Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

vesi
12. feb 2008

miriamka, pre malé stačia jednorazové plienky a vlhké utierky. oblečenie potrebuješ až ked pôjdete domov.
rodila som tam 2 krát bez zazmluvnenia a bez nadštandardu a bola som spokojná 🙂

kuko7
13. feb 2008

Ahojte babulky, ja tiez budem rodit na Antolskej u pani dr. Marekovej, uz som aj zbalena, pretoze ani netusim, kedy sa to rozbehne, ale uz sa aj tesiiiiiim 😀

monkula
13. feb 2008

kuko, ty už ideš rodiť? 😲 😲 😲 😲
A prečo si prestala chodiť do témy Malacky? 😀 😀

kuko7
14. feb 2008

Ahooooj, noooo vidis ako to letiii 😀 Idem kuknut do temy, aj som uz zabudla, ze taka je, lebo mam toho az nad hlavuu 😀 😀 😀 ale neboj idem tam a napravim to 😉

miriamka
17. feb 2008

Ahojte,
este nejake otazky na Antolsku...ked mi doky povie,ze uz mam ist na poradnu do porodnice a nemam vybrateho lekara,neviete ktory den su tam tie poradne?

certica
17. feb 2008

miriamka, poradne su kazdy den od 8.00-12.30 a 13.00-14.30, len neviem ci aj v piatok to poobedie plati

verulka
17. feb 2008

Certica, ty riesis aj nejaku prednasku pre draheho? Nestaci, ked mi dr vrazi peciatku do knizky...vsak snad ked bol uz 3x tak nepotrebuje ziadnu instruktaz- rodi sa furt stejne, ci nie 😀

certica
18. feb 2008

verul neriesim, dokonca ani cvicernia. tiez si myslim, ze nebude problem. a tak ci tak si to zaplatis 😀

verulka
18. feb 2008

takytak myslim, ze to bude ok 😉

ena
21. feb 2008

nas sa teraz pri druhom ani nikto nepytal, ci mame nejaku prednasku za sebou, alebo peciatku, ze manzel moze byt pri porode, vypisali listok do pokladne a ze manzel to ma vyplatit.. aj to az po , lebo keby siel platit vtedy, ked dosiel za mnou, tak ani porod nestiha 🙂

lusil2005
21. feb 2008

ked tak nad tym rozmyslam jak maju zistit ci to manzel ma alebo nie? ked to ide platit - moju tehu knizku nema. a ani sestricky. tu ma doki. nie? 😕

vesi
22. feb 2008

na príprave dostane potvrdenie, že absolvoval prednášku 🙂 ale pokiaľ viem, tak na antolskej pustia k pôrodu aj bez toho, zaplatiť sa musí tak či tak 😒

ena
22. feb 2008

lusil2005: ak absolvoval pripravu ma peciatku v tehu knizke a ta je zalozena v nemocnici v tvojich papieroch, tak si to pozru a zaplatit tych 500 sk sa chodi s listkom, ktory ti vypisu sestricky na sale..

certica
22. feb 2008

vesi, ono ta priprava/prednaska je pri dnesnej informovanosti skor len taka proforma, ale zas chapem, ze sa take nieco organizuje

k.a.t.k.a.
22. feb 2008

moj starý po tej úžasnej prednáške nechcel minimálne mesiac počuť slovo vagína 😀 no a bol tam jeden aktívny otecko ktorý mal vkuse nejaké otázky a videla som na manželovi takú pulzujúcu žilu na hlave 😀 a najviac mu navrela ked sa aktívny otecko spýtal ako žene masírovať prsia aby sa lepšie rozkojila 😀 ale to už aj mna položilo 😀

certica
22. feb 2008

😀
ja som tam mala odkrveny mozog, co mi chybal kyslik pri tom mnozstve ludi na 1 m2

sorrelia
23. feb 2008

dievcata co ste rodili na Antolskej rada by som sa nieco spytala ...
ked ste babatko porodili dali Vam ho hned na brusko ?
mohli ste ho po porode nakojit ?
mali ste ho na izbe v den porodu alebo Vam ho doniesli az na dalsi den ?
dakujem 🙂

pipi1211
23. feb 2008

mala sa narodila a kdeze som mala trosku problem pri tlaceni tak ju najskor odniesli osterit a potom behom par minutiek mi ju doniesli zabalenu v perinke na chvilku a skusili aby sa prisala 🙂 podla mna nebude problem dohodnut sa s porodnikom ze ak nebudu ziadne komplikacie tak by ti babo mohli dat hned na brusko 🙂 po porode lezis na sale este take dve hodky,potom ta odvezu na sestonedelie a ak si v poho tak do hodinky ti male donesu a staras sa 🙂

sorrelia
23. feb 2008

pipi
pytam sa preto, lebo kamaratke maleho doniesli az o 26 hodin... abgar mal 9 zltacku nemal bol v poriadku ale dosniesli jej ho az na druhy den 😒 a to by som nechcela - lebo ak by som sa citila relativne ok preco by malo byt odo mna prec ?

takze ty si mala malicku hned pri sebe ??? a mala si to aj v porodnom plane alebo si si ju vypytala ?

pipi1211
23. feb 2008

nemala som porodny plan len som to dr raz hovorila 🙂 my sme mali nazaciatku tu hodnotu 4 😒 ale v poho. dokonca sa mi stalo ze som mala velke bolesti po siti na druhy den a to mi sestricky vobec nechceli vziat malu 😠 😠

sorrelia
23. feb 2008

hmm ako tak pises mam dojem, asi si mala zazmluvneneho lekara ci nie ??

pipi1211
23. feb 2008

hej hej mala som doktorku,je to super vec vediet kto ta odrodi aj ten pristup je podla mna iny 🙂

marse
23. feb 2008

Ahojte babulky, chcem sa opytat ked pojdem na Antolsku v tom 30 tt to si mozem vybrat tam s tych doktorov ku ktoremu budem chodit do poradne??? je to jedno ui ktorej gynekol.-porod. ambulancie zaklopem, musia ma prijat vsade??? 😒

pipi1211
23. feb 2008

hej myslim ze to je jedno aj ja som tam len tak prisla a to dokonca v 36tt 😅 😅 😀 😀 😀

sorrelia
24. feb 2008

hmm tak my zazmluvnovat nebudeme... este ma napadlo Pipi - pisala si si aj porodny plan ??? a ak ano aj ho citali a drzali sa ho ??

monkula
24. feb 2008

pipi, pýtam sa druhý krát, u koho si rodila ty? 😀 😀 😀 😀

jaslicek
25. feb 2008

Ahoj serrelia. musis povedat porodnym asistentkam, ze chces babo na brusko, ale mne ho nedali, lebo sme mali odber pupocnikovej krvi, ale inak ti ho daju, ak je v poriadku. prinesu ti ho hned ako je osetrene a prilozia ti babo na prsia. moja mala bola strasne unavena, tak nechcela papat, ale prilozia ti ho urcite. a zvykom je priniest babo tusim do dvoch hodin,ale ak rodis v noci, co bol aj moj pripad, tak az rano, aby si sa vyspala, ale ja som aj tak nespala a cakala som na drobca 🙂 drzim palce, uzi si to, je co ta caka, je strasne nadherne, vychutnaj si to, vazne nezabudnutelny okamih, ked prvykrat objimes svoje babo.

sorrelia
26. feb 2008

jaslicek
dakujem velmi pekne 🙂 za info

sorrelia
26. feb 2008

ozaj jaslicek este ma napadla otazocka... bola si s Antolskou spokojna ???

nana77
26. feb 2008

Ahojte mamicky!
prisla som k Vam po radu. co mam mat so sebou do porodnice na antolsku? myslim pre babatko (kolko kusov coho - plienky, oblecenie, kozmetiku - co mi tam daju, co nedaju...), ale aj pre seba + nejake doklady. ja vobec nemam predstavu a chcem si to vsetko nachystat, keby nahodou nieco... kedysi tu bol niekde aj odkaz na zoznam veci do porodnice, ale neviem to najst. dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre