Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
13. máj 2009

terezka - aspon usetrime na nadstandarde 😀

skovka
13. máj 2009

no ja vidim praveze furt nejaku tehotnu... ale mozno je to len o nemocnici, asi sme si dobre vybrali, take kramare su zevraj prazdne 😅

mata1978
13. máj 2009

ahojte dievcataaaaaaa, tak ja stale nic, u Havaldu som to zvladla do pol hodinky co som bola uplne prekvapena, dnes ma velmi dobru naladu, ked ze mam dnes termin tak mi hned polozil otazku, no co budeme robit, tak som mu povedala, ze neviem, robim vsetko, ziadne lenosenie nepraktizujem ale asi je to vsetko malo, tak ze budeme cakat ci sa nieco do pondelka nestane a ak nestane tak v pondelok rano mam byt nastupena o 7.30 a zacneme infuzkami. Ach jaj, budem sa strasne modlit aby to radsej prislo samo a nie cakat do pondelka a byt v nemocnici. 😀

susy
13. máj 2009

ahojte. neviete mi niektorá povedať aká je Dr. Maľová ?

tehula
13. máj 2009

ahojte dievcata.
Katka1981> som rada, ak som vedela pomoct, viem, ze je to dolezite dat si bobrosa pred porodom do poriadku, drzim palce, ak canesten nezabere dobre, tak utekaj k dokimu po ine tabletky.

skovka: ahooooooooj, ja ze uz mas maleho prdusa pri sebe, ked si nepisala. No, tak ale verim, ze to zmaknes klasicky ako zuzkad, sice tiez uz po termine, ale predsa. O pocte rodiciek ani nehovor, ja ked to vidim pred ambulanciami, tak asi dalsie sieta naplanujem na porod v zime....to tam nikoho nebude. Takto mam ozaj strach, ze ma odrodia na chodbe 😀 Ale zas sa spolieham na to, ze tlacia baby hned domov, ked su ok, lebo nemaju postele. Tak sa tym ukludnujem.

Ja som dnes okukla pediatricku, strasne mila a vludna pani a co je najlepsie, mala tam kopec kojencov a nikto z nich neplakal...tie deti sa tam citili uplne prijemne....myslim, ze dobre som vybrala 😉

Teraz zas ma chytilo hniezdenie, drhnem a upratujem ako chora, este ze cakame aj dolezitu navstevu, aspon sa mam na co vyhovarat 😀 😀

slnecnica11
13. máj 2009

Čaute kočky,ešte ma napadlo k tym výtokom....
Vidím že tu Katka nieje,ale hadam bude čítat...Neviem ako na SK,
ale v čechach je volnopredajny aj gyno-pevaryl a tak sa mi zda,
ze sa moze v tehu,ale niesom si ista na 100%,letacik uz nemam
Ten mne zabral vzdy

pishulina
13. máj 2009

SUSY: Dr. Maľová je v pohode. Moja skúsenosť je veľmi pozitívna, čo sa týka doktorov z Antolskej, vrátane MUDr. Maľovej. Dokonca ma pustila o jeden deň skôr domov po cisáraku, ako je zvykom (keďže všetko bolo ok).

babatko37
13. máj 2009

Ahojte, viaceré tu spomínate Havaldu. Ja som ho mala na morfologickom ultrazvuku, zvažujem, že si ho zazmluvním. Ale videla som ho iba vtedy raz. Odporúčate mi ho?

katrin79
13. máj 2009

ahojte, no mne uz tri dni tvrdne stale to brucho, tak nechapem, som myslela, ze to prejde a stale mi tvrdne inak nemam ziadne problemy, dnes som bola v soc.poistovni, no hned som sa nastvala, lebo ma posielali z jednej budovy do druhej ... myslite, ze to tvrdnutie je ok? este mam do porodu dost daleko, hadam sa nic vazne nedeje

tehula
13. máj 2009

cau katrin79> neboj, bude to ok, to len Lauruska strajkovala v soc poistovni 😉 a co si tam bola riesit?

katrin79
13. máj 2009

ahoj...bola som odniest ziadost o matersku, keby som vedela, tak to poslem postou, ja som myslela, ze sa to vybavuje v tej hlavnej budove, ale oni ma poslali o 5 km dalej, no fakt sila a tam take dve studentky, budova v hroznom stave, no des

tehula
13. máj 2009

katrin> a vam to nezasielaju zamestnavatelia? Ja som ziadost o materske dala v praci posledny den a oni ze to so soc. poistovnou vybavia.
😒

leahl
13. máj 2009

katrin - ale aspon máš istotu že to tam je..ja som to poslala poštou zamestnávatelovi, ten to poslal do soc poistovne a žiadosť zrazu nie je..asi sa to cestou stratilo,od 12. apríla som na materskej a nemám o tom žiadny papier, som týžden pred pôrodom a komplikácie ešte aj s papiermi..vykašlem sa teraz na to, budem to riešiť po návrate z nemocnice do ktorej v utorok nastupujem.

slnecnica11
13. máj 2009

no,vidim,ze to mame vesele s tymi uradmi.A ja este veselsie,nakolko som bola roky v CR
a tu som bola odhlasena,tak mam narok na matersku z ciech.Dufam,ze mozem verit nasej
uctovnicke a ceskym socialkam.

tehula
13. máj 2009

no ja mam citaka, ze kym dojde materska za prvy mesiac, ze uz bude polka dovolenky za mnou....este to tam clovek bude musiet ist pytat, hlavne ze odvody hrabu jak po nebohom 😠

slnecnica11
13. máj 2009

😀 😀

katka1981
13. máj 2009

Ahojte, kto bol dnes na epi prednaske?????

katka1981
13. máj 2009

skovka zlatko drz sa

katka1981
13. máj 2009

tehul, kupila som si ho, ale zajtra radsej zavolam havaldovi, dnes som sa nespotila, zas mi je fajn. Ale ak odsuhlasi, hned si tu tabletku supnem. Lebo len co vyleze vacssi oskar, hned som tam kde vcera.

katka1981
13. máj 2009

babatko37, malo som u neho prvu poradnu v utorok. Bola som prijemne sokovana, super doktor.

katka1981
13. máj 2009

slnecnica11, ahoj, kupila som si canesten ale pisu aby som sa radsej poradila s gyndom. Dnes to mam lepsie ale zajtra mu zavolam, ci si to mozem dat. Keby som nebola tehu, nevaham, ale bojim sa o malu, ajked by jej to nemalo uskodit. Lebo podla mna vysledky z kultivacie budu az po tyzdni. A dovtedy musim byt fit.

slnecnica11
13. máj 2009

ja som dnes pisala o tom gyno-pevaryle,ale na SK ho dostanes len na predpis
Katka na kazdom letaku mas pisane"po dohode s lekarom"to oni sa tak istia
tak uz to urcite vydrzis.Ja mam vytoky stale ale nic ma neboli,nestipe,aj
kultivacia je negat.len ma to dost otravuje,stale menit intimky.Preto ten tantum rosa

leahl
13. máj 2009

ak sa bavíte o tých kvasinkách a pod...mne podla posledného odberu zistili nejakého streptokoka, ktorý sa musí do pôrodu preliečiť..dnes mi na poradni doktorka povedala, že to preliečime pred zákrokom (kapačkou penicilín cez kanilu) ale dala mi aj vag.tabletky ,,clotrimazolum,, a už sa teším že tú hnusobu ,,vyhubím,, nadobro

tehula
13. máj 2009

HOJ kATI> tak som rada, ze dnes si na tom lepsie 😉 Chcem sa spytat, na tu Epi prednasku treba papier od dokiho? Pripadne, treba mat uz krvne testy urobene?

katka1981
13. máj 2009

slnecnica11, u mna nie je problem s vytokom, ale so svrbenim a odvcera to stipe. Teraz si hovorim, uz mi je dobre, skusim cvicit s epinom, a len co som sa vycikala, hovorim si, dnes necvicim, stipe ma to jak svina a zvazujem ten canesten. Lebo nestihnem cvicit z epinom a som v predeli ☹

slnecnica11
13. máj 2009

papier od lekara ti netreba a krvne testy ak ti naposledy brali,tak so sebou,ale ak nie,tak sa nic nedeje

katka1981
13. máj 2009

tehula, zas je to horsie. Mala som papier ale nik ho nechcel. Staci asi len tehu knizka.

leahl, ja vysledky mam len zo streptokoka, ten je negativny ale tipujem to na kvasinky a kultivaciu mi robili len vcera, a ja do utorka skapem. Kupila som si canesten 500mg jedna tab. v baleni, to je clotrimazolum tiez. Ja si ho asi vrazim, zajtra budem mat uz pokoj.

katka1981
13. máj 2009

Tehul, mala si pravdu to musia byt kvasinky inak by mi pomohol ten tee tree oil vaginalny gel, ale nezabral. Mne na kvasicky vzdy clotrimaczolum okamzite zabralo. Pred spanim si ho dam. Dufam, ze malej neublizim, no moj zavazok ze vydrzim tehu bez liekov, nevysiel, ale co uz, ajtak ma pri porode nadopuju ako narkomana, aspon dufam 😀

tehula
13. máj 2009

kati> daj si tu tabletu a nevymyslaj. Nemoze sa nic stat, inak by som samozrejme pisala, keby si v 1.trimestri.

kukenzi
13. máj 2009

katka, ja som bola na prednaske, ta co jedina rodila s epi, ty si bola ktora?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre