Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

alenkam.
9. feb 2013

@dreamer1 poucenie EPI v poliklinike na 1.poschodi, c.106, najlepsie ist okolo obeda, rano je tam natresk... uz sa to nerobi hromadne ako rok dva dozadu...

dreamer1
9. feb 2013

@alenkam. dakujem 🙂 este sa mozem opytat ked vies ze ci tam mozem dojst aj ked som len v 30 tyzdni a este tam nechodim do poradne?a tie testy z krvi sa kedy potom robia?

alenkam.
9. feb 2013

@dreamer1 urcite mozes, len ti pripomenu, ze treba mat krvne testy spravene a tie ti daju spravit, ked tam zacnes chodit na poradne alebo nech ti ich da spravit tvoj gynekolog, ten najlepsie posudi ci uz treba... ono sa hovori, ze vysledky mozu byt max 14 dni stare, ale akceptuju mesiac... 😉

dreamer1
9. feb 2013

@alenkam. A vedia to urobit aj urychlene v pripade potreby,keby som ich nemala urobene?nevies?

alenkam.
9. feb 2013

@dreamer1 isto tak skoro neporodis, sprav si poucenie a odbery sa podla mna dorobia podla potreby... 😉 btw, porod bez epi nie je ziadna pohroma.. 😉

zdenin
9. feb 2013

@jajka81 @lea1333 mnne dali len 2 cipky pri porode

lea1333
9. feb 2013

@zdenin ako klistir myslis?

lea1333
9. feb 2013

@hobit mozem dr malovu len odporucit je to velmi mila a ludska dr a co sa tyka prirodzeneho porodu myslim ze je ta prava 😉

zdenin
9. feb 2013

@lea1333 ano mne nedavali taky te klasicky. Napojili ma na monitor a medzitim mi povedala sestricka ze potom pojdem si dat ten cipok a vydrzat cca 20 min urobit co treba a potom sprska a potom na box

lea1333
9. feb 2013

@zdenin aha no sak uvidim co mna tam bude cakat 😀

zdenin
9. feb 2013

@lea1333 ved hej. Aj ja som sa bala toho myslela yom ze bude taky ten klasicky alenastastie to bolo prijemnejsou formou myslim 😀

lea1333
9. feb 2013

@zdenin urcite su cipky lepsie 🙂

dreamer1
9. feb 2013

@alenkam. heheh dakujem si zlata no neni pohroma ale ja mam strasny strach z porodu odjakziva a to az taky ze neviem ako by to dopadlo 😒 ja totizto som strasna na bolest ani vrtat zub si nedam bez injekcie,takze radsej...bojom sa ze by som to nezvladla bez EPI .

alenkam.
10. feb 2013

@dreamer1 ale zvladla, ver tomu... ja som mala ist 15.1.na sekciu a 14.1.mi odtiekla voda o 12, to som este bezala pre starsieho do jasli, o 13 v nemocke, sala na sekciu obsadena, tak sa nedalo... do 2hodin bol maly na svete.. a to prvy siel sekciou, takze ziadne, ze druhorodicka.. 😉 treba verit, ze to bude rychle a na bolest zabudnes v okamihu, ked ti drobatko polozia na brucho... 🙂 drzim palce, nech vydrzite co najdlhsie v 2 v 1...
@hobit, btw, malova je doktorka s velkym D, bola uzasna a ja mozem len odporucat...

dreamer1
10. feb 2013

@alenkam. 🙂 dakujem 🙂

janca
11. feb 2013

@dreamer1 krvou sa vobec nezatazuj oni ju dakazu spravit urychlene. Prajem ti nech vydrzis co najdlsie 🙂

dreamer1
11. feb 2013

@janca super dakujem 🙂

levik
12. feb 2013

Kto ma cerstve spravy, ako je plno? 🙂

martinaa1
12. feb 2013

V akych casoch sa da ist na to poucenie za epiduralku? A urcite sa tam da ist aj ked este nechodim do poradne do nemocnice?

alikaa
12. feb 2013

@martinaa1 Dnes som tam bola. Urcite mozes ist, aj ked este nechodis do poradne, ale upozornia ta, ze pocas porodu nesmu byt krvne testy (potrebne na epiduralku) starsie ako 3 tyzdne. Mozes tam prist od 7.30 cca do 12ej. Ja som tam dnes prisla okolo 11ej a po 11.45 uz vsetkym hovorili, ze pridite po 13ej, lebo chcu ist na obed. Tak neviem ci robia poucenia aj potom, lebo na dverach maju koniec ordinacnych hodin o 13ej a k tomu od 12.30-13.00 obedna prestavka.

martinaa1
12. feb 2013

@alikaa dakujem. Tak si to vybavim asi cim skor nech mam pokoj. A kde to presne je? Na prvom poschodi c.dv. 106?

alikaa
12. feb 2013

@martinaa1 Ano, je to vlastne Anesteziologicka ambulancia, riesia tam aj ine pripady ako poucenie o epi. Treba ist do poliklinickej casti, je to ako keby o poschodie vyssie ako su poradne pred porodom.

martinaa1
12. feb 2013

@alikaa dakujem este raz za radu 🙂

lillak
13. feb 2013

Ahojte, viete mi niektora poradit ako je to s poucenim pre otecka ak ho chcem pri porode? kde sa to na antolskej vybavuje? dakujem

marcelatje
13. feb 2013

@lillak otecko žiadne poučenie nepotrebuje, stačí ak zaplatí 30,- EUR a je pri pôrode vítaný 🙂

lillak
13. feb 2013

@marcelatje tak to si ma potesila, dakujem 😉

oliviarena
15. feb 2013

ahoje všetky. može mi niekto napísat kolko stoji zazmluvnenie pri porode u pani doktorky Malovej?dakujem krasne.

monika2712
15. feb 2013

@oliviarena 300 eur, tak ako vsetci porodnici. cennik sluzieb najdes tu : http://www.fnspba.sk/Sluzby/platene-sluzby/Rozh...

merynka3
18. feb 2013

ahojte ženy... 🙂
som tu new... ako som už čítala, vidím, že veľa mamičiek je s lekármi spokojných, o to ide aj mne.. som ale z nitry...
prosím poraďte ako postupovať, keď chcem teda rodiť tu?
musím sa asi preložiť od svojho gynekológa sem, že? alebo ako? neviem sa v tejto oblasti orientovať, neviem ako to chodí s pôrodmi 🙂 som prvorodička 🙂 prosím poraďte, ďakujem

zuzanka410
18. feb 2013

@merynka3 ahoj podla mna sa nemusis nikam nahlasovat kde chces rodit jednoducho ked to na teba pride tak to je na tebe aku si vyberies porodnicu,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre