Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bambola
26. júl 2010

@pipi1211 asi myslis lattakovu 🙂 mne robila uzv v 10tt a bolaa velmi zlata 🙂 len myslim, ze este nema atestaciu tak si ju nebudes moct oficialne zazmluvnit

bambola
26. júl 2010

@helen no stretli alebo tesne minuli 🙂 porod v pohode, velmi rychly, nic strasne, no a na sestonedeli tiez pohoda, vsetci mili ale to si urcite zistila aj sama. dufam, ze aj vy mate podobnu skusenost a porod bol pozitivnym zazitkom 😉 a gratulujem 🙂

pipi1211
26. júl 2010

no ja praveze nezazmluvnujem len do poradne chcem daku normalnu dr 🙂 🙂 🙂 🙂 ze vraj robi v pondelky doobeda no na nete som nasla sice ze robi doobeda ale nie je tam presny cas or. hodin 😒

bellablonde
26. júl 2010

@pipi1211 cauko pipi, ja chodim v piatky doobeda 8,00-10,00 na poradnu k Lubici Hammerovej a je uplne ze tutovka. Mlada kocka, super komunikacia, robi poradnu velmi precizne 😉

pipi1211
26. júl 2010

@bellablonde hej? no ze by som sla ku nej? ja hladam daku mladsiu, milu, prijemnu dr ktorej sa nebudem bat spytat aj uplnu somarinu 😀

bellablonde
26. júl 2010

@pipi1211 jo, je fakt mila, este sa ma ona sama 3x opyta, ci mi je vsetko jasne 😉
dalsiu poradnu u nej uz nestihnem, lebo mam naplanovanu hospitalizaciu na stvrtok (ak dovtedy neporodim)... mozno budem mat na nu stastie aj pri porode 🙂
nemam zazmluvneneho nikoho a hospit. kvoli tehu cukrovke - vyvolaju mi porod, aby som dlho neprenasala

pipi1211
26. júl 2010

@bellablonde no normalne uazujem ze k nej v piatok skocim 😵 a kde ma poradnu? a byva tam vela tehuliek?

bellablonde
26. júl 2010

@pipi1211 poradna je na č. 27 a ja som tam prisla vzdy pred osmou a nazbieralo sa max 10 tehuliek (aj to prehanam asi)

pipi1211
26. júl 2010

takze mam ist este pred osmou?

alure
26. júl 2010

@bellablonde
Dr. Hammerová mi robila posledný uzv a je úplne úžasná. Keby som už nemala od začiatku tehu jedného lekára a ni nachvíľu by som neváhala. Predtým mi robil uzv Dr.Scholtz,ktorý bol dosť odmeraný a nič mi nevysvetlil a táto mladá Dr. bola absolútne skvelá,posrandovala a celé vyšetrenie všetko vysvetlovala,nechala mi priestor na otázky napriek tomu že mala plnú čakáreň 🙂
@bambola
gratulujem ku krásnej slečne mamina. Všetko dobré a nech načerpáš kopec energie čo najskôr!
@pipi1211
takže ak fakt hladáš mladšiu a takú ktorej sa môžeš čokoľvek opýtať tak Hammerová je presne pre teba 🙂 Držím palčeky...

miskatn
26. júl 2010

na antolskej robia v pondelky prednasky - priprava na porod,
chcela som sa spytat, ak niekto vie, to sa zakazdym opakuje to iste, alebo sa postupne rozoberaju rozne temy?
prave dnes bol termin, nevie niekto kedy je najblizsi dalsi?
dakujem 🙂

lulusha
26. júl 2010

@miskatn dalsi je tusim o dva tyzdne a tema je stale jedna - porod a vsetko okolo toho, plus starostlivost o babatko v nemocnici...odporucam 😉

helen
26. júl 2010

@bambola Pôrod bol pre mňa záhul, ale doktor to zvládol a nakoniec aj ja. Išlo to rýchlo. 🙂 Šestonedelie bolo fantastické, ešte lepšie ako pred 3 rokmi, čo som vážne nečakala :D

helen
26. júl 2010

@bambola No myslím, že sme sa stretli, lebo rozdiel medzi našimi babami je 3 dni a ja som bola v pôodnici štyri 🙂

pipi1211
26. júl 2010

a kedy mam ist do poradne? o kolkej tam mam prist aby som bola medzi prvsimi 😀 joj som rada,ze ste mi takto poradili 🙂

miskatn
26. júl 2010

@lulusha srdecna vdaka, pytala som sa kvoli tomu, ze v ruzinove to robia myslim tiez v pondelky, ale je to mesacny cyklys, raz je to tema: porod, potom starostlivost o baby atd stale dokola, takze tu je to vsetko spojene, ako dobre 🙂

bellablonde
26. júl 2010

@pipi1211 ja som tam vzdy dosla tak 10min pred osmou a zvycajne tam uz sedelo 4-5 tehuliek predo mnou 😉

pipi1211
26. júl 2010

@bellablonde no tak tam pojdem teda na tu osmu.... a dokedy si tam priblizne bola? ja len preto aby som si vedela zabezpecit strazenie malej 🙂

bellablonde
26. júl 2010

max do pol 10 🙂

janulka66
26. júl 2010

Na dverach je napisane, ze oteckovia maju cakat vonku. Ked som tam bola ja, tak tam ziadny nebol ani nevidim prinos aky by to pre neho malo 🙂

janulka66
26. júl 2010

@janulka66 to bolo pre zuzicka1982, nejak mi to blbne :-/

certica
26. júl 2010

@janulka66 jeej jani, este ste vcelku pozeram 🙂

hobit
26. júl 2010

ahojte,
tak termín tej najbližšej pondelkovej prednášky by aj mna zaujímal ak to niekto vie naisto presne...

andullinka
26. júl 2010

@miskatn @hobit Najblizsia prednaska bude 9.8. a potom 23.8

miskatn
27. júl 2010

@andullinka velmi pekne dakujem 🙂

miskatn
27. júl 2010

Neviete nahodou, ci dr. Niznaska robi aj normalnu poradnu? V rozpise na internete som videla , ze robi v pondelky rizikovu graviditu a stvrtky detsku gynekologiu, vpred dakujem !!!

alure
27. júl 2010

@miskatn
robí aj normálnu poradňu ale teraz niekedy sa chystá na dovolenku. Skús si tam najprv zavolať. Ja som dnes bola u svojho a na dverách som čítala rozpisy dovoleniek ale v podstate ma zaujímal len môj Dr.,ktorý mi našťastie aj z dovolenky poradňu príde urobiť 🙂

miskatn
27. júl 2010

@alure kvoli tebe ti pride z dovolenky spravit poradnu ?! no toto ?! tisko zavidim 🙂

alure
27. júl 2010

@miskatn
našťastie je na dovolenke v rámci domu BA, a viezol aj manželku do práce tak sme sa takto dohodli aj na budúci utorok. Som rada že mi to takto vyšlo,predsa len chodím k nemu celé tehu 🙂 pozná všetky veci okol mojej osoby,tak je to takto príjemnejšie.Mimochodom Nižňanská veľmi často spolupracuje hlavne pri cisárskych s mojim Dr. Ja chodím k Havaldovi a je fakt úžasný.

janulka66
27. júl 2010

@certica ano nehovor 🙂 doktor dnes povedal, ze som uplne zatvorena a mam to dost vysoko. Termin o tyzden ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre