Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
9. jún 2009

tak nic, ja som zas blizko antolskej ☹ 🙂

kukenzi
9. jún 2009

maji, ved to je super, ze si blizko antolskej, to tam aj peso zajdes, aspon nepotrebujes rzp 🙂

majkas
9. jún 2009

no ked preplavam cez drazdiak tak mozno hej 😀

som isla minule na cvicenie pesi a spat a bola som grogy... este tam a aj na cviceni v pohode ale cesta spat mi uz prisla jak utrpenie. a to mi chodenie nikdy nerobilo problemy. tak teraz sa vyvazam autom, neviem sice co sparvim ked ma to chyti v aute, ale zatial zvladam

majkas
9. jún 2009

papa, idem relaxovat k ordinacii

kebyze to na vas pride tak drzim palce, zajtra kuknem ci su nejake novinky 🙂

inneska
9. jún 2009

babulky, ako je to s CTG na antolskej?? dnes som bola posledný krát u svojho doktora teraz ma napadlo, že vlastne ma nikam neposlal...ani na prietoky, ani na CTG...prietoky mi spravili pri poslednom utz na antolskej, ale to CTG??? bude ma posielať Oravec??? 😕

kukenzi
9. jún 2009

inn, ja som od posledneho ultrazvuku v 37tt na ziadnych prietokoch, ani ctg nebola

kukenzi
9. jún 2009

idem aj ja relaxovat k ordinacii. 🙂

baruskah
9. jún 2009

kazdy manzel musi absolvovat tu prednasku? o com sa tam vlastne hovori?

kukenzi
9. jún 2009

baruska, nemusi absolvovat prednasku, staci zaplatit 16,60eur a moze pri porode byt 😉

baruskah
9. jún 2009

to je dobre, nemal by tam kedy ist...uz mas vsetko nachystane?

inneska
9. jún 2009

kuki...a nebola si ani raz na ctg?? 😅

kukenzi
9. jún 2009

inn, ani raz

kukenzi
9. jún 2009

baruska, snad uz mam vsetko, uz len malicka mi chyba v naruci 😵

baruskah
9. jún 2009

ja som sa v nakupovani a chystani vyzivala, uz sa ho neviem dockat...a to este 4tyzdne...a v takej horucave....teraz uz sa obchodom s detskymi vecami musim vyhybat, urcite by som zase kupila nejake sik dupky alebo hracku....

inneska
9. jún 2009

baruška, ja som si takýto zákaz dala ešte pred 2 mesiacmi, inak by som mohla obliekať celý detský domov 😀 😀

kuki...no tak aspoň nie som sama 😅

baruskah
9. jún 2009

innes, ja som bola na ctg iba raz v 34tt, ked som bola na pohotovosti, lebo som krvacala... a posledny ultrazvik v 30tt, inak ziadne prietoky a este stale chodim na poradne ku svojmu lekarovi...

inneska
9. jún 2009

lebo môj doki spomenul, že ma pošle, ale asi zabudol...prvé tehu som to absolvovala...snád o nič neprídeme, ked neabsolvujeme 😅

kukenzi
9. jún 2009

inn, aj ja som prve tehu bola na prietokoch, ale mozno 1, max. 2x. teraz pouziva fetoskop, ja mu doverujem, urcite vie co robi 😉

baruskah
9. jún 2009

snad nie, ak to nebude chybat malemu, tak mne urcite nie... 😉

baruskah
9. jún 2009

inn, kedymas termin, to sa asi stretneme...

inneska
9. jún 2009

baruš...ja mám 3.7. 🙂 tak je možné, že sa stretneme 😉 ja zrejme budem ležať už pár dní pred pôrodom, kedže nie som z BA...ale kedy to bude, môžno skôr, možno neskôr...uvidíme 😉

kuki...dúfam, že doktori vedia, čo robia 🙂 my aj tak pôjdeme po pôrode na vyšetrenia srdiečka, tak snád tam potom mi len potvrdia, že je všetko v poriadku 🙂

luciarichard
9. jún 2009

ahojte zajtra sa aj my chystame na prednasku o epi tak sa uvidieme 😉

baruskah
9. jún 2009

inn, my mame termin 5.7, a tiez niesme z BA, ale snad tam nebudem musiet byt skor. odkial si?
davas si epi? bola si uz na tej prednaske?

kukenzi
9. jún 2009

baruska, vsetky info mas v pase, ak sa postavis mysou na foto dotycnej, tak vidis 😉

baruskah
9. jún 2009

uz som nato prisla, len zistujem kde co je a ako to najst... 🙂

gertka
9. jún 2009

ahojte, este stale 2v1?
som zvedava zajtra 🙂

babulky, co zajtra idete na prednasku o Epi, date prosim vediet o com to bolo a o com zaujimavom hovorili?
ja ju mam sice za sebou, ale len tak na chodbe aby som nemusela chodit do BA kazdy druhy den 🙂
a rada by som vedela o co som prisla

inn...dobre vybav 🙂

inneska
9. jún 2009

baruš...ja epi moc nechcem, ale pre istotu si ju dávam do zálohy 🙂ak nevyužijem peniažky vrátia späť... A zajtra idem na prednášku...😉 a ja som z dubnice nad váhom, tak my to máme trochu ďalej do ba...

lucka..tak sa zajtra vidíme, len by to chcelo poznávacie znamenie 😀

inneska
9. jún 2009

lucka...tak zajtra všetky koníkovky povinne v rukách tabuľky, že som z MK 😀

tehula
9. jún 2009

caute, tak dnes zas nic 😠 Dufam, ze spat sa bude lepsie, lebo knihy na citanie to dlho istit nebudu.

Inneska: CTG by mal byt monitor, mne ho tiez nerobili este vobec, ale Oravec spominal, ze v piatok urobime. Inak sa to asi ani nezvykne, az tesne na konci tehu.... pamatam, ze aj mneme tak poslal, ked uz skoro prenasala.

Na ultrazvuuku som bola v 36tt naposledy.

majkas, to ja prechadzky milujem, len uz teraz ozaj hrozi, ze ma zvali od bolesti do travy, alebo rupne voda.
Nesmejte sa, ale dnes ma cestou na nakup take bolesti chytili a tak ma bodlo a oneeee, ze som si sahala medzi nohy na ulici, ze uz asi voda ide 😀 Boze, by som neprezila taky trapas, ze v obchode mi to prdne a mlaka bude 😅

inneska
10. jún 2009

dobré ránko 🙂

tak mi vyrážame do BA 🙂 teším sa na tie, ktoré stretnem na prednáške 😵 😵 😵

tehulka, tak možno aj mňa oravec potom pošle, uvidím 🙂 ja som na utz bola začiatok 37tt, ten minulý piatok, tak neviem, či sa mi ešte raz ujde ho absolvovať 🙂
a snád si sa trochu lepšie vyspinkala 😉

papa moje, večer do čítania 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre