Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

alikaa
16. nov 2012

@zuzzzzzka nadstandardny porodny box sa zarezervovat neda. Az ked prides rodit do porodnice, tak ti povedia ci je volny alebo obsadeny a podla toho sa zariadis. Tak isto je to aj s izbami na sestonedeli, lebo oni dopredu nevedia, ci to bude obsadene alebo nie.

asocial
16. nov 2012

@wilinkaa ja poviem len tolko, ze som chcela nadst. box. no nakoniec som bola v nemocnici kvoli prenasaniu skor..a aked to na mna prislo, bolo mi srdecne jedno, kde budem rodit:D
ani si vela z porodu nepamatam, chvalabohu, bol tam muz, ten mi potom opisoval, ako to prebiehalo...🙂

drzim palce...

pri druhom by som o tom boxe ani neuvazovala..

nemamlogin
17. nov 2012

Ahojte,baby koho z lekárov-pôrodníkov by ste mi na Antolskej odporúčali?máte niektorá skúsenosti s MUDr. Ňižňanskou?

maria613
17. nov 2012

@nemamlogin ahoj s nou nemam skusnost ale doktorka malova rodila mna a mozem len odporucat aj ked som ju nemala zazmluvnenu respektovala kazde moje prianie,bola velmi mila ...fakt uplne ludsky pristup..🙂

nemamlogin
17. nov 2012

@maria613 ďakujem za odpoveď, a mala si aj pôrodný plán? epidurál? muža pri pôrode?

maria613
17. nov 2012

Nie nemala isla som za pochodu kedze som vela vracala tak som fakt vladala vyslovene len lezat ale sestricky viackrat do mna hustili nech,sa prechadzam atd...lenze mne sa poprve tocila velmi hlava a po druhe hned ako som stala odtekalo zo mna vela zelenohnedej plodovej vody,kedze aom prenasala takze nic prijemne a ona ked zacula ako vravim sestrickam ze fakt nevladzem hned ich zahriakla nech mi daju pokoj a mne povedala ze nech robim co chcem a ne h ich nepocuvam...atak dalaj viackrat mi pomoula od 'prijemnych "sestriciek🙂 mala som manzela a epi som nechcela...🙂

maria613
17. nov 2012
nemamlogin
19. nov 2012

@maria613 tak to si mala ťažký pôrod,možno mal nejako zakročiť manžel,ja som na Antolskej rodila pred 13 rokmi a sestričky boli nepríjemné,vidím že sa tam za tie roky nezmenili.práve preto sa chcem poistiť aspoň lekárom lebo nemôžem vedieť na koho natrafím a skutočne je dosť nepríjemné ak ti tie bolesti ešte znepríjemňujú "príjemné" sestričky. už viac krát som tu prosila o radu ohľadne pôrodu v nemocnici na antolskej ale si jediná čo mi odpísala.Neverím že nik nerodí na antolskej.ale keď tu nejaká tehotná napíše odtieň svojho výtoku tak má kopec reakcii ako keby ju vedeli cez nett všetky vyšetriť.zvláštne priority. každopádne ti ďakujem za odpoveď.

edulkobaby
19. nov 2012

Kto mi poradi? Zajtra chcem ist na prvu poradnu pred porodom uz na Antolsku.
Nechcem ziadneho konkretneho porodnika, zazmluvnovat si nebudem, nechcem ani EPI ani nic.
Len absolvovat poradnu.
Ako to frci?
Mozem prist hociktory den?
Od kedy do kedy byvaju poradne?

cicimon
19. nov 2012

@zuzzzzzka neviem, co si chces ist pozret, ale na 600 ta nepustia a porodnica sa da ist pozret, ale to si tam musis dopredu zavolat a ak tam nebudu mat vela porodov tak ta pustia, samozrejme ak bude niekto rodit tak na salu nie

cicimon
19. nov 2012

@edulkobaby poradne su kadze doobeda, prides pred niektore dvere, sadnes a cakas... treba doniest moc... a trpezlivost, lebo to cakanie moze byt rozne dlhe

edulkobaby
19. nov 2012

@cicimon DAKUJEM.

jajka81
19. nov 2012

@nemamlogin Ja by som si tam asi nikoho nezazmluvnovala, keďže som tam nezažila žiadneho nekompetentneho doktora. Mňa rodila pred cca 1,5 rokom Mudr.Kosibova a bola som spokojná. Aj čo mám kamosky a rodili na Antolskej boli spokojne s porodnikmi: Rozemberg, Kristufkova, Malova, Federova, Sysak.....

bambi29
19. nov 2012

@vevet ahoj, dnes sa mi podarilo tak ak je to este aktualne tu su ordinacne hodiny v amb. 22 a 23.
inak neviem ci to tu uz zarezonovalo ale na EPI sa uz netreba objednavat, normalne tam pridete o 13:00 a pekne porade idete dnu (3-4 naraz).

vevet
19. nov 2012

@bambi29 ďakujem veľmi pekne za fotky 🙂... určite poslúžia i ostatným maminám 🙂...

horseshoe
19. nov 2012

@bambi29 vdaka za uzitocne info 😉 😉 😉 chcem sa opytat -to poucenie o EPI - to kde sa vykonava? u anesteziologa, ci? ak tak, kde presne je to? poschodie, c.dveri...diky 😉 😉 😉

bambi29
19. nov 2012

@horseshoe je to na prvom poschodí, číslo dverí 106 anesteziologia

horseshoe
19. nov 2012

@bambi29 vdaka 😉 😉 😉

lusinda1989
19. nov 2012

@horseshoe ale musis sa objednat

bambi29
19. nov 2012

@lusinda1989 už sa neobjednava, dnes som tam bola

lusinda1989
19. nov 2012

@bambi29 fakt tak ako rychlo sa to meni 🙂 ved som nedavno rodila 🙂 a poucenie som kvoli objednaniu stihla len tak tak

bambi29
19. nov 2012

@lusinda1989 doktori sa stazovali ked im anesteziologicka povedala ze maju toho tolko ze maju posielat pacientky v 20tt nech sa uz objednaju. a neviem aka pacientka v 20tt vie ze sa ma objednat na EPI ked predsa este nechodi na poradne do porodnice 🙂

horseshoe
19. nov 2012

@lusinda1989 no niekto tvrdi ze objednat, iny ze nie. tak ja uz neviem. 🙂

bambi29
19. nov 2012

@horseshoe pozri kludne tam zavolaj a ak sa dovolas tak ti to povie hadam do telefonu ze uz sa neobjednava, ak ti to aj nepovie tak tam normalne prid o 13:00 hociktory den a vybavis to

horseshoe
19. nov 2012

@bambi29 mas recht - tak to aj urobim. 😉 😉 😉

alenkam.
19. nov 2012

@horseshoe to bude cerstva info este, som volala minuly tyzden a este ma objednali na 20.12. Hmhmhm...

pezu
19. nov 2012

@zuzzzzzka ahoj, ja som si zavolala do konkretnej ambulancie a opytala som sa priamo lekara. Tiez som sa rozhodla pre antolsku. Chcela som povodne chodit do poradne k doktorke niznanskej, ale kede nie som rizikova pacientka, nezobrala ma. Potom som sa rozhodla pre doktora havaldu, odporucila mi ho znama. S nim som hovorila telefonicky a on mi dal presny termin prvej poradne u neho. Uz som bola u neho dvakrat a som zatial spokojna. Je velmi mily, pri vysetreni jemny a dokoca som na vysetrenie cakala max. 30 minut, co je na antolskej dost raritou ...

maria613
19. nov 2012

@nemamlogin no praveze tam maju porody okolo pat denne ked som rodila ja v ten den sme rodili osme...😉ale fakt skus ked chces tu doktorku malovu ta je fakt super a este sa zaujima o teba aj po porode ako si na tom a tak 😉 prajem krasny co najviac bezbolestny rychly porod... 😉

nemamlogin
19. nov 2012

@maria613 Ďakujem 🙂

nemamlogin
19. nov 2012

@jajka81 ďakujem,strašne sa bojím pôrodu lebo ten prvý trval 12 hodín,vystriedali sa pri mne tri smeny,sestričky boli hnusné a teda už viem čo to je a tak sa chcem radšej poistiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre