Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mamartinka
22. máj 2009

kdeze to islo?na markize?

mamartinka
22. máj 2009

dakujem.je to nieco strasne.hlavne rodinu lutujem ako to prezivaju.a manzelia musia byt hotovy.

maminahenika
22. máj 2009

ahojte kočky,

gratulujem všetkým novým maminám 🙂 bohužial, ešte vždy nemám počítač, takže nemôžem tu byť, iba týždenne raz 😖 😖 zuzka, máš krásneho synčeka 😵 😵 ked budeš mať čas napíš, na maily ešte ako tak viem odpovedať cez mobil, ale táto stránka nefunguje 😖
Ináč sa máme dobre, pred týždnom sme boli u nášho pediatra, po 3 týždňoch mi pribrala malá 1 celé kilo :D
Chvála bohu máme dobré mliečko 🙂 Bola som aj u svojho gyndoša, ktorý je môj pôrodník (bola som s ním veľmi spokojná, takže som prišla k nemu, nevrátila som sa k starému gyndošovi), hovoril, že mám všetko v poriadku, len tá rana sa mi zle hojí. Ale teraz som to začala liečiť s biolapou, a teraz to už mám oveľa lepšie.

Verím, že sa každýá máte fajn, ked už máte miminká, tak s nimi, ked ešte nie, tak sa na ne chystáte s veľkou radosťou, a prajem vám ten najlepší pôrod, ako som aj ja mala na Antolskej 🙂

Miluska?? Kde sa pobrala? 🙂

Zuzka: aj ja som videla viackrát návštevu na chodbe.....ale tí neboli z nadštandardky, iba tam nelegálne chodili....ale ktorých sestričky zbadali, tích okamžiteľ poslali von

iba
22. máj 2009

jezisi, ja tam rodim o dva mesiace, az mi zle doslo... ☹

zuzzii
22. máj 2009

iba mam podobne pocity...

jasminet
22. máj 2009

no super spravy mesiac pred terminom...ale bola som v utorok na poradni na antolskej a do cca pol desiatej sa tam na poradni ziaden doktor ani neobjavil - ze by riesili toto??... 😖 normalne ma to vydesilo...

nika2007
22. máj 2009

Dievcata,este pridam ze jedna z nich bola DOKTORKA Z ANTOLSKEJ - OCNA .....ICH KOLEGINA 😕 😕

modroocka2111
22. máj 2009

Ahojte babulky chcela by som sa k vam pripojit som zhrozena z toho co som počula v spravach dnes mam termin a mam ist rodit na antolsku 😲 teda vyzera to že si chvilu počkam ale mala je tiež už dost velka 😒 teraz hladam všetko čo sa da zistit o tomto pripade a hlavne krory Dr. to ma na svedomi. normalne mi je z toho zle

zuzzii
22. máj 2009

modroocka ked zistis ktory dr bol pri porode napis to sem prosim... aj ked myslim ze pri tak dlhom porode ich muselo byt viac... a kedy mas termin?

maminahenika
22. máj 2009

kočky, nestrašte sa, aj ja som tam porodila, a podľa mňa každý doki je tam odborník svojej práce, aj tretíkrát by som tam porodila. Teraz každý takýto prípad v telke ukazujú, aj predtým boli takéto prípady, a umreli rodiace mamičky, a nie vždy z doktorskej chyby, podľa mňa teraz to nebola lekárska chyba, takže sa nestrašte, a nemyslite na to čo sa stalo. Myslite iba na dobré veci 🙂 😉

nika2007
22. máj 2009

Hlavne NESTRESUJ,teraz si uz davaju pozor...vcera sa z nemocnice vratila moja neter-z porodnice,lebo jej doktorka povedala den prijatim ze ju idu pripravit-vyvolat porod a nakoniec s nou nikto nic nerobil 😨prave sa to dozvedela a cele dni plakala.Bola tam 3 dni a uz je zas doma

modroocka2111
22. máj 2009

zuzzii ahoj určite sem napišem ak to vypatram. termin mam dnes ale bola som na vyšetreni a dr mi povedal že na porod to ešte nevyzera ale v utorok mam prist a asi budeme vyvolavat 🙂 chcem to mat čo naskor zasebou bojim sa porodu aby všetko dobre dopadlo a teraz toto som na nervy

zuzzii
22. máj 2009

modroocka juj tak ty uz za chvilinku budes mat svoje babulko pri sebe 🙂 ... no drzim palceky... a pocuj s tymto sa nestresuj, ver tomu ze su tam odbornici a ze si v dobrych rukach... ono sa to stava aj v inych nemocniciach len je blba nahoda, ze sa to stalo v tejto v tak kratkych intervaloch... ten jeden pripad vobec nebol chybou lekara a ten druhy tiez nemusel byt. Uvidis vsetko dobre dopadne.

modroocka2111
22. máj 2009

zuzzii dakujeme za palčeky 🙂 a podporu. hrozne sa tešim na malinku 🙂 dufam že sa to nejak vysvetli je to hrozne. držte sa zuzzii

tehula
22. máj 2009

baby, nesmieme sa stresovat. Ved hadam by ste to nenechali bez cirkusu, keby vas 48h nechali mucit. To predsa nie je normalne. Nechapem to, ani to, jak sa rodina vyjadrila, ze netusili, ze s rastepom chrbtice sa narodi.... mne sa to zda divne, ved tych ultrazvukov je dost a rastep by bol viditelny aspon na jednom z nich......

mneme
22. máj 2009

presne to mi nejde do hlavy, ako mohla donosit dieta bez toho, aby bolo co len podozrenie na razstep chrbtice - predsa okrem "obycajnych" ultrazvukov sa specialne na tieto vyvojove vady robia AFP testy, NT ultrazuk + morfologicky ultrazvuk
inak myslim, ze pretrhnuta placenta je cosi, co porodnik nemoze ovplyvnit a ja osobne doverujem tomu, ze na antolskej maju najlepsie technicke i profesionalne vybavenie pre rodicky i babatka
nech je ako chce, je to fakt strasne, clovek castokrat zabuda, ako krehky je ludsky zivot a tolko bab len pisti ako sa boja porodych bolesti ☹
baby, drzim vsetkym palceky, nech je ten vas porod co najpohodovejsi a nech sa tesite zo zdravych a spokojnych babatiek - tomu urcite pomoze aj zbavenie sa paniky pred porodom 🙂

hanipe
22. máj 2009

modroocka ja mam prist tiez v utorok na vyvolanie porodu ale toto ma vydesilo ☹

kedy sa to stalo baby? ja som bola tento utorok na poradni o 10.00hod a doky si niekam odbehol a dosiel za 15min

miluska.h
22. máj 2009

ahojte babulky: no aj ja som dost sokovana, co to tu citam o tych umrtiach ☹ ale myslim, ze to bola len tragicka zhoda okolnosti a preto sa radsej nestresujte a nebojte. stat sa moze hocico, ale treba verit, ze vas sa to netyka. drzim vam tehulky palceky a prajem vela odvahy.

henika: no konecne si sa ozvala 🙂 myslela som na teba, aj na malu, ze ako sa mate. my sa mame dobre, Tomasko uz bude mat v stredu 6 tyzdnov, je strasne zlatucky a robi nam velku radost 🙂 inak mohli by sme tak o mesiac dat stretko aj so zuzkou... ozvi sa, ak budes moct.

zuzi: ako sa ma nicolasko? este stale grcka?

lera
22. máj 2009

ta ich kolegyna z ocneho, bola moja kamaratka, dnes sme ju pochovali, tak majte respekt, bol to jeden z najlepsich ludi, akych som v zivote stretla, nezasluzila si takyto neskutocne kruty osud.

miluska.h
22. máj 2009

lera: samozrejme, ze mam respekt a je mi to velmi luto a myslim, ze aj ostatnym babam z tejto temy....

hanipe
22. máj 2009

lera kedy sa to stalo? daj vediet aj doktora . aspon napis ktory den sa to stalo . verim ze je to strasne to si nikto nezasluzi ☹ uprimnu sustrast ☹ ja mam ist v utorok rodit a mam strach

zuzkad
22. máj 2009

babulky naozaj sa nestresujte a urcite nemyslite na taketo nestastie pred porodom...na to sa musite tesit, aby aj ten porod prebiehal lepsie...nechcem mudrovat, ale naozaj dost mi pomohla radost, ze coskoro bude maly na svete...napriklad, posledne silne kontrakcie mi kamoska dookola hovorila ako asi bude nas Nicolas vyzerat, ake asi bude mat vlasky atd...a mne to pomohalo 😉 😉

drzim paste, aby ste mali vsetky lahky a rychly porod 😉 😉 a krasne zdravucke deticky 😅 😅 😅 😅

miluska, henika : moooc na vas myslim a budem rada, ked sa stretneme ako sme chceli...pokecame a ja vas vyspovedam a vytiahnem rady od vas, lebo dost ich potrebujem 😖 😖
mame sa fajn, len cez den zacal maly spekulovat...nechce lezat ani sediet len sa nosit ...co ja nemozem cely den, lebo mam aj povinnosti...ked aj zaspinka na mne...odnesiem ho do postielky a on po nejakom case zisti, ze je uz v postielke a zacne plakat...a mame po spanku strasne place, cize ho nemozem nechat v postielke, lebo place aj pol hodinu v kuse a je az bordovy a cely sa trasie a ja mam strach, aby sa mu nieco nestalo...cize ho beriem zas na ruky a tak dookola ☹ ☹ dudlik nechce cize nic nepomaha...vecer je uz potom fajn, zaspinka a budi sa len na hlad...napapa sa a spinka, len skoda, ze cez den je spekulant ☹ ☹ ale aj tak ho mooc lubim.

Mam teraz stresy co vsetko musime ist obehat.,...ale to musi byt 😖 😖

modroocka2111
22. máj 2009

hanipe ahoj tak sa možno stretneme ked nepojdem skorej akemu dr.chodiš a prečo ideš na vyvolavačku ja sa stale neotvaram malej sa nechce ist von 🙂 neboj baby maju pravdu nemožeme sa tym stresovat aj ked je to tažke ale pri všetkom je nejake to riziko uvidiš zvladneme to aj bolesti aj tento škandal 😉 za chvilu mame po tom a už sa budeme len vytešovat z našich babatiek 🙂

katka1981
22. máj 2009

mata1978, som stastna ze si spokojna, dufam, ze aj ja vam coskoro napisem tie najpozitivnejsie dojmy. Martinka rychle zotavenie a drobcekovi zdravicko!!!!!

hanipe
22. máj 2009

modroocka ja chodim k havaldovi a vyvolat si to chcem dat lebo sa uz necitim vobec dobre aj maly . Pred mesiacom mal 3000g bojim sa aby nebol moc velky a okrem toho mam operovany krcok maternice . A teraz jak sa stalo toto by som chcela cisarak .

lera
23. máj 2009

meno lekara alebo lekarky neviem, viem len, ze mala niekoho dopredu vybaveneho, lebo to nechcela nechat na nahodu..a vidite ako to dopadlo... stalo sa to v noci z pondelka na utorok...v pondelok vecer porodila a nejak po polnoci okolo jednej zomrela... drzim vam vsetkym palce, nech vam to dobre dopadne,lebo toto je ciste peklo, hlavne pre jej muza, ktory ju neskutocne lubil a lubi...a teraz ma doma 2 male deti bez mamy.....drzim silno palce este raz..

modroocka2111
23. máj 2009

hanipe ja ties idem k nemu 🙂 moja mala ma vraj že 3800g je dost velka ked este nepočitam že to može byt aj viacej tiež sa už necitim dobre. prečo cisarak aj pri tom možu byt rizika tiež sa bojim ale musime mysliet pozitivne maš na plane aj epidural?

nika2007
23. máj 2009

lera na toto niet co dodat-nech odpociva v pokoji ☹

majula
23. máj 2009

Baby, vôbec nemyslite na také hrozné veci...je to strašné, čo sa stalo tej rodičke...ale ten druhý prípad určite tak neskončil vinou lekára, viem u koho rodila, ale pochopiteľne to tu nebudem písať...na Antolskej sú fakt výborní lekári, sama som tam rodila...čakajú Vás najkrajšie okamihy...tešte sa na to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre