Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monika2712
5. sep 2012

@bellada ja som sa praveze bavila s tou doktorkou na poucenie ze teda asi ma caka cirasky ze ci mi teda vie nieco povedat o spinale ale povedala ze na to bude cas, ze ku nim potom pridem aj s vysledkami z krvi a povie mi potom slze co a ako. teda v pripade ze to bude planovany a nie akutny cisarsky.

bellada
5. sep 2012

@monika2712 asi prip lanovanom je to tak, ved tam bude plno casu predtym aby ti vsetko urobili a povedali, oni si to vsetko nacasuju tak aby sa to stihlo, neboj ved nebudu si vo vlastnom zaujme robit stresy 😉

monika2712
5. sep 2012

@bellada no len aby mi ho stihli aj naplanovat 😀 kedze vcera sa mi doktorka opat k tomu nevyjadrila a veselo odignorovala moju otazku ze ako budem teda rodit.. cakala som ze ho naplanuju mozno uz na buduci tyzden kedze predoperacne by som mala mat uz vsetky hotove, no ale odpovede sa mi nedostalo, takze to skor vyzera na ukonceny 39tt .. len mam obavy ci to maly tak dlho v bruchu vydrzi.

sunnessie
5. sep 2012

@hanka1111 cize po sekcii ta dali hned na sestonedelie? lebo na kramaroch musis ist na 24 hodin na jisku a to sa mi velmi nepaci ani neviem ci by mi tam drobcov priniesli ukazat. Prveho som rodila v ruzinove, cisarskym a tam ma dali tiez hned na izbu ale maleho mi priniesli len na chvilku a ziadne prikladanie sa nekonalo. Postup na antolskej sa mi zacina pacit stale viac a viac 🙂

bellada
5. sep 2012

@monika2712 no musis sa dozadovad odpovedi a necakat na nich, treba byt proste aj trosku drzejsi ked to inak nejde a stale opakovat otazky pokym nedostanes potrebne odpovede 😉

monika2712
5. sep 2012

@bellada moc sa nedalo lebo zas mala na ponahlo.. chcela este rychlo vybavit babu po mne a utekala na porod.. 😒 ja som bola rada ze mi aspon pomenili tie udaje v systeme konecne, co tam mali stare, a ze ma aspon vysetrila.. ale nabuduce tam ani nebude, takze od ineho sa mozno konecne dozviem viac 😀

bellada
5. sep 2012

@sunnessie urcite hned ides na izbu, jedine zeby boli nejake vazne komplikacie....mne malu ale priniesli az nad ranom alebo teda v noci niekedy na prilozenie ani neviem presne lebo som spala a na svete bola o 19:30, tam ju jasne ukazali, ale prikladanie nebolo

sunnessie
5. sep 2012

@bellada mne maleho v ruzinove ani neukazali az ked bol zabaleny

bellada
5. sep 2012

@monika2712 ja som chodila na 27cku k Janacovi, on ma rizikovky a robi sekcie vacsinou, mala som ho aj zazmluvneneho a tusim robi utorky doobedu do 11tej a stvrtok poobede do 14,30, ale dost casto meska lebo teda je na sale a tiez su tam fronty, ale odpovedal mi vzdy na vsetko, hoci on je dost svojsky, nieco ako Dr. House, takze nie kazdemu vyhovuje ten jeho ironicky humor 😀

bellada
5. sep 2012

@sunnessie no ved aj mne az zabalenu umytu, ako ju vytiahli tak som ju videla len ako ju setricka niesla na meranie,ale este som lezala tam na stole a uz bola pekne zabalena a spinkala ked mi ju ukazovali

monika2712
5. sep 2012

@bellada a on berie iba rizikovky alebo aj normalne?? lebo ja ked som tam isla prvy krat tak som si vyberala ordinaciu podla toho ze kto akurat vtedy nemal napisane rizikove, lebo som sa bala ze tam budem cakat a poslu ma prec, ked nie som rizikove tehu. no uvidim ze ci niekto tu moju bude zastupovat a ked nie tak pojdem asi vedla Marekovej alebo komukolvek inemu kto tam bude.

bellada
5. sep 2012

@monika2712 ja som nebola rizikovka 🙂 pokial viem chodili tam baby aj tak nahodne, ked inde nerobili alebo tak...ale odporucam sa radsej opytat nejpr sestricky ci sa oplati cakat, ona tam je vzdy aj ked Mudr nie je

monika2712
5. sep 2012

@bellada no sak spytam sa urcite.. nech necakam.. uvidime ci vobec do dalsej poradne budem este vcelku 😀

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 no hej vcera to tam bolo zasa desne a aj teta na ultrazvuku ma prekvapila svojou milotou 🙂 no co uz nejak to budeme musiet zvladnut... ja tiez pojdem v utorok k niekomu inemu nech viem na com som lebo ona mi povie ze ked budem mat tlak 140/90 mam prist do nemocnice a naposledys ked som bolas na kontrole som mala tlak 140/90 a nic mi na to nepovedala...

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 ja som ta vcera aj videla, len som bola rano este taka prispata a hlavne vynervovana z parkovania, ze kym mi doslo ze si to ty, tak uz mi bolo blbe ta zdravit 😀 tak ale vidim ze nie som jedine komu nic nepovie doktorka.. mne zas minule povedala, ked som sa pytala na ten cisarsky, ze uvidime podla maleho vahy, vahu som jej vcera povedala, a ona na to iba ze no super ?? a ked som sa vcera spytala ze ako budem teda rodit, tak to odignorovala a ani mi neodpovedala.
A koho si mala na ultrazvuku? ja som praveze mala velmi milu doktorku Filkaszovu v pondelok, k nej by som ovela radsej chodila na poradne.

moonlightka
5. sep 2012

Caute baby k tej doktorke Malovej sa tam da chodit aj na poradne?

monika2712
5. sep 2012

@moonlightka jasne da, akurat som si vcera vsimla ze nieco riesili s jej ambulanciou?
@lusinda1989 ty si sedela blizsie k jej dveram, c.dveri 26 vedla tej nasej, nevsimla si si nahodou co tam mali vycapene na dverach? ze ju presuvaju niekam alebo daco? lebo videla som ze tam nema ordinacne na dverach ale nejake dve A4 miesto toho ..

Inak pred tym mala Malova ordinacne takto: pondelok 13-14.30, streda : 8-12.30, stvrtok 13.-14.30. Len teda neviem ci to plati este. ja som k nej tiez chcela chodit, kedze mi ju doporucila kamoska, ale mala dovolenku este teraz v auguste, tak som sa k nej nedostala. Ale ked budem mat problemy nejake, tak kamoska jej zavola a nejak mi ju este mozno dohodi.

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 hej hej aj ja som bola po tom rannom vstavani ddst mimo a prispata 🙂 vstavat o tristvrte na sets neni nic pre mna 🙂
ja ani neviem ako sa volala ta dokina na ultrazvuku no sokovala ma jej otazka ze poslednA menzes a ja ze sak to bolo davno nepamtam si presne a ta ma dodrbkala ze to musite vediet az do porodu ... no co uz.... ale zobrali ma ten ultrazvuk skor nastastie....ani mne nikdy nic nepovie ta doktorka ... aku mal vahu tvoj maly????

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 nie nie vobec som si nevsimla co tam mala na dverach...

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 maly ma 3690 g a uz zodpoveda 39+6 😀 a to som len 37+3 dneska. ja si myslim ze na ten planovany cisarsky ani nepocka.. ze sa asi vypyta aj skorej von.

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 mna sa inak tiez pytala na posledny menzes a tiez som chvilku lovila v pameti ale spomenula som si, ale inak pozri do tehu knizky ci tam nemas peciatku, alebo ak ti dala papier zo sona tak tam mas mozno meno.

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 fuuuha no to ma dost... 🙂 ja som podla menzesu bola vcera 38+3 a podla ultrazvuku sme boli 37+0tt a mala mala 2980g my sme nejake malicke 🙂

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 neviem vobecc co sa ma na take veci pyta ved vsetko ma v tehu knizke... no nie???a voalla sa hammerova

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 no sak to ze ma.. preto som aj pocitala ze uz mi daco aj povie, ze teda kedy naplanujeme cisarsky..ale ona nic.. tak som zvedava ze ci ju v utorok niekto bude zastupovat a konecne sa so mnou zacnu bavit o cisarskom alebo teda sadnem k niekomu inemu, mozno vedla tej Marekovej.

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 aha tak to bola ina, ta Filkaszova bola velmi mila.. len ma tak divne poradne, tusim v pondelok a potom nejake poobedne.

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 ved uvidime v utorok kto bude kde 🙂
sa tam opat vidime 🙂 no nic idem ja asi piect babovku 🙂

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 ja obedovat lebo maly je hladny jak vlk 😀 inak zacinam mat obavy ze mozno do utorka ani nevydrzi v bruchu.. citim ze uz mu je fakt tesno 😒

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 to citim aj ja s malou ale uz neriesim nijak dopredu... inak otvaras sa uz? alebo nieco? mne len povedala ze krcok je makky a ze sa do neho dostala ze mozem mat krvave hlieny.... no co ti poviem

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 vies co, mne ani neprepisala minulotyzdnovu spravu, mam tam opat ze krcok 2 cm a otvorena na spicku prsta, ale pri tom pri vysetreni mi tusim hovorila ze krcok 1.5cm a otvorena neviem ako, ale tiez mi povedala o tej krvi, ale nemala som ziadnu.

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 ani ja som ziadnu nemala a ani mne nic nezmenila na sprave z minuleho tyzdna... tak ja uy vobec neviem an co tam chodim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre