nahodou, ked uz idem do poradne do nemocky,ci musim ist rano, alebo mozem ist aj na tie poobednajsie ordinacne hodiny? a este, ak som bola hospitalizovana na rizikovom oddeleni, mam ist na poradnu do prenatalnej, ci do rizikovej ambulancie? som nevedela, ze su taketo dva druhy, a nepytala som sa na to pri prepustani.

cicimon
11. sep 2012

@zuzkag2 ja by som sa nespoliehala na poobednajsie ord. hodiny a prisla radsej doobeda... a neviem, aky je rozdiel v tych poradniachm myslim ze je jedno kedy prides

zuzkag2
12. sep 2012

@cicimon dakujem moc...no potrebujem ist vo stvrtok alebo piatok, do 3dni vlastne od prepustenia z nemocky, a chcela by som ist k malovej, alebo dlhopolcekovi, ....preto sa pytam, ci je rozdiel v tym ambulanciach...tak hadam ma neposlu domov, ked pojdem do rizikovej, ked som bola aj hospitalizovana ako rizikova...

anicka245
12. sep 2012

@zuzkag2 ahoj ja som úplne na konci chodby pri jedle sme sa určite stretli 🙂 alebo videli na balkóne 🙂 ja od rana čakám na OZT si predstav doteraz som nalacno a ešte nie som narade..takže dúfam že po teste sa to spusti a aj ja pôjdem odtiaľto 🙂 o poschodie nižšie 🙂

keyka
12. sep 2012

no ja som bola dnes na Antolskej a zas tam mali rosambo...proste teraz rodi veeeeela mamiciek..tak dufam, ze tie vsetky porody su bezproblemove a rychlo sa to tam vytriedi nech nas maju potom kam ulozit ;)

zuzkag2
13. sep 2012

@anicka245 dufam, ze si sa vcera dockala, mna takto trapili v piatok, ked som cakala na sono brusnej dutiny, bolo 12 ked som sa dostala na izbu, hladna smadna neskutocne, na lacno a bez vody od predchadzajuceho dna...to su galeje neskutocne...
ja som lezala na 13tke, hned pri jedalni 🙂
tak drzim palceky aby si uz dnes bola na porodke, a nech uz mas drobceka v naruci , drz sa 🙂

anicka245
13. sep 2012

@zuzkag2 vďaka 🙂 ale mam pocit že to tak skoro nebude, vieš ako to tu chodí raz povedia na vizite tak ďalší deň inak 🙂 OZT mi spravili ale nič sa nerozbehlo čakala som že mi dnes dajú aspoň tu tabletku ale nič, mam čakať 🙂 tak čakám 🙂

leeenka26
13. sep 2012

Ahojte, neviete nahodou ci na Antolskej sa da rodit po sekcii prirodzene? Ak ano, aky casovy rozostup tam ma byt?

keyka
13. sep 2012

@leeenka26 v pondelok na tej prednaske o preporodnych konzultaciach hovoril doktor jednej mamicke ze ak niesu problemy tak nieje problem po sekcii rodit priorodzene ..ale myslim ze spominal daky rok a pol az dva ..ale to ti urcite povedia tam, kebyze sa informujes ;)

babo_dadush
13. sep 2012

ahojte, viete mi poradit postup pri zazmluvneni lekara, kedy kde sa plati epidural a nadstandard izba alebo porodna sala? dakujem

monika2712
13. sep 2012

@babo_dadush zazmluvnenie povedz na prvej poradni u doktora ktoreho si vyberies, nachystaju ti zmluvu, epidural najskor treba ist na poucenie, plati sa az pred porodom pokial viem, v pokladni na centralnom prijme, a nadstandard sa plati asi az po prepusteni z porodnice na zaklade poctu noci.

marcelatje
13. sep 2012

@babo_dadush epi si môžeš zaplatiť aj hneď po poučení, ale môže zaplatiť aj partner keď už ty pomaly rodíš 🙂 ak nevyužiješ peniažky vrátia, ostatné odpovedala monika (nadštandard si dopredu zaplatiť nemôžeš)
pokladňa je na -1 tam kde je centrálny príjem a je otvorená 24 hod. denne

babo_dadush
13. sep 2012

@marcelatje
@monika2712 vdaka zienky. Predpokladam,ze aj ta sala je tak bo tiez nevedia zarucit ci bude volna ako aj ty izby...
Inak idete na tie nadstandart izby abo je to blbost?

moncuska
13. sep 2012

@diapozitiv01 zajtra idem prave prvy raz do poradne na antolsku, tak uvidime co vybavim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre