Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

chloe001
19. jan 2013

@lea1333 su aj zadarmo moja, zavisi od oblasti, kde byvas, ci taku zozenies 🙂

lea1333
19. jan 2013

@chloe001 prave teraz to pozeram 😉

lea1333
19. jan 2013

@chloe001 nasla som aj u nas jednu len tam nema napisane osobne poradenstvo

penn
19. jan 2013

@liliemegane Lili... verim, ze teraz ste uz fit, velki.. vsetko zahojene.. ale coze? nejaka sestricka, ze ti uchmatla z jedla? ako z taniera? akoze.. rohlik? abo lekvar? alebo co? to som uplne v soku. fakt haluz.

no a ta co s tebou necvicila.. ach no to je smutne. hmm :(

sammy
20. jan 2013

@csina Tak mam to za sebou. Prijali ma v pondelok, prvy den sa nic nedialo, potom v utorok rano mi dali tabletku -prostin, ale ani po nej sa nic nedialo. Az poobede o tretej prisli kontrakcie, ale take ze v pohode. No take brutalne som mala od siedmej a o deviatej bola mala na svete. Takze dost rychly porod. Ale baby co tam boli mali skoro vsetky rychle porody, pokial neboli prvorodicky. Na co ta musim upozornit, po porode velke bolesti pri stahovani maternice, ako dalsie kontrakcie. Vsetci sa tvarili, ze to je normalne, lebo maternica je uz unavena a pri kazdom dalsom tehotenstve by to bolo este horsie.
A inak diabeticku stravu budes mat aj na sestonedeli, ranajky kazdy den grahamove rozky s niecim 😀

liliemegane
20. jan 2013

@penn vdaka, ano uz sme velki, sikovni, zaciname pomaly chodit a vykecavat. Mne priamo neukradli z taniera nic, ale nas na to upozornila ina sestricka a vraj je taka drza, ze normalne kus stehna a pod si vzala z taniera

gulkaaa
20. jan 2013

ahojte dievčatá viete mi poradiť nejaký zoznam čo si treba zobrať pre bábo na Antolskú? Našla som totiž dva zoznami a na kažnom je písané niečo iné a bola by som nerada keby mi niečo chýbalo ☹ .
ďakujem 🙂

nemamlogin
20. jan 2013

@sammy Gratulujem a tíško závidím 🙂

sliwi
20. jan 2013

@gulkaaa pre bábo ti stačia vlhčené obrúsky a plienky

gulkaaa
20. jan 2013

super veľmi pekne dakujem 🙂

csina
20. jan 2013

@sammy jej, tak gratulujem k malej princeznej.. tak som rada,ze to mas za sebou, no a o tej maternici viem a bojim sa uz dopredu, 😀 uz po druhej dcerke mi zvinovanie dalo zabrat.. a teda, ta dieta po porode ma vobec netesi 😀

dada2107
21. jan 2013

zienky, viete mi povedat, tie ktore museli cs, ze ci sa daju prehovorit aj na celkovu anestezu aj bez zamluvnenia doktora? prvy krat som totiz mala spinal a dodnes mam z toho traumu 😒

dada2107
21. jan 2013

@lea1333 ahoj a ty mas nejaku indikaciu, zeby to mohla byt aj sekcia? alebo sa len pripravujes ak by sa to nahodou zvrtlo?

lalia123
21. jan 2013

@dada2107 a co sa Ti stalo, ak sa smiem spytat. Aj ja mam ist na sekciu na Antolsku a vsade sa pise, ze spinal je lepsi ako celkova anesteza. Veru sa zajtra opytam svojho doktora. 🤐

Este sa chcem spytat taku prakticku vec - plienky pre babatko davate v nemocnici vopred? Pretoze akurat rozmyslam, ze som veci pre malicku zbalila do jednej taksky, ktoru som myslela, ze mm prinesie az ked po nas pride. Ale asi je to blbost, co? 😀 A prebalovat mozem v nemocnici ja, alebo vsetko si robia sestricky na novorodeneckom?

dada2107
21. jan 2013

@lalia123 vobec som ten spinal neznasala dobre, nejako som to tam moc intenzivne na sale prezivala, potom nieco dopichovali, nohy som si zacala citit az po 12hodinach, mala som triasku, trebalo aj transfuziu. a celkovo ten pocit pri operacii uz nechcem zazit. preto by som to radsej chcela prespat, lebo som videla mamicky sa po celkovej davali aj rychlejsie dokopy. ano plienky a vlhcene obrusky sa myslim vopred davaju

dada2107
21. jan 2013

@lalia123 a ty preco ides sekciou? uz mas aj termin? tak sa asi aj budeme vidat v poradni 🙂 ja mam tiez okolo konca februara novy termin 😉

lucinela
21. jan 2013

Ahojte kočky, nechce sa mi čítat vsetky strany, prosim Vas, idem rodit na Antolsku, som 36tt, lekara zazmluvneneho nemam, treba sa vopred objednat na poradnu? Ci staci prist, sadnut pred dvere vybrateho lekara a cakat? Dakujem!

nikalentilka
21. jan 2013

@lucinela ahoj, staci len prist a cakat

lucinela
21. jan 2013

@nikalentilka dakujem 🙂 tak idem na to 🙂

jajka81
21. jan 2013

@lalia123 Bábätko ti dajú na izbu a starať sa on budeš úplne sama. Zopár plienok a vlhcene utierky treba dať na začiatku sestrickam - aby sa mohli on starať kým ti ho neprivezu definitívne na izbu.

lea1333
21. jan 2013

@dada2107 ahoj liecim sa na epilepsiu cize clovek nikdy nevie ale dnes som bola na neurologi a dr mi napisala ze pojdem prirodzene ale ako bude prebiehat porod tak uvidime 😉

csina
21. jan 2013

baby, čo ste mali nadštandardný pôrodný box....platí sa vopred na pokladni, v čase pôrodu alebo po???? dik...

verronicka
21. jan 2013

@gulkaaa ahoj, ja som tam rodila pred 9mes. a pre babatko Ti stacia plienky (ja som mala 2 baliky tie najmensie je ich v baliku okolo 40ks, ale jeden som si priniesla cely domov, ale je lepsie ak mas 🙂 potom cistiace obrusky 1balenie. Krem na zadocek aj oblecenie (dupacky,bodynko...) tam mali svoje. Len som si zobrala svoju capicku a tensiu deku (ale to len kvoli tomu ked sme vetrali v izbe,ked som ja rodila v aprili bolo vtedy este vonku chladno). A to je tusim aj pre babatko vsetko, nic ine som tam nepotrebovala 🙂

dada2107
22. jan 2013

@lea1333 ano clovek nikdy nevie ako to bude, ja som pri prvom isla prirodzene a nakoniec to skoncilo sekciou.takze do poradne na antolsku zacinas chodit od buduceho tyzdna?

lea1333
22. jan 2013

@dada2107 ja chodim do poradne na antolsku uz od 20tt pretoze tak som sa dohodla s mojou dr chodim k dr malovej no sak to ze clovek nikdy nevie ako to bude mozno porodime za hodinu prirodzene a mozno sa budeme trapit a skoncime cisarakom!

dada2107
22. jan 2013

@lea1333 takze to tam uz vsetko preluskane 😀 malova je vraj velmi dobra, mas ju aj zamluvnenu?

lea1333
22. jan 2013

@dada2107 no vcelku ano len este som nevidela odelenie ani porodnu salu a ani neviem co to chcem vidiet 😀 malova je velmi dobra dr velmi mila a precizna a vsetko vysvetli 🙂 nebudem ju mat zazmluvnenu ked ze som slobodna mamicka a zbytocnych 300e nemam 😒

dada2107
22. jan 2013

a priijma pacientky? kotore c.dveri ma? ja tiez nebudem zamluvnovat, tiez je to pre mna vela a potom idem aj tak cs.

futasova
22. jan 2013

Ahojte kocky,
neviete mi nahodou poradit ak ste chodili ste k p. Jezkovej na predporodnu pripravu, ci neposkytuje aj nejake papiere/studijny material o tom co vam rozprava na kurze aj na doma (teda ktory si viem doma ci uz porodnici precitat/nastudovat)? Ja som k nej velmi chcela chodit, aj som sa prihlasila, len som skoncila na rizikovom a uz to asi nestihnem. Vopred vam dakujem za radu 🙂
Ada

lea1333
22. jan 2013

@dada2107 prima pacientky len sa treba objednat c.d je 25 a poradne ma v stredu t.c 0268672620 ale objednat sa mozes hoci kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre