Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

miluska.h
19. feb 2009

Ahojte maminky 🙂 chystate sa niektora na buduci tyzden v utorok na profylakticku pripravu k pani Jezikovej? Ja som sa jej dnes rano dovolala a objednala som sa.

iron
19. feb 2009

miluska: ja idem, na 13:00

miluska.h
19. feb 2009

iron: aj ja idem na 13.00, tak sa tam stretneme 🙂 Ak ma spoznas, tak do mna drgni 🙂

katka1981
19. feb 2009

Kamaratka otehotnela v Anglicku, zacala krvacat, isla na pohotovost a ten pristup.... ledva ju zobral doktor a povedal, no v podstate nejde o nic, len ci to dieta ostane alebo ho potratila. Na ich velke naliehanie je spravili UZV, nastastie bola v poriadku. Teraz ide naspat do SR aby rodila tu. Ale ktovie, mozno len zla skusenost.

certica
19. feb 2009

etnicka, ty to mas vazne na vsetky svetove strany a europske staty rozjete 😅 . nebolo by na tom mozno nic mimoriadne, ale vzhladom na stadium tehu, v akom sa uz teraz nachadzas, by ti skor svedcal vacsi klud. kazdopadne drzim prsty, aby si sa naozaj cim skor rozhodla, co presne chces a hlavne kde.
ja som este ako prvorodicka uvazovala aj nad porodom v CR a som nakoniec rada, ze som to bezpecne zakotvila na antolskej. clovek niekedy (zbytocne) tolko vymysla a kombinuje, az sa stane, ze mu to najoptimalnejsie riesenie, co je uplne na dosah, jednoducho unikne...

vesi
19. feb 2009

certi, teba som 100 rokov nevidela, neplánuješ antolskú aj do tretice? 😕 😅 😀

certica
19. feb 2009

co moje, chybam ti? 😀 uz som vsetky pytle s oblecenim nadobro odovzdala novorodeneckemu, nemozem si tretie dovolit 😀

emjee
19. feb 2009

helou, som spat z porodnice 😀 dnes som sa tam pri odchode zrazila so nsoci 😉

porod bol fajn, sestonedelie stresujuce 😝 viac popisem neskor

certica
19. feb 2009

emjee, som si ta akurat vo vrazdach docitala 😀 😉 . este raz gratulujem. doma je doma, co?

emjee
19. feb 2009

to jo - home sweet home 😀

miluska.h
19. feb 2009

emjee vitaj doma a gratulujem 🙂

egyptanka
19. feb 2009

emjee, este raz gratulujem k Matejkovi a uzi si sladky pobyt doma. 🙂

zuzkad
20. feb 2009

emjee gratulujeeem ...syncek je kraaasny i 😅 😅 tak prajem prijemne starosti 😉 😉

dula_renka
20. feb 2009

emjee gratulujem, prajem sladke starosti a radosti 🙂 🙂 🙂

labutka
20. feb 2009

baby, kolko si ma nechaju po porode na antolskej? po normalnom a po sekcii?

certica
20. feb 2009

labutka, ak je vsetko ako ma byt, tak po normish porode ides domov na 4. den a po sc 6., aj ked ja som sa vypytala uz na 5.den, len som si musela prist potom vybrat steh

akejka
20. feb 2009

labutka: ja som sla po sekcii domov na 5. den - v ten den mi aj vybrali stehy. Po prvej sekcii som sla domov az na 8.den (pred 7 rokmi)

xixi7
20. feb 2009

A nepisali ste tu predtym, ze stehy sa sami vstrebaju? Ci to len tie po nastrihu a nie tie po cisarskom?

egyptanka
20. feb 2009

xixi, po nastrihu by sa mali vstrebat sami, neviem ako je to po sekcii

maminahenika
20. feb 2009

egyptanka: ale áno, už to dnes robia, s vstrebávajúcimi, takto mi hovoril aj môj doki pred dvoma týždnami

akejka
20. feb 2009

ako ktorý doktor...na Antolskej každý zašíva inými niťami...

egyptanka
20. feb 2009

akejka, mozem si aj vybrat farbu nite ... ja si priplatim. 😀 😀
henika, dik ...

labutka
20. feb 2009

egy, v bratislave by mali sit zasadne z Belasou nitou.! 🙂

kukenzi
20. feb 2009

egyptanka, ked si budes vyberat farbu nite, tak si uz vyber aj vzor, akym ti to vysije 😀

maminahenika
21. feb 2009

jejjjj, to je dobré! 🙂 a ten môj mi hovoril iba o tom, že vstrebávajúce, no veď mu vynadám....aj ja chcem mať dobrý vzor, veď chcem vyzerať krásne, aj po SC ... no nie? 😀 😀

emjee
22. feb 2009

labutka po normalnom porode pustaju na 4, po sekcii na 6 den (pozor den porodu sa nepocita ako prvy, az nasledujuci, plus ti musia urobit vsetky vysetrenia babatka, ktore sa robia na stvrty den - ak stvrty den pripadne na vikend, pojdes domov az v pondelok) - za predopkladu, ze si ty aj babatko zdrava - vacsinou byva problem so zltackou u babatiek, mna si nechali dlhsie kvoli teplotam a problemom s tlakom a opuchmi

co sa tyka sitia - zasili ma takymi "drotikmi", vybrali ich na 6. den, jazvu si furt nevidim, je to prave na rozhrani bruska a zaciatku ochlpenia, takze fakt neviditelne 😀

maminahenika
22. feb 2009

emjee: vítam ťa späť 🙂 gratulujem k bábetku 🙂
no to som prekvapená, že ty hovoríš tie drôtiky, ten môj mi hovoril vstrebávajúcu niť ☹ asi to závisí od lekárov, ktorý na čo zvykol, však? 😖 Aj ja chcem mať tie drôtiky!!!! 😀 tie už viem aké sú, už to mám vyskúšané 😉

jahodka11
22. feb 2009

emjee, gratulujem 🙂
inak, mna prepustali v sobotu na 4-ty den, nerobilo im to problemy.... sice bol maly zlty, az oranzovy, ale ukecala som detskeho doktora....neviem, keby nas nepustili, asi by som sa mu tam rozplakala....som to tam uz nemohla vydrzat... 😖

wiola
22. feb 2009

jahodka, napis prosim viac.

ako bolo v nemocnici,trosku popis,ked sa ti da 🙂

wiola
22. feb 2009

inak jahodka mas nadherneho synceka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre