Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

michaela8561
15. nov 2010

@awe volala sa dr. Ballová ak si dobre pamätám. Ja som tam išla s tým že som ešte nebola úplne rozhodnutá či chcem epi alebo nie a nakoniec som si ju zaplatila.

michaela8561
15. nov 2010

@martinex nie, netreba absolvovať celú prednášku, ja som bola nedávno na tej prednáške a hneď sa dr. opýtala, ktorá mamička už rodila s epi a povedala, že stačí že vyplní papiere a môže odísť. Ináč boli tam niektoré mamičky aj s detičkami a nebol s tým žiadny problém ale boli to už väčšie detičky. 🙂

martinex
15. nov 2010

@linduska27 dakujem za info 😉

martinex
15. nov 2010

@michaela8561 no David je stale v pohybe,takze s nim by sa to nedalo 😎

macoja
16. nov 2010

ahojte ..som tu prvy krat..chcem ist rodit na antolsku..viete mi povedat ake su tam sestricky na por.sale na sesto a na novosoch?dakujem

danka79
16. nov 2010

@macoja ja som tu rodila minuly tyzden. Personal je podla mna vsade velmi mily,mozno sa nasla tak max.1 menej ochotna sanitarka. Inak vsetci usmiati,ustretovi.Vidno ze maju radi deticky a tak k nim aj pristupuju.Jedine co sa mi nepaci je to,ze su uplne nejednodnotni napr.v radach o kojeni atd..kolkych sestier sa opytas,tolko roznych nazorov dostanes. a mozes si vybrat 🙂

tanita36
16. nov 2010

Ahojte. Neviete mi niekto povedať, či sa zajtra - t.j. 17.11. (sviatok) koná prednáška o PEDA ? Neviem to zistiť, nemám ani kontakt... Ďakujem 🙂

trinity525
17. nov 2010

@tanita36 určite nie, ani lekári predsa neordinujú ...

nya
19. nov 2010

V pondelok by mala byt prednaska o 12.30, neviete ci to plati?

feb13
19. nov 2010

na dverach bola vypisana tento tyzden, takze asi hej

trinity525
21. nov 2010

Ahojte, je pravda, ze sa na Antolskej nepodava epiduralka 24 hod denne?

tehula
21. nov 2010

@trinity525, nie je, ked ju mas zaplatenu, tak ti ju pichnu

trinity525
21. nov 2010

takze anesteziolog tam k dispozicii je len ju treba mat zaplatenu ... keby som ju nemala tak mi ju napr. o polnoci nepichnu? chapem tomu dobre? 😀

mici111
21. nov 2010

@trinity525 ked ju mas zaplatenu a bola si na pouceni, tak ti ju pichnu 24 hodin denne..anesteziolog tak ako ini lekari su v sluzbe..

trinity525
21. nov 2010

ok, dakujem 🙂

barchee
21. nov 2010

idete niekto v stredu 1.12. na epidurálkové poučenie? 🙂 inak to tam dostanem nejaké potvrdenie, že mám to poučenie absolvované?

taykaku
21. nov 2010

Nedá mi, aby som nezareagovala na túto tému. Na Antolskej som rodila pred 10 dňami a neviem si ju vynachváliť. Je tam úžasný personál. Od pôrodnej sály až po šestonedelie. Ľudský prístup, skvelá starostlivosť o bábätko aj o maminu, dokonca aj strava bola dobrá. Ani raz som sa nestretla s neochotou. Naopak, všetci pomáhali, ako sa len dalo. Veľmi pekne im za to ďakujem(e).

mici111
21. nov 2010

@barchee ano, dostanes take dva papiere, uz si presne nepamatam co tam bolo, ale musis to vypisat, zaplatit epi a nosit to vsetko v tehu knizke.. 😉

frandy
21. nov 2010

Ahoj, nepoznáte niekto MuDr.Lampertovu z Antolskej?Rada by som si ju zazmluvnila pri pôrode, nakoľko mi robila ultrazvuk a bola veľmi milá.Tak by som bola rada, ak by mi niekto napísal, koho rodila.Ďakujem pekne Andy

christie
21. nov 2010

@frandy je to velmi mila a dobra doktorka, ale myslim, ze sa este neda zazmluvnit, robi s dohladom ineho lekara (v piatok u nej rodila jedna dvojickova mamina, s dohladom Dr. Jancoka), ale nie som si uplne ista... Ale urcite vie byt pri porode, len neviem, ci ho vedie sama.. Je ustretova, vysvetli a je mila..
Ja uz dva tyzdne lezim na rizikovom a mozem povedat, ze uz vela doktorov viem porovnat a odporucila by som pani Dr. Malovu k porodu, ak by ste chceli zenu a z muzov Dr. Janaca a Dr. Havaldu.

mia551
21. nov 2010

ahojte, vedeli by ste mi prosim povedat, kde presne sa konava ta prednaska o epi a ci sa treba vopred na nu prihlasit (alebo staci len jednoducho prist...)? dakujem pekne

magamamka
21. nov 2010

Ahojte..od včera mam nepravidelne kontrakcie,bolesti v krížoch 3den a dost neprijemny pocit odspodu tak zajtra sa chystám na antolsku.keďže nemam žiadne odporučenie od mojho gynekológa nakolko zajtra neordinuje vezmu ma tam???

feb13
21. nov 2010

@magamamka Podla mna by mali, ale zavisi to aj od toho, aky lekar ordinuje. Mna v utorok zobrali (sice mala som odporucanie, ale to ani neprecitali), ale jednu pani na druhej ambulancii odmietli ze maju toho vela, tak prisla tam kde som aj ja bola a tam ju zobrali tiez.

nya
21. nov 2010

ja viem, ze sa to tu pisalo uz vela krat, ale mozte ma prosim niekto navigovat, kam presne mam ist zajtra na tu prednasku o 12.30 na Antolskej?

scarlette
21. nov 2010

@christie suhlasim s tvojim odporucanim, Dr.Malova je super zena, ja k nej chodim uz 3roky a aj vdaka nej mam doma krasnych chlapov, Dr. Janac je tiez super, nic nezanedba ale ma svojsky pristup a to obcas maminam nevyhovovalo...
drzim palce aby si este chvilu vydrzala a potom lahky porod, ja som si pred porodom na rizikovom odlezala 6tyzdnov, ale personal bol super tak sa to dalo prezit 🙂

seba1
22. nov 2010

ahojte, chcem sa spýtať, mám kamarátku, čo rodila na Antolskej a nedoporučuje zazmluvniť lekára kvôli tomu, že tam sú podľa nej všetci dobrí a že keď sa zazmluvní, je pravidlom vyvolávačka. Aké sú Vaše skúsenosti?

tehula
22. nov 2010

@seba1 suhlasim, ze asi 80-90% lekarov je tam fakt ze dobrych. S tou vyvolavackou nesuhlasim absolutne. Caka sa rozhodne do riadneho TP, ak teda su samozrejme prietoky dobre......aj ked pravda je, ze nenechavaju zenu prenasat 2tt ako sa zvykne pisat, ale len 1tt a potom sa uz naplanuje indukcia porodu. Samozrejme, moze si to zazmluvneny doktor naplanovat podla jeho/ jej sluzby, aby sa rodicke mal cas venovat, ale opat to zavisi od vysetreni, ci je mimi aj zena ok

mirkita
22. nov 2010

@seba1 ja som tiez pocula o tom ze su tam vsetci lekari fajn....aj preto nebude zazmluvnovat....
a ta vyvolavacka nemyslim ze by bolo pravidlo, ale nedivila by som sa keby to robili vo vela pripadoch prave na prianie zeny....jedna kolegyna uz tak tuzila mat doma babo a bala sa cakat na spustenie porodu, tak sa dohodli na vyvolavacke....a potom to skoncilo sekciou, ale neviem ci to spolu suvisi....

mirkita
22. nov 2010

@seba1 ja som tiez pocula o tom ze su tam vsetci lekari fajn....aj preto nebude zazmluvnovat....
a ta vyvolavacka nemyslim ze by bolo pravidlo, ale nedivila by som sa keby to robili vo vela pripadoch prave na prianie zeny....jedna kolegyna uz tak tuzila mat doma babo a bala sa cakat na spustenie porodu, tak sa dohodli na vyvolavacke....a potom to skoncilo sekciou, ale neviem ci to spolu suvisi....

seba1
22. nov 2010

@tehula
@mirkita diky za info, ja som mala prvého syna s vyvolávačkou a druhý pôrod sa spustil prirodzene a to by som najradšej aj teraz.

dzovana
22. nov 2010

@frandy ja som rodila pri MUDr. Lamprechtovej. Bola to nahoda, zazmluvnit sa neda... ale bola naozaj super. Aj ked nakoniec museli porod ukoncit sekciou. Pri vecernej vizite ma este aj pochvalila, ze som bola statocna 🙂 Velmi dobre mi to padlo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre