Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bubka35
2. nov 2012

@monika155 ahoj tie problemy co ma babo nie su od epi. epi skor sposobila to ,ze som skoro vobec necitila tlaky tlacili mi na brucho neviem ci nebol problem aj v tom, ze som mala nejak zaseknute nervy alebo co...ale drobec dlho stal v porodnych cestach a nemal dostatok kyslika nakolko bol nepomer medzi velkostou hlavicky a mojou panvou.a to uz je zodpovednost porodnika 😠

moonlightka
2. nov 2012

ahojte ktora chodite k mudr. Malovej? Chcem sa spytat kolko sa caka ak ma objedna na poradnu na konktretnu hodinu. Dakujem.

monika155
2. nov 2012

@bubka35 Ach to ma velmi mrzi☹(Dufam ze bude všetko ok...Takze mozem ist vrelo do epi..A u koho si rodila,teda ak to nieje tajomstvo??

monika155
2. nov 2012

@ivanka.7 Dakujem ti za tvoju skusenost, Dost mi to pomaha v rozhodovani 🙂 Epi si dam,a dufam ze bude vsetko v poriadku..A kolko si rodila??lebo zevrak epi spomaluje porod,tak neviem co je na tom pravdy,ale asi to je individualne..

pravvitra
2. nov 2012

@monika155 Ahoj, volala som tam a dali mi termin tej uzasnej prednasky na 27.11 co je 5 dni pred planovanym porodom. Normalne teraz zvazujem, ze pojdem rodit do Ruzinova... ☹ Neviem co mam robit. Ak ma to chyti skorej, tak by som musela rodit bez EPI. Alebo ci mam ist rovno na poradne buduci tyzden do Ruzinova, kde tieto poucenia robia vraj kazdy den...

ivanka.7
2. nov 2012

@monika155 ja som epi nechcela povodne, mala som ju len ako poistku ale po 17tich hodinach bolesti som kapitulovala :D o stvrt na osem mi epi pichli, a tlacila som cca o jedenastej, takze necele 4 hodiny. Mala sa nakoniec narodila 00,40 sekciou, ale to je uz ina story.

sunnessie
2. nov 2012

@pravvitra ahoj, vraj ked nemaju volny termin, maju ta informovat o tom, ze tam mozes prist hociktory den medzi 13-14 a cakat. vacsinou maju objednane 4-5 pacientiek, takze ta vezmu. Teraz v stredu tam bola kamaratka, ktorej tiez povodne chceli dat termin prednasky az po termine porodu a vpohode ju zobrali

tehoska
2. nov 2012

Ja som este pocula od nejakej maminky na poradni, ze akceptuju aj poucenie o EPI z hocktorej inej nemocnice,ak by vam to nejako pomohlo.Ale odporucam este overit tuto info.

pravvitra
2. nov 2012

@sunnessie @tehoska Dakujem baby, skusim tam dneska este brnknut a popytat sa ich na to. Dufam, ze to bude mozne, bo len koli tomuto menit porodnicu je hlupost, no ked to inak nepojde... 😒

@sunnessie Kedy mala kamoska termin porodu a na kedy jej dali temin tej prednasky? Toto jej povedal doktor na poradni, nech pride kedykolvek, ci pani na telefone, co zadeluje tie terminy?

sunnessie
2. nov 2012

@pravvitra termin jej dali 27.11 a porod by mala mat 16.11. Povedala to doktorka, ktora robi to poucenie a bolo to pocut cez telefon, ale mila pani sestricka to odmietla zopakovat

bubka35
2. nov 2012

@monika155 rodila som u prim Paldiu. a u koho planujes rodit Ty?drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne 🙂

monika155
2. nov 2012

@bubka35 Ja si zazmluvnujem doktorku Bertoldovu,je velmi zlata a mam v nej doveru..Dakujem uz aby bolo po..A inak si spokojna s antolskou??

monika155
2. nov 2012

@pravvitra Ahoj,ja by som do Ružinova asi nešla,ale je to na tebe..ja mam ten termin tiez tak natesno,ale pevne dufam že malička nebude chciet ist skor von🙂))Tak ako si sa rozhodla??kedy mas vlastne termin porodu??

lufinka83
3. nov 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať ked uz treba chodit do pôrodnicovej poradne, zaklopeš a povieš, ja si vás zazmluvňujem? Alebo je lepšie sa ohlásiť vopred? ďakujem za odpovede 😉

monika2712
3. nov 2012

@lufinka83 dopredu sa nemusis hlasit, a klopat tiez nemusis alebo skor nemozes 😀 budes sediet v cakarni pred dverami lekara ktoreho si chces zazmluvnit a cakat dlhe hodiny kedy prides narad. 😉

lufinka83
3. nov 2012

@monika2712 a ak si nechcem zazmluvniť nikoho konkrétneho?

monika2712
3. nov 2012

@lufinka83 tak spravis to iste a sadnes si pred hociktore dvere, kde bude niekto ordinovat, idealne tam kde nie je zrovna rizikova poradna, lebo ti ta mozu poslat inde.

lufinka83
3. nov 2012

@monika2712 ďakujem 😵

bubka35
3. nov 2012

@monika155 ahoj s antolskou som spokojna, sestricky na sestonedeli ok- mali so mnou dost roboty ale nikdy nedali najavo zeby som ich nejak obtazovala a pod, novorodenecke oddelenie sestricky a doktori tiez super, vzdy sa drobcovi prihovorili nez zacali nieco robit. akurat izbova lekarka bola divna ale v tom stave akom som bola som ju "pustala jednym uchom dnu a druhym von" a ostatnych gynd. takisto 🙂

zdenin
4. nov 2012

neviete ktory doktor ordinuje zajtra v ambulancii 25 ?

alenkam.
4. nov 2012

Toto nie je moc aktualny link, napr. Mudr. Lattakova tam uz 2 roky nepracuje... 😉

tajomna21
4. nov 2012

@alenkam. tak asi na stranke nemocnice to nema kto aktualizovat 🙂 su tam aj telefony, staci si tam rano zavolat

zdenin
4. nov 2012

@tajomna21 no podla toho sa uz neda riadit...ale dakujem 😀

weke
4. nov 2012
tajomna21
4. nov 2012

@zdenin tak minimalne su tam telefony na konkretnu ambulanciu, tak rano treba zavolat 🙂

mahalo
4. nov 2012

@oliverka tak svet nie je ciernobiely. Ja som mala nastrih a rychloa pekne sa mi to zahojilo. Kamoska nastrih odmietla a cela sa potrhala..dve hodiny ju sili..a to aj poriadne cvicila a masirovala hradzu..uz ma viac nez mesiac po porode a stale ju to boli. Ja som po par dnoch o nastrihu ani nevedela 😉

zuzis
4. nov 2012

Ahojte, vie mi niektora poradit, aky je postup, ked je indikovany cisarsky ale by som nemala nikoho zazmluvneneho? kedy objednaju na termin a kto to vlastne spravi? Velmi pekne dakujem

alenkam.
5. nov 2012

@zuzis vsetko ti povedia na poradni. daju termin, prides na lacno rano a ked prides na rad, spravia cisarsky... 😉

zuzis
5. nov 2012

@alenkam. Ali dakujem za odpoved, len nerozumiem ako to prebieha, kedy to spravia, lebo, ked zena rodi prirodzene, pride do nemocnice, ked ma kontrakcie, alebo odtecie plodova voda atd. Ale takto? Tiez sa caka na prirodzene rozbehnutie porodu, alebo ako? Lebo vlastne, ked nie je nikto zazmluvneny, tak sa ani nie je s kym dohodnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre