Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

nika2007
9. júl 2009

gertka,drziiiim jej palce,nech je VSETKO OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukenzi
9. júl 2009

inn, beju, drzim palce pri porode. inneska uz mozno ma aj megababatko pri sebe 😵

a gertka isla tiez? nika mas nejake nove info?

dadka212
9. júl 2009

práve som si prečítala v inej téme, že Inesska už porodila Erika 😵 mal 56cm a 5120g 😵 to je riadny chlapisko 😀 silno blahoželáááááme 🙂

beju
9. júl 2009

Dievčence tak porodiť takého chlapiska ako innes - dole klobúk !!!

Ja len dúfam, že sa nevytrápila na pokraj síl. 🙂)))) Ale strašne sa teším, je to strašne zlatá baba a potom, čo si minulý rok s manželom prežili im to šťastie z malým Erikom prajem 100 násobne.

kukenzi
9. júl 2009

no vidite baby, ja som vravela, ze mam citaka, ze bude mat 5kg. inneska srdecne gratulujem, riadneho valibuka si priviedla na svet... Erik vitaj medzi nami 😵

mneme
9. júl 2009

inneske z celeho srdca gratulujem a chlapatku erikovi zelam vela zdravicka 🙂 drzte sa 😉

certica
9. júl 2009

vau, no cumim jak jelen 😕 😎 , inesske k malemu obrikovi obrovska gratulacia 😵

kuki, supis idea 😉

tehula
9. júl 2009

Jesus, tak inneska, to mas valibuciskaaaaaaa. Gratulujem a nech sa dariiiii a nech ste stastni. Moc ti to tu prajeme

nika2007
9. júl 2009

inneska tak veeeeeeeeeeeeeela zdravia a mliecka pre ,,drobceka" MOC drzim palce,nech je a bude vseeeeeetko v poriadku GRATULUJEEEEEM 🙂 🙂 🙂

katrin79
9. júl 2009

Inneska, no super, gratulujem a klobuk dolu, ze si porodila takeho chlapiska...prajem vela vela zdravicka !!!

ninimimi
10. júl 2009

Jééj Ineska aj ja ti gratulujem k malému či veľkému chlapčekovi 🙂 Pánečku za čo ho tahala keď tak narástol .Je to super hlavne nech ste obaja zdravý a šťastný.Ty si to zaslúšiš.Veľa šťastia 😀

dadka212
10. júl 2009

ozik tému Rodili sme na Antolskej presunuli do volnej diskusie, len aby ste to našli, keď budete hladať 😎

luc2
10. júl 2009

ahojte, no ja my sme už doma z nemocnice od pondelka. ale až teraz som sa dostala na net.
tak nakoniec mi robili sekciu až v stredu, tak dva dni som lebedila len tak v nemocke. Sofia mala 49cm a 3180g, taký drobček a to v pondelok mi dr. pri utz hovoril, že bude mať niečo cez 3500g. tak je drobnejšia. ale poslúcha, taký malý anjelik je z nej.

Inesska gratulujeme vám nech je všetko v poriadku a nech ste čo najskôr s drobcom doma.

adenka
10. júl 2009

babulky viete mi povedat kde a kedy ma poradne dr. havalda?? viem ze v utorok, ale neviem kde presne a od ktorej...dakujem 🙂

gertka
10. júl 2009

ahojte, mamicky....

este stale som v celku. drobcek sa nejako nechysta, dnes boli nejake kontry a tvrdnutie ale teda nic z toho.
asi cakame vazne na toho 13. 🙂 len nie neskor

jankaw
10. júl 2009

adenka Dr. Havalda ma poradnu v utorok od 8.00 - 14.30 na c.d. 22.

kukenzi
10. júl 2009

jankaw 😀 😀 😀 , ze asi budete mat len priezvisko 😀

jankaw
11. júl 2009

Ja dufam v to ze ked sa narodi tak sa na neho pozriem a hned budem vediet ako sa bude volat 😀 Horsie bude ked ma ani vtedy nic nenapadne 🙂 Mne sa dievcenskych mien paci strasne vela, to by som si ani nevedela vybrat ktore a chlapcenske co sa mi pacia tak to su mena byv. frajerov a take nechcem dat 😀

certica
11. júl 2009

jankaw, jasne, ze ta "osvieti", tiez som to tak mala pri vikim 🙂

k tym ocistkam - pri prvom som krvacala max. tyzden, ale dost intenzivne a tym to haslo, uz ziadne spinenie, nic. ale hned po 600-ned. som dostala ms a odvtedy so zeleznou 28-dnovou pravidelnostou aj napriek full dojceniu.
2.porod - krvacanie slabsie, ale tahalo sa mi to cca 4 tyzdne a zase po 600-ned. kramy 😝 , potom o 2,5 tyzdna zas 😅 , potom pol roka pokoj a odvtedy uz mam normal cyklus, aj ked dlhsi, ako som zvyknuta. no a kojim tiez furt.
cize suma sumarum: jedna zena, dva porody, dve deti... vsetko uplne rozdielne 😀 a co este tak 2 rozne zeny..... 😉

certica
11. júl 2009

a zas kecam tam, kde nechcem 😲 😀

seeweed
11. júl 2009

Kocky, mam ist do poradne k Dr.Havaldovi az v piatok bud.tyzden, ale mam nejake tazkosti, to tam mozem prist len tak aj skor? Ma poradnu aj v utorky, myslite, ze sa tam mozem len tak ukazat?

jankaw
11. júl 2009

Ked mas tazkosti tak chod skor, urcite ta nevyhodi.

adenka
12. júl 2009

jankaw dakujem 🙂
este mi poradis aj na ktorom poschodi to je? alebo kam sa mam pobrat ked vojdem do hlavnej budovy?

jankaw
12. júl 2009

Neviem ci si tam bola na ultrazvuku, je to hned vedla ako sa chodi na ultrazvuk. Ked pojdes cez hlavny vchod tak rovno tou presklenou chodbou, potom zabocis do prava, dlllho rovno a pri vytahoch su dvere do chodby a na tej chodbe su vsetky tieto ambulancie. Da sa tam ist aj nejako z terasy, ale to som este neskusala, ja idem zajtra k Oravcovi tak chcem vyskusat ist z terasy. A je to myslim prve poschodie, alebo prve nadzemne, neviem ako to tam oni oznacuju, ale ked pojdes hlavnym vchodom tak je to na tom istom poschodi...

adenka
12. júl 2009

jankaw dakujem, nejak to uz najdem a ked nie, opytam sa...vsak bruchatej zene hadam pomozu 😀

jankaw
12. júl 2009

Ja ked som tam bola prvy krat tak kym som to nasla som sa opytala asi 5 ludi a aj tak som zabludila 🙂) nakoniec ma tam odprevadil taky ujo vratnik 🙂 lebo som isla zo zadneho vchodu od parkoviska a to som tam behala ako po bludisku 🙂)

danka_ba
12. júl 2009

adenka nechod dnu do nemocice- ale ten dalsi vchod je poliklinika - je to hned na prizemi - urcite to najdes 🙂

jankaw
13. júl 2009

Dnes som vyskusala ist cez tu polikliniku a je to lepsie. Ked vyjdes hore na terasu tak pojdes po terase vpravo od hlavneho vchodu a prve dvere na ktore natrafis tak tam su ambulancie gynekologov, je tam vedla lekaren, tak podla tej to najdes...

tehula
13. júl 2009

baby, nebludte cez nemocnicu. Staci ist po terase smerom k tej lekarni, tam je hned vchod do polikliniky a hned aj ambulancie gynekologov 😉
Jankaw, ty si si doktora zazmluvnovala, ci len do poradne chodis? Ako to dnes vyzeralo v cakarni? Stale natresk?
Chystam sa o 2tt na kontrolu, tak nech viem, na co sa pripravit

dadka212
13. júl 2009

Tehula ak pôjdeš dr. Oravcovi, tak on ťa zoberie prednostne s babatkom 🙂 už viackrát čo som tam bola, tak keď tam videl mamičku s babatkom tak ich zobral dnu, nech tam nečakajú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre