Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

luuca1
10. dec 2010

´ˇZeny ja sa už začínam trochu báť toho pôrodu, .....dúfam že ma tam nenechajú sa trápiť....lebo im tam skolabujem.... 😠

susan007
10. dec 2010

@vavrenka ahoj dr. Tazberikova je mojou gynekologickou v Procare, a z peciatky si pamatam ze je gynekolog-porodnik 🙂 ale kde presne robi porodnicku neviem, ja som to neriesila, lebo som sla pred rokom na Antolsku 🙂

feb13
10. dec 2010

@maznacik007 @prsky podla mna tiez zavisi to od toho, kto je prave na dispecingu, a ja by som sa na to tiez nespoliehala

renatka100
11. dec 2010

@luuca1 bola si aj na prednaske o EPI?

luuca1
11. dec 2010

@renatka100 hej v stredu som bola už to musím ísť iba zaplatiť a to pôjdem v stredu ked pojdem na antolskú cvičiť...

renatka100
11. dec 2010

@luuca1 byva to kazdu stredu? Ja sa este neviem rozhodnut, ci ano epi alebo nie.

luuca1
11. dec 2010

@renatka100 hej je to každú stredu o 14:00 ...no musíš sa rozhodnúť len aby si to potom stihla lebo tam na sále ak nebudeš mať tie paiere s účtenkou ti ju už nedajú aj keby si sa po kolenách plazila....

tyta
11. dec 2010

@renatka100 byva to kazdu stredu, ale su aj vynimky, vlani v decembri okolo sviatkov urcite jedna prednaska nebola. Skus si zavolat v ten den spojovatelku, nech Ta prepnu na anesteziologicke a tam urcite budu vediet, ci to bude alebo nie, nech sa neprejdes zbytocne.

renatka100
11. dec 2010

@tyta dakujem za info

trinity525
13. dec 2010

Volala som do nemocnice a prednáška o EPI sa túto stredu(15.12.) koná o 14:00 na oddelení anestéziológie v knižnici 😎

awe
13. dec 2010

@trinity525 vdaka za info 🙂

sharlotta
13. dec 2010

@luuca1 a na tu predporodnu pripravu sa da ako prihlasit? Je to vobec na nieco dobre, ci ani netreba?

luuca1
13. dec 2010

@sharlotta vieš čo ja osobne si myslím že je to fajn, lebo aj ty sa pýtaš na kade čo a celkovo si taká pripravenejšia, aj to dýchanie počas kontrakcií sa naučíš a celkovo dobre.... treba si vypýtať o gynekologičky papier a zavolať p. Ježíkovej.

louisiana
13. dec 2010

@sharlotta aj ja si myslim ze to cvicko s p.Jezikovou je celkom dobre, citim sa taka pripravenejsia a pritomnost inych tehuliek s rovnakymi obavami ako mam ja ma nejak povzbudzuje, ze v tom nie som sama 🙂 ale hlavne to dychanie Ti pomoze zvladat kontrakcie

mici111
13. dec 2010

ja som chodila tiez k Jezikovej 🙂 tiez nas ucila dychat, teoria je fajn, ale ked ide do tuheho..ja som sa snazila si spomenut na vsetko co nam hovorila..a myslela som si, ze dycham spravne..tak ako nas ona ucila..ale porodne asistentky mali iny nazor..ma tam s prepacenim sprdli, ze ako to dycham, mam dychat inak, vobec nedycham dobre, naco tolko dycham, ked nemam kontrakciu - mala som - a podobne... 😠

sharlotta
14. dec 2010

@luuca1
@louisiana Dakujem.

A ako je to s tou prednaskou o EPI? Treba sa tam nahlasit dopredu, ci len tam tak pridem?

mici111
14. dec 2010

@sharlotta na prednasku sa netreba dopredu nahlasovat, robi sa tusim kazdu stredu..ak si dobre pamatam, nic iba prides a hotofka 😉

sharlotta
14. dec 2010

@mici111 super, diky. Citala som niekde, ze je teraz v stredu, tak tam asi zajdem, pre istotu, nech to mam z krku, keby nieco... 😕 Ale dufam, ze nic...

trinity525
14. dec 2010

@sharlotta Ahoj, tuto stredu sa kona o 14:00 na oddeleni anesteziologie v kniznici 🙂 ja tam budem urcite...

luuca1
14. dec 2010

@sharlotta len tak tam prídeš sadneš a počúvaš 😀 😀

louisiana
14. dec 2010

@sharlotta nemusis sa zahlasit dopredu, jednoducho tam prides a sadnes si. byva tam dost babeniek, myslim ze minule zo 2 museli zostat stat :( ta prednaskova miestnost bola fakt mala...

louisiana
14. dec 2010

Baby, minuly tyzden som bola 1x v antolskej na poradni na 108. Brali mi aj krv na toho streptokoka a zajtra mam dalsiu poradnu. Prosim vas, ako to chodi? tie vysledky z krvi si najdem na 108 alebo si ich pred poradnou niekde musim vyzdvihnut?
diky moc!!!

minix
14. dec 2010

@louisiana výsledky krvi by mal dostať tvoj doktor z poradne, ty ich nikde nevyzdvihavas😉

babika0
14. dec 2010

aj ja mam otazku, ze aky system je vlastne na poradniach na antolskej, ked som bola prvy krat vo dverach c. 22. nepovedali mi kam mam ist na buduce, ani ku komu, len ze on, dr. hlavada bude mat dovolenku. tak som dnes prisla o 7 dni ako kazali, a v tych dverach 22 bola ina lekarka. meno neviem. taka blondynka. no a ide o to, ze sestricka sa zatvarila ako by som jej obed zjedla, bola neprijemna a ofucana, ze co som si to dovolila tam prist. ale ani ma nevyhnala, ze mam ist do inych dveri.. akurat sa ma opytala kde som bola minule. ja ze tu.
no ja uz vazne neviem, kam mam ist nabuduce, aby som ich nahodou neobtazovala svojou pritomnostou, ked mi zase nepovedali, kam mam ist o tyzden. som znechutena. dik

louisiana
14. dec 2010

@minix dakujem za info 🙂

louisiana
14. dec 2010

@babika0 ja som si pozrela kedy robi dokorka ku ktorej som sa rozhodla chodit. no a na prvom vysetreni minuly tyzden som sa jej spytala kedy mam prist. a ona mi povedala ze o tyzden. 🙂

babika0
14. dec 2010

@louisiana takze mam stale chodit iba k jednej/jednemu dr. to mi nikto nepovedal. tak co mam urobit o tyzden, kam mam ist, ked dr. hlavada bude mat stale dovolenku?? ja to kaslem, zase si sadnem pred tie dvere ak tam budu, a nech ma posle uz kam chce a ja tam kludne pojdem.

louisiana
14. dec 2010

@babika0 jasne, nemusis stale k tomu istemu dr. to len ked chces. mne je to milsie, nech ma tie 4 razy kuka len 1 dr, ako zakazdym niekto iny, ale to je jedno. mozes chodit ku hociktoremu dr, kedy to tebe vyhovuje. zobrat ta musia ked tam budes sediet.

babika0
15. dec 2010

@louisiana dakujem si zlata. tak nechapem preco sa ta sestricka tak odula koza. sestricky by mali byt prijemne, ved je to jej robota, tak ked ju to otravuje, tak nech to nerobi. ja nerada niekoho obtazujem. ved ona to ma este super ako sestricka. mera tlak, oraza priepustky, zapisuje. u takeho obvodneho, alebo riadneho gyndosa, ci zubara taka sestricka to ma horsie..

molka
15. dec 2010

@babika0 ja som chodila vždy do tých istých dverí, ale deň aj hodinu som si zvolila ja. Podľa toho, kedy sa mi chcelo, takže som tam natrafila vždy na niekoho iného. Takto som vystriedala asi 4 rôznych lekárov, ale nikto mi nič nepovedal a mne to tiež nevadilo. Sestrička mala asi zlý deň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre