Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

pimpulienka
14. máj 2010

Babule poznáte primára Scholtza z Antolskej?

kafoditka
14. máj 2010

Pimpulienka ahoj, na nasom fore julovky 2010 ho akurat pred chvilou jedna kocka spominala, ze ma na neho dobre ohlasy a chce si ho zazmluvnit 😉

pimpulienka
14. máj 2010

Ahoj Domi 🙂 aj ja ho budem mať, idem mu bud. týždeň volať a chcem sa dohodnúť na prvej poradni 🙂

pimpulienka
14. máj 2010

gynekológ jednej našej rodinnej známej mi ho vrelo odporučil, tak som začala nad tým premýšľať, už mu aj volal a načrtol mu to, ja si s ním už dohodnem len detaily
inak boli sme na ultrazvuku v stredu a termín máme ako vy 🙂 2. júl nakoniec, najprv to bol 7.júl, potom 4. júl a nakoniec teda takto. ty, my možno budeme spolu aj na izbe 😀 necháme sa prekvapiť, kedy sa vypýtame na svet. hlavičku máme trošku nižšie vraj, tak musím trošku viac oddychovať, nie nejak veľa chodiť a tažké veci robiť.
a vy ako s malinkým? 🙂

kafoditka
14. máj 2010

Ahoj Nina 😉 no my velmi napodobne.. Hlavicka je dost nizko a nalieha, ale za to som uzamknuta na sto klucov 😀 Jeej, no tak to sa stretneme mozno spolu, bolo by fajn 😉 Ja mam maleho stale zlozeneho na pravej strane tak ma boli cely bok aj krize napravo.. No vidis, mne lekar nepovedal nic o setreni sa 😒 Ja mam prvu poradnu na Antolskej 28.5. tak sa tesim, ze sa na mna pozrie ina lekarka a hlavne pomera maleho, lebo ten moj gynekolog to je fakt des.. 😒

pimpulienka
14. máj 2010

Aj ja som zatvorená našťastie, ale presne tá hlavička nám nalieha taktiež. Ja mám ešte poslednú poradňu 1. júna u mojej a potom až začínam na antolskej. My sme boli v Gyn-five na ultrazvuku, tam ma ona posiela, lebo ona má len to vnútorné sono a namerali nám 1998 g, pomerali, čo mali zodpovedáme presne týždňu a prietoky našťastie tiež v poriadku 🙂, teraz to robím tak, že viac krát si ľahnem, alebo sadnem, keď cítim, že teda ma niečo pobolieva..nenamáham sa už tak (to aj to sťahovanie asi porobilo)no musíme už len vydržať 🙂

kafoditka
14. máj 2010

tak tak Ninka, pekne lezkat a odpocivat.. vonku to aj tak nevypada dobre, stale prsi, takze nam to ani luto nebude 😉

pimpulienka
14. máj 2010

🙂 presne, ja som si dnes žehlila popraté vecičky, každý deň niečo menšie robím.vonku som veru nebola, nechcelo sa mi vôbec, aj sa ochladilo 😒
aj ty pekne oddychuj, v pondelok sa vidíme u Ježíkovej, ozaj pôjdeme mrknúť aj hore na sály po cvičení?

kafoditka
14. máj 2010

Ano mozme, keby sa dalo, bolo by fajn 😉 Vidime sa, zatial pa a dobru nocku..

pimpulienka
14. máj 2010

dobrú aj vám 🙂 papa

puhinka
15. máj 2010

ahojte kočky,ja som si pribalila 44 ks plienok...to stačí?

mici111
15. máj 2010

ahoj puhi 🙂 ja som teraz tiez akurat dobalila tasku..a zobrala som asi 40 plienok..ved keby bol malo, tak nam donesu do porodnice, nie? ozaj, ides teraz v utorok poslednykrat k Chabadovej a potom uz na Antolsku? asi ta tiez posle do dveri 27, tak pod v utorky od 11.00, to chodime aj my s riskou 🙂

mici111
15. máj 2010

vtedy ordinuje Rozemberg, som zabudla napisat..

puhinka
15. máj 2010

hej hej...teraz idem posledný krát v utorok a už mi aj vravela,že dvere číslo 27...to sú tie oproti ultrazvuku,v tej čakárni?
rada vás spoznám 🙂 a možno sme sa už videli u chabadovej...niekedy...nie?

mici111
15. máj 2010

nie, puhinka, oproti 27 je ambulancia nejaka cievna...sono je asi o dvoje dveri dalej...no uvidime, ci sme sa uz videli u Chabadovej 🙂 cize ty tam pojdes najskor az 25 maja, ze?

puhinka
15. máj 2010

hej...pravdepodobne áno... 🙂
som zvedavá koľko si počkám...

katy1979
15. máj 2010

Kafoditka da sa ist pozriet hore na saly? A kedy? Ja neviem ako vy ale ja by som uz aj rodila lebo mam pocit ze maly mi vylezie cez bok.

kafoditka
15. máj 2010

Katty cafff. da sa ist hore na saly pozriet, ale musis ma stastie, aby sa akurat nerodilo, inak ti nic neukazu..ja mam v pondelok kurz, ktory konci cca o 10:00 a potom ideme este s jednou kockou vyskusat, mozno sa podari 😉
Ja by som tiez isla rodit aj zajtra, maly je vkuse zlozeny na pravej strane pod rebrami a ked sa zaprie, mam pocit, ze mi prerazi kozu 🙂

mici111
15. máj 2010

my sme boli tiez vyskusat dvakrat pozriet na saly, ci nas pustia a nemali sme stastie..ze mali natresk a rodili..tak sme odisli s dlhym nosom...

puhinka
15. máj 2010

ja neviem,či ich chcem vidieť skôr...asi by sa mi o tom non-stop snívalo... 😒

pipussa
15. máj 2010

kocky, co ste rodili na antolskej...
dostali ste tie kufriky- reklamne, po porode ??
co v nich bolo ?

janzurka
15. máj 2010

Pipussa, kufriky nam davali asi den po porode, boli v nich rozne reklame materialy, rocenka casopisu Mama a ja, vzorky vselicoho od avivaze po rozne kremy atd... Skratka mile 😉

pipussa
15. máj 2010

a ziadna flaska, ci cumel ??
vraj to by v nich malo tiez byt....

babulina
15. máj 2010

pred dvomi rokmi cumlik bol, zvacsa to boli reklamne vzorky, mne sa hodili aspon som vyskusala aka kozmetika nam najviac vyhovuje 😉

puhinka
15. máj 2010

mne kamoška vravela,že tam mala aj flašky...mala dvojičky

cicimon
15. máj 2010

ja som mala okrem ineho poharik na skladovanie mlieka od aventu a domestos 😀

pipussa
15. máj 2010

cicimon,
a mala si aj flasku a dudel ??
ty si dost cerstva mamina....

cicimon
15. máj 2010

nie, toto tam nebolo - okrem tych 2 veci tak bola voda lucka, vzorka vyzivy hipp, prasok a avivaz, sudocrem,weleda a ta knizka mama a ja a nejake letaky a uz nepamatam co este

flasku a cumel sme mali v kufriku z Dovery, ked som tam malu nahlasila

cicimon
15. máj 2010

na papiere k tym kufrikom treba napisat aj meno pediatra, kde male prihlasite

katyka331
16. máj 2010

no ja som rodila pred týždňom a dostala som v kufríku aj pozáručnú hipp presnidávku a nebola som jediná. Záruku mala do 8.5. a bola vhodná pre bábätká od 7.mesiaca, takže kým by som dala výživu malému, tak by bola značne po záruke. Ináč tam bolo všetko čo opísala cicimon 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre