Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dula_renka
27. nov 2008

dadka 303 do planu si v co najkratsej forme napis co by si si zelala a nazvala by som to radsej Porodne zelanie 😉 a pred porodom na poradni to konzultuj so svojim porodnikom, ak mas konkretneho. Ak nie, tak s primarom a mal by ti to podpisat, aby to malo platnost, ked prides s kontrakciami, tak uz to nebude celkom dobra situacia. Hlavne doppredu budes vediet s cim mozes ratat 🙂

talinka
27. nov 2008

nie tam sa netreba objednavat... 😉
nejde niektora z vas rodit v najblizsej dobe? lebo ja v pondelok nastupujem .....a bojim, ze vraj je tam teraz dost narvaneeeee a vela rodiciek.....to som vychytila obdobie 😝

dula_renka
27. nov 2008

talinka...stale je narvano a vsade .....je populacna explozia 😀

gween
27. nov 2008

Reni, ty si ale akčná žena! 🙂 Vždy pripravená! Ale ja? - no hrúza! Nemám čas ani sa poriadne nadýchnuť a som už taká unavená z učenia, že ledva vnímam. Asi 2 týždne ti " píšem" IP, hádam z toho po 9.decembri aj bude niečo.

dula_renka
27. nov 2008

gween ahojcek....co mi ine ostava, zijeme hroooozne rychle...a keby si vedela, co ja vsetko nestiham 😝 ....ale ubezpecujem sa, ze co som nestihla nie je dolezite 😀 😀 😀

dula_renka
27. nov 2008

a dufam, ze si najdes cas na postavenie porodneho domu 😕 😀

jaja5
27. nov 2008

majusa, marrrka, netreba sa tam objednavat a moze tam ist aj otec, len treba asi prist o nieco skor, lebo zevraj tam byva natresk. ja sa tam chystam toho osmeho, ak do vtedy ovsem neporodim 🙂

talinka
27. nov 2008

dula renka, no minuly tyzden tam bolo prazdno, ale ten moj maly sa zasekol a neviem na co caka 😀

certica
27. nov 2008

kym bude zase prazdno 😀

veracruz
27. nov 2008

talinka, teraz v stredu, kym som cakala do poradne, tak na prijem isli 4 tehule... asi tam bude plno... ja idem v pondelok do poradne a dohodnut sa, kedy na prijem... vidim to na utorok alebo stredu...

dula_renka
27. nov 2008

talinka...je mu s tebou dobre 🙂

didimade
27. nov 2008

Ahojte, ch

talinka
27. nov 2008

certica, 😀 😀 😀

talinka
27. nov 2008

veracruz, tak to sa tam asi potom vidime

talinka
27. nov 2008

dula renka, to dufam 😉 ale nejak sa dnes nehybe, normalne zacinam mat stres, nech sa laskavo rozhybe 😅

talinka
27. nov 2008

veracruz,. a preco tak skoro na prijem?

veracruz
27. nov 2008

talinka, myslim, ze sa neobideme 😀 mna tam chcu mat jakozto prvorodicku a babo jakozto s KP...

dadka303
27. nov 2008

dakujem za radu, myslim, ze take nieco nie je na zahodenie...a monkula , vyskúšam tú stránku, díííík 🙂

dula_renka
28. nov 2008

talinka... viacej Ti tvrdne brusko? Necitis tak intenzivne pohyby....tak uz sa chysta na cestu na svet 😀 vsetko mas zabalene? Meno je rozhodnute?....a nezabudni na pekny vecer s tatinom 😉

kuratenko
28. nov 2008

Renka, ked je menej pohybov a viac tvrdnutia (skoro cely den), ale bez akýchkolvek inych bolesti, či príznakov, to znamená, že baby čoskoro pride? mne to trvá už dobrých niekoľko dní a nič ....
😢

Tal, tak sa tam stretneme 😉

talinka
28. nov 2008

veracruz, ok nebranim sa tomu 😉

dularenka, ked ja ani neviem ci mi vlastne tvrdne brucho alebo co to je za pocit, mozno aj hej ale to nejak nevnimam, monzo sem tam mam ten pocit, ze asi toto je ono...ale niekedy mi to pripada ako nejaky tlak, ze babo mi tam zatlaci, neviem to popisat...neviem ci mam vsetko zabalene 😀 mam to tu po izbe vselico pohadzane a potom nahadzem do kabely... 😉 meno je vybrane od zaciatku 😉 no a mozno stihnem este pekny vecer s tatinom 😀 😀 😀

talinka
28. nov 2008

kuratenko, jasne navzajom sa nebudeme predbiehat a stretneme sa tam pekne spolu ideme do toho 😀 😀 😀

majandra
1. dec 2008

Ahoj dula_renka,

ja mam skoro stale tvrdnutie bruska, az mi to je neprijemne ale bolesti pri tom nemam, inak ma rozbolel chrbat ale cely, akoby som cvicila 😀 ale tlaky sem - tam v podbrusku (malokedy) a k tomu je maly strasne zivy.... Termin mam sice 5.12. ale lekar povedal, ze ked neporodim do 4.12. tak mam prist, velmi sa bojim prenasania, aby sa nieco nestalo. Nevies ako dlho nechavaju zenu prenasat????

dadka212
1. dec 2008

Majandra kamoška bola na Antolskej a nechali ju prenášať 10 dní 😝 mňa nechali 5, kým sa to samé nerozbehlo, ale oni ťa monitorujú a keby náhodou niečo tak hneď konajú...

certica
1. dec 2008

myslim, ze tych 10 dni je maximum (na antol.)

majandra
1. dec 2008

dadka212, tak to si ma nepotesila 😲 ja uz mam teraz toho plne zuby, nieto este cakat dalsich 10 dni, ved to je o nervy....no zbohom

certica, no nie som nadsena, ☹

janula10
2. dec 2008

ahojte maminy alebo maminy cakatelky 🙂

chcem sa spytat neviete mi povedat ta prednaska o tej EPI na antolskej byva kazdu stredu o 14h? Nie som si ista tym casom presne....len viem ze kazdu stredu
dakujem 😉

jaja5
2. dec 2008

janula 10, presne ako pises

martina2008
2. dec 2008

tak to mam za sebou, moja velka obava z hromadnych vizit, bola uplne zbytocna, vysetruje izbova lekarka, pritomna je jedine sestricka, potom sa sice dovali velka vizita, ale to uz sa len spytaju ako sa mate a tak, no a musim napisat, ze raz na vizite ma vysetrovala dr. niznanska a je to poklad, cely cas ma drzala za ruku, vsetko sa ma pytala, vysvetlovala, skoro som sa rozplakala z jej mileho pristupu a to ma vobec nepoznala, to je Dr. s velkym D., ostatne napisem, ked budem mat viac casu

marrrka
2. dec 2008

martinka blahozelam, a teda pochval sa co si si doniesla z porodnice za prekvapko? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre