Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

helen
15. jún 2010

@melkina Určite, skvelé 🙂 aj tak máš môj obdiv.

helen
15. jún 2010

@melkina Ale to je sila, že štvrté prenášaš, som si myslela, že po prvom každé ďalšie pôjde ochotnešie 😉

melkina
15. jún 2010

@helen no aha: prve-vyvolavali na termin, mala som tehot.cukrovku, druhe-vyvolavali 9 dni po termine, tretie- isli na í den po termine vyvolavat a vtom sa to same spustilo...a stvrte...zase po termine... 😀 im sa proste zo mna nechce 😀

melkina
15. jún 2010

@melkina tretie malo byt, že na 9 den isli vyvolavat 🙂

helen
15. jún 2010

@melkina Je im u teba asi fakt dobre, asi tam máš interhotel 😉 Moje prvé išlo von 10 dní pred termínom, vyvoávačka, lebol odtiekla kvapka vody ale pôrod sa nespustil. A teraz to vraj bude skôr, podľa všetkého, len aby mali pravdu :D

melkina
15. jún 2010

@helen radsej trosku skor ako prenasat, je to unavne na psychiku 😠 🙂 a to uz mas za chvilku 😉

helen
15. jún 2010

@melkina ja budem dúfať, že skôr aj kvôli tomu, aby som stihla doktora, lebo v mojom termíne má dovolenku :( Tebe budem veľmi držať palce, aby sa to do piatku pekne spustilo samé!

melkina
15. jún 2010

@helen dakujem 😉 a tebe prajem, aby si to stihla tak, aby tam bol dr. a aby vsetko dobre dopadlo 😉

saudi
15. jún 2010

@katy1979 ja som rodila pred 2 mesiacmi a maleho mi nechali cele 2 hodky na sale ked som ich o to poziadala. ak bude dieta ok, tak nastojte na tom, aby vam ho nechali. vo vasom naruci sa tiez zahreje a aspon moze byt na prsniku. maly sa hned tam prisal a cuckal si cely cas. potom sme nemali ziadne problemy s kojenim.

riska
16. jún 2010

@melkina , moc držim palce, aby sa to nakoniec rozbehlo samo ako u mna 😉

melkina
16. jún 2010

@riska ja v to tak duuufam 😀

melkina
16. jún 2010

@riska a tebe ta voda praskla z nicoho nic? alebo si predtym mala nejaku namahu alebo tak? mne ju totizto vzdy praskli az v porodnici..... 😒

riska
16. jún 2010

@melkina, z ničoho nič.... zobudila som sa, že idem cikať a bolo... ale možno to bolo z tých nervov, že idem na vyvolanie porodu 😀

melkina
16. jún 2010

@riska hm, a kolko si to bola dni po termine?...ja zatial nervy z toho nemam, aj ked ma to teda netesi, ale uz by som mala naozaj rada za tym.... 🙂 a ja, že sa tam stretneme a aha... 😀

riska
16. jún 2010

@melkina, TP 4. 6. a malá sa narodila 9. 6. verim, že chceš mať po... ale ked sa to rozbehne, určite to bude rýchle 🙂

melkina
16. jún 2010

@riska ach, uz aby to bolo za mnou 🙂

lenka23
16. jún 2010

ahojte, chcem sa spýtať, keď ste išli prvý krát na poradňu na Antolskú, brali vám aj krv?
Pýtam sa len preto, aby som vedela, či mám ísť zajtra nalačno, či nie.

melkina
16. jún 2010

@lenka23 mne nie leni....až kotrolne v38tt, mala som malo hemoglobinu.....

lenka23
16. jún 2010

@melkina ďakujem melkina, nebola som si istá... preto sa pýtam. Ja idem zajtra vyskúšať tú dr. Lipovskú, pýtala som sa tu na ňu, no nikto nereagoval, tak som strašne zvedavá.

melkina
16. jún 2010

@lenka23 a nenasla si diskusiu? mne sa zda, že tu taka je....

lenka23
16. jún 2010

@melkina skúšala som, ale nič bližšie som o nej nenašla, len jednu stránku, kde ju nejaká holka spominala, ale nič viac.

certica
16. jún 2010

@lenka23 na prvej poradni ti krv brat urcite nebudu. podla potreby ta poslu neskor...

lenka23
16. jún 2010

@certica ďakujem za info..

certica
16. jún 2010

@lenka23 , ale treba priniest moč (teda bolo by dobre)

melkina
16. jún 2010

@lenka23 tak skus zalozit novu diskusiu 😉

lenka23
16. jún 2010

@melkina super, ďakujem 🙂

lenka23
16. jún 2010

@melkina aj tak som už nejako rozhodnutá, že pôjdem k nej, má dobré ordinančné hodiny od 8.00 do nejakej 12.30 v kuse, takže nebudem vymýšľať.

certica
16. jún 2010

@lenka23 , neviem,ci ti nejak pomozem, ale z tych par prispevkov, ktore som ja na dr. lipovsku mala moznost zachytit, boli vsetky privetive 😉

helen
16. jún 2010

Baby prosím vás, koľko teraz stojí EDA, manžel pri pôrode a vybratý pôrodník? Dakedy to bolo 2000, 500 a 7000, ako je to v Eur?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre