Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

matulinuska
18. dec 2012

Ahojte, vcera som bola u "svojho" lekara, nejdem totizto zazmluvnovat a ten ma od 21. 12. dovolenku a povedal mi ze do najblizsej poradne mam ist az 27.-28.12 do inej ambulancie. Neviete nahodou ktora z ambulancii bude v tom case otvorena?...Vsetkym dakujem za odpoved 🙂)

sammy
18. dec 2012

No ako vas tak citam, ktovie ci mi este niekto spravi poradnu ked tam pojdem tento stvrtok. Ale tak nevadi, uz len dufat, ze je vsetko ok a ze staci potom vysetrenie az buduci tyzden. I tak tam bohvieco extra nerobia, tlak si mozem zmerat aj doma, moc som mala ok zakazdym a v akom stave mam krcok je mi uz v tomto stadiu uplne fuk 🙂

susy
18. dec 2012

@marcelatje ved to,že ja možem mať vložku aj 1 meter dlhu, no stehná k sebe nedám. ked som rodila prvý krát, tak som si vlošajdu dávala do bedrových nohavičiek na ktorych som mala vzdy niečo na zadku vytlačené. sice gumička bola vzdy cez jazvu, no nikdy som to necítila. normálne si kupujem 36č. no mala som 40č a v pohode. Na chodbe si sestričky hovorili, kukaj, kukaj, srnka ide 😝

marcelatje
18. dec 2012

@susy tak to je ťažký prúúúúúser 😀 😀 😀 😀 😀 ja teda stehná k sebe dám úplne v pohode 😕 ja som mala také tie sieťkové gaťky, ale aj "normálne" o niekoľko čísiel väčšie práve kvôli tej gume tak som ich mala skoro pod prsia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kadan
18. dec 2012

@sammy
ja idem do poradne v piatok Hammerovej a nič nehovorila že by tam nemali byť
akurát si myslím že to bude na veľmi dlho

susy
18. dec 2012

@marcelatje tie sieťkovo-fetiši gatky, mám tento raz aj ja 😀

susy
18. dec 2012

@kadan si spokojná s Hamerovou?

marcelatje
18. dec 2012

@susy tak srnky majú asi pri tých gaťkách výnimku, lebo nás s poriadnymi stehnami za tie gaťky pucovali a museli ísť dolu 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susy
18. dec 2012

@marcelatje no dolu išli, ale len pred doktormi 😝 . že chod na návštevu pred dvere a že čo to máš na papučke nalepenééé ??? 😀 😀 😀

marcelatje
18. dec 2012

@susy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no oni síce nelepia, ale jak naschvál by sa určite nejaká vďačná nalepila 😀 😀 😀 😀

susy
18. dec 2012

@marcelatje tomu ver. 😀

kadan
18. dec 2012

@susy
po prvej návšteve som bola trošku mimo, strašne rýchlo rozprávala. stále som sa pýtala prosím, prosím ako blbec
ale teraz som bola už 3x a mám dobrý pocit, myslím že je v pohode
najprv som chodila v stredu, teraz v piatok a čo som sa rozprávala, alebo počula od iných mamičiek sú spokojné

ku komu chodíš ?

susy
18. dec 2012

@kadan mala som ju 2x a bola taká nepríjemná, aj moja kamoška tvrdila to iste, tak sa len tak pýtam. ja pojdem k porodnikovi tak cca 34 tt. nechce sa mi tam vysedavať 2 hodinky. chcela by som Bertoldovej, tak uvidííím

marcelatje
18. dec 2012

@susy Hamerová je taká mladulilinká a chudulilinká?

pljenka
18. dec 2012

nahodou neviete ci sa mi tam vobec oplati ist zajtra alebo pozajtra do poradne ? je tam niekto ? v pondelok som tam zabila pol dna a nic som nevybavila 😒

miminaaa
18. dec 2012

@kadan Mňa Hamerová odrodila a bola som spokojná s jej prácou i prístupom a rovnako aj s jej popôrodnou starostlivosťou v šestonedelí. Iba som jej zavolala a brala ma prednostne. Tiež som bola najskôr vyvalená, že aká je mladá, ale už tam pracuje niekoľko rokov. Všetko mi dopredu vysvetlila, čo sa bude diať, čo ide robiť, čiže ja mám s ňou iba pozitívne skúsenosti.

weke
18. dec 2012

@pljenka ja som tam dnes cakala vyse 3 hod. Ale dockala som sa 😉

weke
18. dec 2012

@marcelatje ahoj, bola si na standartnej izbe? Su tam niekde pri posteliach aj zastrcky? Chcem si zobrat so sebou aj tablet nech sa nenudim, kym sa to rozbehne. 😉

marcelatje
18. dec 2012

@weke hej bola som na normálnej izbe. Zástrčku máš akoby nad hlavou takže určite si máš tablet kam zapojiť 🙂

weke
18. dec 2012

@marcelatje dakujem, tak mi drz palce, zajtra rano idem na prijem 🙂 Dnes v noci sa uz asi poriadne nevyspim 😝

marcelatje
18. dec 2012

@weke držím palce nech sa to v noci spustí samo aby si Vianoce stihla už doma 😉 😉

susy
18. dec 2012

@marcelatje ano, taká 15 cm 😀

marcelatje
18. dec 2012

@susy 15cm?? Palculienka?? 😀 😀 😀 😀 tak teda aj mňa rodila, nemala som ju dohodnutú, jednoducho mala službu. Akútna sekcia prebehla v rámci možností v pohode, dozoroval Scholz. Po pôrode som komplikácie nemala takže to asi urobila dobre. Čo sa tej komunikácie týka ona je asi skôr na monológy, nemala som pocit ani nie že ju nezaujíma či sa chcem niečo spýtať, ale že na nič nemá čas. Priletela do izby odrpaotala čo chcela a už jej nebolo 😀 😀 😀 😀 😀

kadan
18. dec 2012

@susy
môj prvý dojem tiež nebol najlepší ale zmenila som názor na ďalších návštevách
ja som nerozmýšľala komu pôjdem, vraj sú tam všetci dobrí
aj keď som nepočula chválu na Rozemberga.....
je ťažké súdiť, každý máme svoje dni

kadan
18. dec 2012

@miminaaa
tak to je fajn, uvidíme kto bude mať službu keď to príde

kadan
18. dec 2012
marcelatje
18. dec 2012

@kadan ja sa na Rozenberga sťažovať nemôžem. Nemala som nikoho zazmluvneného tak som šla k tomu kto mal službu. Vďaka Rozenbergovi si ma konečene niekto začal na oddelení všímať a môžem povedať že mi zachránil dieťa. Nerodil ma, ale na jeho podnet ma začali sledovať a ešte v ten deň som rodila akútnou sekciou.

kadan
18. dec 2012

@marcelatje
ja som na neho čítala samé chvály, no kolegyňa na neho dosť nadávala........
ako píšem je ťažké súdiť pokiaľ to nezažiješ 😉

miminaaa
18. dec 2012

@kadan Nezazmluvňuješ si nikoho? Ale zasa na druhej strane odrodiť Ťa musia.🙂 Ja som mala ku koncu tehotenstva problémy (synček sa narodil o 3 týždne skôr), takže som chodila na pohotovosť ako na klavír a čo som sa tam stretla s lekármi, ktorí mali služby, nemôžem na nikoho krivé slovo napísať. Tak sa drž a hlavne nech Ti všetko dobre dopadne.🙂

kadan
18. dec 2012

@miminaaa
nemyslím že by mi nejaká zmluva s doktorom pomohla, 90% práce odvedú sestry
a vzhľadom na to že veľa žien si antolskú a jej MUDr vychvaľuje tak myslím že to nie je naozaj potreba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre