Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

katrin79
3. jún 2009

no to mas fajn, ze ti doteraz netvrdlo, ja som s tym mala problem skoro od polovicky tehu, takze mne je tento pocit uplne znamy...a je dobre, ked su menst.bolesti mi povedal dokino, ze tym sa ti ten krcok otvara, cim su silnejsie tym lepsie

katrin79
3. jún 2009

tak ti tu budeme vsetky zavidiet, ze uz to budes mat za sebou a potom sa na nam ozvi keby si uz v nemocke, mas na niekoho mobil?

katka1981
3. jún 2009

Kati no ktovie kedy budem mat po? A bojim sa aby to nebol cisar. Ja ozaj neviem co je tvdrdnutie a mozno to ani nezazijem. Teraz ma okrem chrbta nic neboli. A aj to otvaranie bolo doposial absolutne bezbolestne, kiezby to tak pokracovalo dalej. Kati posli mi tvoje cislo do ip prosim.

kukenzi
3. jún 2009

kati, mne epi pomohla na tie krizove bolesti, to som vobec necitila, len brucho. veru, cely cas si bola zdrava a teraz sa to na teba nalepilo.

ja mam druhy den nadchu 😝 a prave je drahy u svokry a zachvilu mi ju dotrepe, takze potom uz mozem ist rodit, alebo teda este pockat, nech nadcha ustupi, lebo to je katastrofa. v pondelok v noci som mala zimnicu, ale ziadnu teplotu, takze to vraj neva.

katka1981
3. jún 2009

kukenzi zlatko rychlo sa uzdrav. Mna furt boli hrdlo ale to ma uz netrapi. Mna nebolia krize ale vies kde kope babatko s nozickami ako mam rebra vpravo, a zlcnik tak tam ma to boli od chrbta a vystreluje to aj dopredu. Ale hadam epi zaberie, staci mi len tolko aby som mohla dychat. Lebo to su take bloky a nedovoli minadychnut sa a ked zakaslem o je super bolest.

kukenzi
3. jún 2009

kati viem si predstavit tu bolest, hoci ju nemam.

katka1981
3. jún 2009

kukenzi snad o to lepsie budem znasat kontrakcie a porod.

hav
3. jún 2009

Ahojte 🙂 tak mi sme uz doma z porodnice - 30.05. sa nam narodil maly Teo 🙂 Porod a pobyt v nemocnici boli fajn - je tam velmi mily a ochotny personal - hadam ked budem mat troska viac casu, napisem podrobnejsie 😉

katka1981
3. jún 2009

hav, gratulujem!!!

majkas
3. jún 2009

ahojte babule, tak ako este ste 2v1? ziadny novy prirastok?

ja som bola dneska naposledy u mojej doki, a nabuduci tyzden antolska, ale az vo stvrtok alebo piatok, lebo vysledky z dnesneho steru budu najskor v stredu. takze moja dilema s havaldom sa vyriesila, lebo on vo stvrtky ani v piatky neordinuje ☹ tak asi skusim Oravca

majkas
3. jún 2009

hav gratulujem, to ste super rychlo doma

terezka044
3. jún 2009

hav gratulujem 🙂 🙂 🙂

miluska.h
3. jún 2009

hav: gratulujem k syncekovi 🙂

kukenzi
3. jún 2009

hav, gratulujem k teovi 😵

kukenzi
3. jún 2009

majkas, podla mna ktorehokolvek dokiho si vyberies, budes spokojna. 😉

majkas
3. jún 2009

dik kuki, aj ja dufamz e to bude OK. ja len ked ste tu havaldu tak chvalili ...🙂

dadka212
3. jún 2009

Majkas dr. Oravec je skvelý doktor, určite nebudeš lutovať ak k nemu pôjdeš 😉 ja som tam tiež chodila na poradňu a bol úžasný 🙂

Katrin ja som nemala tvrdnutie brucha ale kontrakcie mne to už vystrelovalo do krížov a tlačilo na konečník, preto som aj šla na Antolskú, ale kontrakcie boli krátke cca pol minútky až minútku...len boli pravidelné tak som šla, ale brala som to tak, že ma budú brať ako hysterku 😀 že to sú len poslíčky...

Hav ešte raz gratulujem Teo je krásne bábätko 😵

majkas
3. jún 2009

dadka dik, tak sa tesim. este pre istotu tam v piatok zavolam, ze ci ma zoberie bez problemov.

dadka212
3. jún 2009

Maji nemusíš volať, ja som si sadla do čakárne, keď som bola na rade vošla som dnu, povedala, že som tam prvý krát, tak si všetko poriadne popozeral, povypytoval sa, povypisoval papieriky na epi a na EKG, poslal na utz a popozeral zospodu 🙂

majkas
3. jún 2009

dadka a kedy je tam menej mamiciek? je lepsie dosjt hned rano alebo az neskor okolo 10-11?

dadka212
3. jún 2009

Majka ja som vždy chodila tak okolo pol 8 a bola som vždy najhoršie 3-tia a naposledy som išla okolo tej 11-tej a bolo tam ešte dosť mamičiek...

majkas
3. jún 2009

taze lepsie je si privstat...aach jaj to nie je nic pre mna ☹ 🙂

tehula
3. jún 2009

caute, katka1981> pre pana, co s tebou je? No daj sa rychlo dokopy, nech si do porodu fit.
Katrin> takze este si ma nepredbehla?
Ja som strasne unavena, dosla som vas precitat. Cely den som behala kade tade, bolesti rovnake, obcas vybuchy v bobrosovi. Muz mi nakazal dat si radsej tu podlozku uz do postele, aby som matrac neznicila nahodou.

katka1981
3. jún 2009

Baby poradte mi prosim. Mam strasne bolesti v pravej casti chrbta ako je hrudny kos, vyraza mi to dych, huci od bolesti, cez den sa to ako tak dalo, lezala som v posteli ale za vecer ako sa mala zacala mrvit, strasne to boli, vystreluje do boku. Ja uz neviem co mam robit, nemozem sa hybat ani nadychnut. Nemoze tp byt nieco ako predporodne bolesti?

katka1981
4. jún 2009

Ahojte Babulky, toto su odo mna asi posledne spravy, kym som este 2v1. Tie bolesti chrbta, nebude zapal nervu ale mala mi na nejeke nervy tlaci, je to srokrat horsie, vecer ked sa zacala hybat, to bolo neznesitelne, v noci som si nevedela najst ani polohu, nemohla som ani lezat ani nic. Tak sme s muzom dosli nato, ze to je malinka nejak ulozena a treba to cim skor riesit, lebo ja som z tej bolesti taka vycerpana, ze uz nemam chut zit. Teraz som volala s DR. Havaldom, ze mam mu zavolat o 8.15 pojde pozriet ci je nieco volne, lebo, ze vcera tam nebolo volne ziadne miesto a ked ano, tak mam dojst na 5.poschodie za nim, vysetri ma a dostanem infuziu od bolesti. Dufam, ze najde volne miesto, som mu povedala, ze ked nahodou chytim bolesti (kontrakcie) tak to uz neprezijem, nakolko nemozem ani dychat uz teraz (treti den). A na wcku som zistila ze mam hnedkasto-krvavy vytok, ale len raz co som sa utrela, (mozno zatka, netusim co to inak je) tak mozno som viacej otvorena kiezby. Jej baby drzte mi palce, aby bolo pre mna miesto volne, ja tu infuzku taaaak velmi chcem. Injekcii sa strasne bojim, ale pokial mi zaberie, tak to bude moja najlepsia kamoska. Bez nej neprezijem ani klystir, ja si totiz nedokazem utriet ani r.. .

kobolova
4. jún 2009

katka, to ti nezavidim 😒 ... ale neboj, vsetko dobre dopadne a mozno dnes aj porodite 😀 a budes mat "pokoj".

katka1981
4. jún 2009

Takze na Antolskej nie je volne miesto, ale mam ist na 3.poschodie,doktor ma vysetri, nonech mi tu infuzku daju aj na chodbe, mne je to uz fuk. Majte sa a pekny den. Zdravim este Kukenzi a Katrin79. Mam cislo na Ninny.

tehula
4. jún 2009

Katka1981> drz sa, kiez by sa nejake miesto uvolnilo, do kelu ☹ Sucitim z tebou, dnes som ja vobec nespala, nemozem, mam bolesti pri kazdom pohybe. Vcera sa uz aj muz usiloval malu vydurit, cakala som, ze po rosambe sa to rozbehne, ale nic, len vzdycham ako lazar, uz ani nejem. Normalne som zacala chudnut. Bojim sa, ze do porodu budem troska.
Katka1981> dobre to dopadne, drzime ti palce vsetky, hlavne, nech ti infuzka pomoze

majkas
4. jún 2009

katka, drzim palce, infuzka urcite zaberie a zachvilku sa budes tesit z malinkeho uzlicka 😉

akejka
4. jún 2009

hav gratulujem aj ja k mimi 😉

baby, čo je s mneme ? Už sa 2 dni neozvala...podľa mňa ju už hospitalizovali

katka1981 drž sa, nech už to máš za sebou, chúďa moje. Uvidíš, že po pôrode sa ti uľaví. Aj mňa malá posledné dni pred pôrodom strašne tlačila do rebier...niekedy som sa v noci zobudila s pocitom, akoby som bola ochrnutá...úplne mi zablokovala chrbticu, rebrá...
Tak všetko dobré a čakáme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre