Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 lebo doma by sme sa unudili predsa 😀 😀 ja tiez neviem na co tam chodim, ked sa aj tak houby dozviem, v sprave prepise dve slova, do knizky sa v zasade nepozera.. a furt nechapem ze co ju vsetci tak vychvaluju??? alebo by bola ina keby sme si ju zazmluvnili? nie vdaka 😀

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 no neviem ako mna sa opytala ze a my sme zazmluvnene??? aj ze nie a ona ze aha no dobre a bolo vybavene... mne sa najviac paci ako vsetko rychlo rychlo ako keby som na tu kozu s tym bruchom vyskocila ako na obruvnik.... no des... a s tym mocom ma tiez dostavaju ako keby bol nejak kontaminovany alebo co ... no des....

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 aj mna sa vcera pytala ci chcem aby ma rodila, tak som jej povedala ze ani nie 😀 a potom len dodala, ze sa pyta kvoli tomu utorku ze tu nebude a ze ked chcem nech pridem ku nej vo stvrtok,ale ze asi bude dost plno.. tak som si v duchu povedala ze chvalabohu, pridem ja radsej v utorok 😀

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 heh aj ja som toh isteho nazoru 🙂 ja uz ani spavat nemozem :( uz nech je malinka vonku 🙂

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 no so spanim ale celkovo s pohybom je to uz dost zle.. moj krpec je este k tomu zle otoceny, preto pocitam s cisarskym, a ked mi tou hlavickou tlaci do rebier, tak fakt trpim ☹ nastastie uz troska zacina brusko klesat dole, tak snad to bude coraz lepsie.

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 tebe tlaci hlavickou a mna mala kopancuje do rebier alebo sa o ne zaprie a ja sa nemozem ani hybat... 🙂 su to nase potvorky malinke 🙂

monika2712
5. sep 2012

@lusinda1989 no ja dostavam riadne kopance do krcka.. tiez nic moc ☹ uz len cakam kedy kopne tak ze mi praskne voda 😀

lusinda1989
5. sep 2012

@monika2712 no aspon by sa pekne po poriadku vypytal von :D

moonlightka
5. sep 2012

@monika2712 moni dakujem...ked tam pojdes alebo si nieco vsimnes ohladom Malovej daj vediet. Ja by som ju tiez chcela, pocula som na nu vela chval. A drz sa, pozeram ze 39+6 to uz bude co nevidiet 😉

monika2712
5. sep 2012

@moonlightka jasne pozrem v utorok na jej dvere, ja nie som 39+6 ale za to maly ano 😀 troska nam rychlejsie narastol.

moonlightka
5. sep 2012

😉 jaj tak som to velmi rychlo ocami zbehla 😉 ale aj tak uz budes mat skoro po ...ja sa tu musim este trapit...ja som 29 a chrbat ma uz boli juj hrozostrasne, chodim ako kacica...a to som pribrala len 8 kg lenze teraz mi maximalne chuti jest tak ktovie ako to bude do porodu 😉 a dakujem, som zvedava ake bude mat ordinacne a hlavne ci ma vezme 😉

hanka1111
5. sep 2012

@monika2712 no to podľa čoho to plánujú, to netuším ani ja. ale neboj sa oni zbytočne nedávajú plnú narkózu, aby to nevplývalo na bábätko, takže pokiaľ bude všetko ok, tak určite budeš mať spinál. čo sa týka predoperačných vyšetrení, odberov a pohovoru u anesteziológa, tak ja som to stihla, týždeň pred pôrodom. ale keď som ležala na pôrodnom boxe aj tak došla anesteziologička, ktorá mi potom pichala aj spinál a len sa potešila, že to mám všetko hotové, inak by mi to poučenie urobila ona. Ale ako to je s obbermi, keď ich nestihneš, tak to netuším, ale podľa mňa by ti to všetko spravili pri príjme, lebo mne tie odbery a vyšetrenia kontrolovali tam 😉 držím palce

hanka1111
5. sep 2012

@sunnessie áno po sekcii ma hned odviezli na sestonedelie, do izby či je hned pri sestričkách, to je akokeby pooperačka, potom som sa premiestnila na inú izbu 😉 a normálne mi malého priložili, dokonca mi ho aj chvíľu nechali pri pme v posteli 😀

cicimon
5. sep 2012

podla mna ta izba kde davaju sekcie je asi najlepsia 🙂

monika2712
5. sep 2012

@hanka1111 mne uz vcera brali krv, takze to uz budu asi predoperacne. vdaka krasne za infosky 😉

keyka
6. sep 2012

Babule neviete ci na tom Are robia aj Ekg? bo mne vcera doktorka kazala ist na Ekg a dala mi cislo, ze sa mam objednat. A ked som tam volala tak mi povedali ze mam volat medzi 13-14 (ale to viem ze sa tam dohaduje to poucenie k Epi).

monika2712
6. sep 2012

@keyka na EKG by sa nemalo objednavat, ja som tam rovno isla a spravili mi ho, nebolo tam ani nohy, je to dole na -1 poschodi.
To cislo co ti dala bolo asi len na to objednanenie na EPI. neviem o tom ze tam by natacali EKGcko.

sabrinka26
6. sep 2012

Ahojte baby, neviete kedy byvaju prehliadky porodnice a sestonedelia na Antolskej? Kam treba volat ak sa chcem na to spytat? Oplati sa tam ist?

moncuska
6. sep 2012

Ahojte, pridavam sa k vam, na antolskej budem rodit v oktobri svoje druhe babo, tak vas budem trochu smirovat 😀 , aby som zistila, ake su tam po 3 rokoch pomery a zmeny. Rada uvitam kazde vase info.

diapozitiv01
6. sep 2012

No aj ja som v 35t. Uz tam chodis aj na prehliadky?

monika2712
6. sep 2012

@lusinda1989 prosim ta neodfotila si si ordinacne hodiny teraz v utorok? lebo boli zmenene..

cicimon
6. sep 2012

@sabrinka26 prehliadky oragnizovane nebyvaju, treba zavolat na porodnicu a dohodnut sa

keyka
7. sep 2012

@monika2712 moooc dakujem, tak tam pred najblizsou poradnou skocim ;)

monika2712
7. sep 2012

Tak baby vybavene, v pondelok idem k dr. Malovej a idem si ju zazmluvnit, uz mam dost tej ignoracie od tejj trubky. Budem mat klud a istotu ze som v dobrych rukach a ze sa ku mne bude chovat jak k zene a nie jak ku kusu masa na beziacom pase.

sabrinka26
7. sep 2012

@monika2712 ahoj, prosim ta kedy ma poradnu dr. Malova?

monika2712
7. sep 2012

@sabrinka26 bohuzial aktualne hodiny neviem lebo jej to pomenili ale v pondelok to zistim a mozem sem napisat ak ti to staci.

sabrinka26
7. sep 2012

@monika2712 jasne,to by mi veelmi pomohlo. Dakujeem🙂

monika2712
7. sep 2012

@sabrinka26 jasne neni problem.

stipec26
7. sep 2012

Kocky - este tehulky a uz maminky - ak ste rozmyslali a este sa nerozhodli, pripadne chcete kupit: a naaaaaaaahodou Vam pride vhod - dostala som poukazku na nakup monitoru - BABYSENCE II. so zlavou 33%
Monitor sluzi ako preventivny prostriedok "Syndromu nahleho umrtia dojcata" S.I.D.S.
Cena pristroja po zlave je 74,37E
mozem to poslat postou, resp. teda odoslat za Vas a nech si to poslat na Vasu adresu....
pripadne posunte info aj dalej... 🙂

gojka
8. sep 2012

vážená, či ako Vás nazvať! Ste monika 2712????????, Chcem sa Vás opýtať, ako ste stará a čo robíte? Vaše vyjadrenia a spôsoby písania, sú na úrovni žiačky základnej školy, akým právom Vy /čo ste nič/ nazývate vysokoškolsky vzdelaný personál/ lekári, pôrodné asistentky, sestričky na rôznych oddeleniach so vzdelaním mgr/ TRUBKAMI? O lekárke , ktorej vyhlasujete , že je trubka. Ak Vám došli nervy, chodte PSYCHIATROVI, nervy lieči psychiater a nie gynekológ. Ak sa Vám tak nepáčil prístup tej /podľa Vás trubky, / prečo ste si nevybrali inú pôrodnicu? Máte výber DS, Galanta, Komárno, Ružinov, Kramáre? Ešte ste ani neprišla a neporodila a už kydáte, čo potom čakáte? Čo ste, kto ste , že sa takto dokážete vyjadrovať? Uvedomte si , že nám bude bez Vás lepšie, ale Vám bez nás horšie a po Vašich vyjadreniach možno ešte horšie. čččččččiiiiiiiiiiiiiiiii?Dúfame, že s takýmito ako ste Vy, sa budeme stretávať čo najmenej. Prajem pekný pôrod, dúfam, mimo nášho zariadenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre