Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

talinka
31. aug 2010

@bejbinka195 ja som tiez zvazovala si ho zazmluvnit, lebo je fakt super , aj som pocula o nom same skvele informacie,ale nakoniec som zistila, ze je zbytocne si zazmluvnovat a riskla som to bez a v pohode ani ked budem nahodou rodit druhykrat si zazmluvnovat nebudem pokial budem mat ovsem pohodove tehotenstvo 😉

bejbinka195
31. aug 2010

@talinka ja sa bojim dostat sa do ruk len tak niekomu a paci sa mi aky je tak hadam sa mi to podari 🙂

mici111
31. aug 2010

vidim, ze sa sa bavite o zazmluvnovani 🙂 ja som si nezazmluvnila nikoho, na poradnu som chodila k dr. Rozenbergovi, bol skvely..toho by som odporucila..ale aj porod bol relativne v pohode, rodila ma dr. Kristufkova a na cely porod dohliadal profesor Borovsky..takze fajn..doobeda ma mal na starosti na porodnej sale dr. Dlhopolček a ten bol tiez uplne uzasny, ale o tretej poobede sa menili smeny, tak ma uz nestihol odrodit..ale bol strasne zlaty..

talinka
31. aug 2010

@bejbinka195 no to som si v tvojom stadiu tehu hovorila tiez,ale casom som sa dozvedela, ze na Antolskej je fakt jedno komu sa dostanes do ruk, su tam spickovi porodnici...ale tak pre tvoju spokojnost si zazmluvni..ale moze sa aj stat, ze prave nebude moct prist, stava sa aj to...takze nie je to na 100%..drzim palce 😉 ja som planovala este napr Rozemberga,kym som nezacala mesiac pred porodom chodit k Havaldovi...on je asi NAJ aspon co som citala a vidis rodil ma...aj ked ja som mala cisarsky

bejbinka195
1. sep 2010

@talinka ja viem ze sa moze stat ze nebude moct prist 🙂 ale tak ked bude moct tak budem rada 🙂

dzudka
2. sep 2010

dievcata ide niekto na tu prednasku teraz v pondelok 6.9.???
Ja by som aj sla teda a aj muz chce prist lebo ja som prvy dceru rodila na Kramaroch a Antolsku moc nepoznam ....

Neviete ako sa tam dostanem z mesta aky autobus a kde prestupit a tak....bud z Pod Noveho Mosta alebo zo Zochovej ????

hobit
2. sep 2010

@dzudka chodi tam 59 a 99, kukni si na imhd.sk ved....napr. mozes ist 93 zo Zochovej a pri Tescu prestupit...

alenkam.
2. sep 2010

mne moja doktorka povedala, ze na antolskej je 30 porodnikov a je prikazom, ze rodit musia mladi bez atestacie, aby nazbierali prax... takze rodi niekto mlady pod dohladom uz atestovaneho doktora... takze ja si idem svoju asi tiez zazmluvnit...radsej

dzudka
2. sep 2010

@hobit dakujem pozriem si 😉

bejbinka195
2. sep 2010

@dzudka ahoj....aka prednaska? preco prednaska? o com prednaska?

talinka
2. sep 2010

@alenkam. je mozne, ze to hovori aj preto, aby si si ju zazmluvnila,kedze z toho ma peniazky 😉

alenkam.
2. sep 2010

@talinka je to mozne.. ale je fakt zlata, takze si ju asi zazmluvnim... som sa sem prestahovala a zobrala ma aj ked som bola len v 32tt, hoci som este mala chodit k svojmu doktorovi.. lenze toho mam 200km daleko...
ale na druhu stranu ma stve, ze ona z tych penazi ma minimum, ale inak sa to neda obist, lebo nemoze byt na oddeleni ked nema sluzbu... no tazke rozhodovanie.. do pondelka sa mam rozhodnut..

talinka
2. sep 2010

@alenkam. tak drzim palce nech sa spravne rozhodnes 😉

chiarra8
3. sep 2010

ahojte cakatelky maminky 🙂
nemate niektora skusenosti s Dr. Bertoldovou? Dakujem

lucy555
3. sep 2010

Ahojte, ja to mám našťastie veľmi šťastne za sebou 🙂. Prvé som rodila v Ružinove, maličkú teraz na Antolskej a nedám na túto nemocnicu a jej personál dopustiť. Lekára som nemala zazmluvneného. Ale mala som šťastie, že v čase, keď sa rozbehol pôrod, mala službu mladá lekárka, ku ktorej som chodila do poradne - MUDr. Ľubica Hammerová. Ani ona myslím ešte nemá atestáciu, čiže patrí do kategórie tých, ktorých tu spomínate, že musia naberať "príkazom" skúsenosti. A bola super 🙂. Keby som mala mať taký aj ďalší pôrod, tak rodím "každý týždeň" 🙂. Mňa by už mladý vek lekára neodrádzal, skôr naopak. Svoju prácu ešte neberú ako rutinu, ale robia ju s nadšením a možno ešte zodpovednejšie, keďže za sebou ešte nemajú veľa "skúseností". To je môj osobný dojem. A ak by sa niečo komplikovalo, tak vždy sú tam aj "starí lekári" ... Super bol celý tím vrátane pôrodnej asistentky, anesteziológov, detských lekárov, sestier, gynekológov. Dovolím si tvrdiť, že štandardná izba je na Antolskej lepšia ako v Ružinove nadštandard, aj čo sa týka hygieny. Mne chutilo dokonca aj jedlo 😉 . Ešte aj so spolubývajúcou sme si super sadli, takže na Antolskú mám len tie najlepšie spomienky (klop, klop).
Držím Vám všetkým palce, aby ste na tom boli podobne.

alenkam.
3. sep 2010

@lucy555 v prvom rade gratulujem.. som rada, ze vsetko dopadlo ako malo.. 😉
ale ak by si mala cas, prosim ta, co vsetko si brat a co si dostala v nemocnici? naozaj sa to tam preraba? male si mala cely cas pri sebe..? som hrozne zvedava, kedze sa mi to krati den za dnom... 🙂

lulusha
3. sep 2010

@chiarra8 ahoj chiara! mne robila sekciu Mudr.Bertoldova, aj som ku nej chodila do rizikovej poradne...je to jedna uzasna zena - odbornicka a hlavne clovek...bola velmi precizna uz pocas poradni, radsej vsetko poriadne skontrolovala, akoby sa na nieco malo zabudnut...hospitalizovala ma dva tyzdne pred terminom, kedze som mala malo plodovej vody a aj monitory boli horsie...vdaka jej pristupu sa veci pohli a spravili mi tyzden pred terminom cisarsky - robila ho priamo ona, bola uzasna, jazva je pekna (vraj ona robi najkrajsie cisarske, co sa jaziev tyka 😉 )
Takze vrelo odporucam! Po porode za mnou bola kazdy den, az kym nesla na dovolenku.
Co sa tyka Mudr. Hammerovej, bola moja izbova lekarka a nedam na nu dopustit! Uzasny pristup, vsetko vysvetlila a aj teraz, ked mam trosku problemy, bola som za nou a na vsetko dozrela, vsetko vysetrila.

chiarra8
3. sep 2010

@lulusha Dakujem krasne, tak sa nemusim bat, ked si ju teda zazmluvnim, ja som ju totiz zazila raz na pohotovosti v prvom trimestri a tak dobre na mna zaposobila, ze som si povedala, ze rodit budem u nej 🙂

nika222
3. sep 2010

@lulusha čo sa tyka dokrorky Hammerovej tiež na ňu nedam dopustiť. Je to úžasná dokrotka, milá, velmi ochotná a profesionalna a ludska. Všetko vysvetli, a ked su nejake problemy ako mam ja tak aj ukludni. Velmi ju odporucam a urcite budem chcieť aj u nej rodiť 🙂

hobit
3. sep 2010

@nika222
@lucy555
aj ja k nej chodim do poradne a vsetko je super, len ma este neposlala ani na ultrazvuk ani na monitor...ale tak verim, ze vie co robi...

nika222
3. sep 2010

@hobit tak asi nieje dôvod.. alebo sa skus sama vypytat 🙂 juj ked tak pozeram už to mas za par... ja si este pockam 🙂

hobit
3. sep 2010

@nika222 no, uz aby to bolo 🙂

pipi1211
3. sep 2010

@chiarra8
@nika222 baby ja som tiez chodila k hamerovej a je naozaj uzasna, sice som ju nemala pri porode lebo akurat koncila sluzbu ale hned ako ma zbadala tak ma spoznala ze som k nej chodila-teda tri krat som u nej bola a tak ma este prijala a dr co ma mala rodit povedala nech sa o mna pekne stara no a tak aj bolo 🙂 aj po porode za mnou chodila na izbu ze ako sa mame 🙂

ale hlavne co som vam chcela napisat je ze neviem ci si ju budete moct zazmluvnit lebo este nema tusim atestaciu na zazmluvnovanie ☹

dzudka
4. sep 2010

@bejbinka195 moja neviem presne asi o porode a tak ako to chodi na antolskej ....to tak ked budes uz tesne pred porodom
ja mam termin cubi dup....tak snad to stihnem ved vobec ani neviem ako to chodi na antolskej....

dzudka
4. sep 2010

Dievcata viete mi napisat v ktorych dverach v akom cisle aky su lekári teda mena lekarov co ordinuju a kedy v akom case
Dakujem

lulusha
5. sep 2010

@pipi1211 ozaj pipi a teba kto rodil? nejako som to minula... 😅

pipi1211
5. sep 2010

@lulusha rodila dr Kristufkova 🙂 bola naozaj uzasna, mila, vsetko vysvetlila a snazila sa aby sme mali co najlepsi porod! velka vdaka jej patri 😵 a aj porodnym asistentkam ktore nemali chybu a stali pri mne v najvacsich bolestiach mi boli naozaj oporou 🙂

meryyy
5. sep 2010

Baby, my to mame uz tiez uspesne za sebou. Mala sa narodila sice po termine - cize som si par dni polezala aj na rizikovom, ale vsetko islo tak ako malo 🙂
Porod bol sice narocny, ale lekari aj sestricky boli uzasni! Zazmluvneneho som tiez nikoho nemala a myslim, ze to ani nema vyznam. Ja som sa naozaj stretla len so skvelymi lekarmi!
A co sa tyka potom sestonedelia - bola som na normalnej izbe a bolo super! Nie je to ziaden Carlton, ale cisto tam bolo a v podstate tam je vsetko, co potrebujete. A co sa tyka personalu, tak na sestricky z novorodeneckeho nedam dopustit!!! Boli uzasne! Vzdy ked som nieco potrebovala (aj ked tu istu vec uz po 100krat), boli ochotne pomoct (a dokonca s usmevom na tvari!). Su to jednoducho ludia so srdieckom na spravnom mieste!!!
Vsetkym mamickam prajem len a len to najlepsie, nech su tie nase pokladiky zdrave a vsetkym buducim mamickam prajem, aby mali take dobre spomienky na porod ako ja!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre