Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

wiola
26. feb 2009

zuzik kedy mas najblizsiu kontrolu? ja len tak, ci nahodou zasa nemame rovnaky termin 😉

wiola
26. feb 2009

zuzik a ostatne kocky 🙂 prajem dobru nocku

zuzkad
26. feb 2009

Do poradne idem 9.3. o 13,00 hod...na 23 ako vzdy 😉 😉 a uz si chcem zistit info a ist na tu prednasku o EPI, lebo teraz tento pondelok som tam nemala svoju doky, musela byt na chirurgii

heidy26
27. feb 2009

čaute bab, mam otázočku na Vás ktoré ste už rodili. do kedy po pôrode ste špinili? ja stále dojčím, ale aj špiním. ďakujem za odpoved.

certica
27. feb 2009

heidy, nechaj sa prekvapit. je to strasne indivindi. ja som po prvom spinila 5 dni, pri druhom cez 3 tyzdne...

dadka212
27. feb 2009

Heidy no ja som špinila 7 týždňov 😝

akejka
27. feb 2009

heidy26: ja som po sekcii špinila 10 týždňov...išla som na Antolskú na UZV a mala som prázdnu maternicu, všetko O.K., vraj po sekcii sa to krvácanie môže rozvinúť postupne.
Ale v norme je špinenie max. 8 týždňov.

diddi
27. feb 2009

ja som po cisarskom s dvojickami spinila tyzden...ale hrozne malo posledne dva dni

maminahenika
27. feb 2009

špinenie? ja som normálne krvácala kočky 😖 ako pri menses

ináč dnes som dostala info, že lekári ktorí boli na Koch klinike, robia v Ružinove, majú vyhradené miesto, a tam rodia u nich pacientky, A ináč sa chystajú na Antolskú, že tam budú mať kliniku 🙂

ináč mám strašný deň, bývalí zamestnávateľ mi napísal na papier na iplatnenie nemoc. dávky minimálnu sumu 9tis. SKK 😠 Takže z tohto nebudem dostávať ani toľko koľko som doteraz dostala na materskú. Záviselo to od nich, ale v nich nie je minimálna ľudskosť, lebo to záviselo iba od nich, koľko budem dostávať v prvom polroku. Prosila som ich, keďže zárobok som mala lepší, a aj na socke, mi tá pani hovorila, že somnou dobre vybabrali, kedže vydela že ten zárobok som mala oveľa lepsí. Dala mi papierik, aby som si to skúsila vybaviť s nimi, že v tom prípade stornuje starý papier, a dá tam nový. Ale zamestnávateľ nie a nie lepšiu sumu, podľa nich, teraz by som u nich zarábala 9tis. hrubých 😖

janula10
27. feb 2009

ahojte tak sa hlasim ze som 19feb porodila Maximka s mierami "4000g a 50cm", poslusne hlasim ze som mala najlepsiu porodnicku doktorku Niznansku na ktoru sa neda napisat ani ohodnotenie doktorka s velkym D je velmi malinko....som velmi rada ze som ju mala velmi 😵 😵 😵 😵 😵 😵
porod bol v pohode trval aj s kontrakciami a vypudenim 2hod...bola som nakoniec bez epiduralky ja co som kazdemu hovorila aby si dal 😀
no a vecer som behala sedela v pohode uplne, a na sestonedeli su dobre sestricky aj celkovo personal dobra strava....
inde by som rodit fakt nesla zlata antolska 😵 😵 😵

palcul ty si kde co je s tebou?

diddi
27. feb 2009

jani, gratulujem vam...Niznanska je vynikajuuuca...aj ja som ju mala...a to som bola na rizikovom a predcasne som rodila....je to skvela zena a lekarka!!!!!!...nech sa Maxikovi dari!!!

xixi7
27. feb 2009

Janula,
gratulujeme k drobcekovi Maximkovi 🙂? Podla vsetkeho ta dlho nepotrapil.
Tak sa dalej drzte tak skvelo ako doteraz.

marrrka
27. feb 2009

janula gratulujeeeeeeeeeeem 🙂 po dlhom case citam o lahkom a krasnom porode, bo okolo mna vsetky kamosky vratane mna tazke porody a cisarske rezy :( v dobrom zavidim a nech ti maximko robi samu radost 🙂 🙂

certica
27. feb 2009

janula, gratulujem 🙂 , to bola naozaj uzasna bleskovka a krasne miery 😎 . som akurat kuk album, maximko je naozaj podareny, strasne zlate babo 🙂

dadka212
27. feb 2009

Janula gratulujem, Maximko je krásny 😵

zuzkad
27. feb 2009

😅 😅 Janula gratulujem k Maxinkovi 😉 😉 je velmi pekne mimco...a super vaha aj dlzka...juuj len aby sme my cakatelky mali tak krasny porod ako ty..tesim sa, ze si to zvladla raz dva...a dufam, ze to stastie budem mat aj ja 😉 😉 Uzivaj si teda maminkovske povinnosti a drobeca vitam na svete 😉 😉

dadka212
27. feb 2009

akurát bol na hlavnej stránke album marcoviek tak som nakukla a Palculienka už porodila 😉

zuzkad
27. feb 2009

booozenko ako to utekaaa...az ma strach zacal nahanat 😕 😕 ved to mam coskorooo 😕 😕

labutka
27. feb 2009

palculienku som stretla dnes vo vytahu na antolskej, v utorok sa jej narodili dvojicky, zacala normalne, ale potom isiel cisarsky. viac som sa nedozvedela, lebo uz vystupovala... 🙂

nsoci
27. feb 2009

Janula dobra strava??? No nefim nefim... ja som sa dokrmovala na izbe.
(pre ostatne stretli sme sa na sestonedeli)

Vcelku bolo fajn, sestricky su velmi mile, primar novorodeneckeho velmi chapavy (osobne za mnou dvakrat zasiel, aby mi doniesol cerstve spravy o malom), vsetko velmi dobre zorganizovane (vysetrenia atd.). Samozrejme, nasli sa aj negativa (nervozne sanitarky - ale zasa tie nepokladam za najdolezitejsie pri vybere nemocnice)...

afry
27. feb 2009

otras porodnica

kukenzi
27. feb 2009

janula, gratulujem k maximkovi, mala si turbo rychly porod, aky by sme si zelali kazda. prajem rychle zotavenie, hodne mliecka a vela krasnych chvil s babatkom. 😵

tehula
27. feb 2009

janula gratulujem, je nadhernyyyyyyyyyy, mozes byt pysna. A ten bleskovy porod ti normalne uprimne zavidim

luc2
27. feb 2009

Janula gratulujem. maly je nadherny.
ja tiez chcem ist rodit na Antolsku. a mala si doktorku aj zaplatenu? ci si iba k nej zacala chodit.
a ozaj kedy sa ma ist za porodnikom? v kolkatom tyzdni?

tehula
27. feb 2009

luc> ak nechodis normalne do poradne na Antolsku ale inam, tak do nemocky sa chodi od 34tt tusim. Nestaci k lekarovi len chodit, ak ho chces k porodu, musis si ho zazmluvnit.

Baby poprosim vas o aktualne info k euro cenam. Ci sa zmenilo tych byv 7tis za zamluvnenie po nastupe eura, detto za epidural a nadstandard. Pisali ste tu aj o spoplatneni tych profylaktickych prednasok a o EPI, napiste mi prosim priblizne ceny, nech viem, kolko do penazenky so sebou brat. Dakujem

diddi
27. feb 2009

afry preco?..co sa ti / vam tam stalo?

wiola
27. feb 2009

😀 janula a nsoci gratulujem vam strasne moc k prenadhernym drobcekom 😀

wiola
27. feb 2009

afry veru,, aj mna by moc zaujimalo co konkretne sa Ti tam nepacilo.Odcenime kazde info a hlavne asi tie z nas, ktore tam idu rodit prvykrat 😒

wiola
27. feb 2009

afry ,,ale malickeho mas krasnuckeho,,,som si dovolila nahliadnut do albumiku 🙂

marrrka
28. feb 2009

janula malicky je krasny 🙂 tfuj tfuj 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre