Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

sivula
5. aug 2008

Baby, aj vam tak hrozne opuchaju nohy a ruky? Tlak je ok, tak snad to je len z tepla. Mam ich ako z olova. Co je na to dobre okrem vylozenia hore?

saudi
5. aug 2008

ja som tam rodila 24.7., nebol treba sobasny list vobec. vsetci tam boli fain, s nicim nebol problem

majandra
6. aug 2008

saudi, hned si ma upokojila, aj ja sa tam chystam rodit 😅

janickova
6. aug 2008

saudi, da sa tam prezit tých 5 dni? Mala si EPI?

janickova
6. aug 2008

Baby, rodili ste tam teraz niektore - alebo idete rodit so streptokokom B?
mam z toho poradne depky, dost sa bojim, aby vsetko prebehlo ako ma - myslim s ATB.... Hlavne, aby malinka bola ok... ☹

dobra
7. aug 2008

Antolcanky, kde ste????? 😕

haanka
7. aug 2008

baby neviete ako to vyzera teraz na Antolskej s nadstandardom? Myslim ci je nieco volne?

petruci6
7. aug 2008

haanka uz sa chystas rodit? 😀 ved mas este cas

haanka
7. aug 2008

no ale u nas je to take ze to moze byt aj zajtra... dost mi tvrdne brusko a som uz aj otvorena....

petruci6
7. aug 2008

to som nevedela,prepac 😒

haanka
7. aug 2008

v pohodke len si zistujem ze ako to tam teraz vyzera aj ked dufam ze este aspon tyzden dva vydrzime 🙂

petruci6
7. aug 2008

treba lezat hore nohami a vela oddychovat,nenamahat sa

certica
7. aug 2008

hani, to myslim ani nema zmysel riesit dopredu ten nadstandard. o hodinku moze byt uplne ina pravda 😉
zistis na mieste, teda ked pojdes rodit sa informuj, ze mas zaujem...

haanka
7. aug 2008

dik certica 🙂

sivula
8. aug 2008

Baby, neviete niektora, kedy ma ambulanciu dr Korbel? Zabudla som si to napisat ☹ a bud.tyzden tam mam ist. Diky.

dobra
8. aug 2008

Ahojte skoromamule,
nevite co nove na antolskej?
ked som tam bola minuly tyzden, bolo tam milion mamiciek, plne poradne, plna porodnica.
je nejaka zmena?

jancia
8. aug 2008

saudi ja mam tiez streptokoka 😖 ale nejak sa nestresujem, verim ze to dobre dopadne... no treba prist nacas do porodky aby ti mohli dat atb... tak snad stihneme... 😉

jancia
8. aug 2008

sorry to bolo pre: janickova

lenkka
8. aug 2008

ahojte..trosku som vas pocitala a spominala na Antolsku 😀
janickova, jancia...tiez som mala streptokoka..pocas porodu vam pichnu infuzku..je to uplne vc pohode, vobec netreba kvoli tomu stresovat..
k tomu nadstandardu..ja som tam okrem televizora ziadnu vyhodu nevidela..moj nazor.. izba je podobna len su tam drevene postele a je krajsie vymalovana..neviem..ide o to ci sa znesiete s kolegynkou na vedlajsej posteli a ci jej dieta nebude v kuse plakat:o)) mne sa to stalo 2 dni pred odchodom..dostala som tam taku mamicku inak prve dni som mala velmi zlatu mamicku a velmi mi aj pomohla...

jancia
8. aug 2008

lenkka dikes za postrehy 😉

lenkka
8. aug 2008

nie je zaco...drzim vam palce. 😉 ...ak to budete mat za sebou na sestonedeli su ozaj velmi zlate sestricky..ja som bola spokojna 🙂

monkula
8. aug 2008

janickova, ja sommala streptokoka...
Pri pôrode som dostala priamo do žily ATB a modlili sme sa, nech zaberú, keďže som na pôrodnes sále strávila 2 a pol hodiny aj s dvojhodinovým ležaním po pôrode... 😀 😀
A malá je v poriadku, neboj, dostaneš Penicilínik a bude... 😀

jancia
9. aug 2008

lenkka ked sa mozem spytat? mala si zazmluvneneho lekara alebo nie? u koho si rodila? vdaka 😉

mima76
9. aug 2008

a co ked som alergicka na penicylin? 😒

certica
9. aug 2008

mima, mozno je aj nejaka ina alternativa ATB, ale skor ma napada sekcia

dobra
10. aug 2008

Ahojte maminy,
kto ide zajtra do poradne na antolsku ??? 😀

haanka
11. aug 2008

Ahojte,

viete mi povedat ako to funguje ked ma moja doktorka uz poslala ze m,am chodit do nemocnice?
Kde su tam tie ambulancie?

monkula
11. aug 2008

mima, aj aj som alergická na Penicilín... Dostala som iné ATB

slaavka
11. aug 2008

Haanka, pojdes na antolsku ale nie do tej nemocnicnej casti, ale do polikliniky, tam je pri vchode lekaren.. a hned v tej chodbe na prizemy su gynkologicko porodnice ambulancie, je ich tam asi päť. Uvidis ze pri ktorej cakaju tehotne, lebo mozu mat aj dovolenku a nie vsetci beru tehotne, a tam sa opytas kto je posledny a pockas na radu. Zober si so sebou aj moč. A radim ti chod tam okolo osmej - deviatej rano.. vtedy je tam este celkom dobry vzduch..
ja som chodila do ordinacie c. 26 k Dr. Scholzovi, ale teraz ma dovolenku, tak tiez musim ist inam, asi pojdem do 22 alebo 23.

ivana7
11. aug 2008

Ahojte, potrebujem poradiť.Tie čo už chodíte (alebo ste chodili) na poradnu na Antolsku, viete mi povedať v ktorých dverách robí poradňu Dr.Janáč? Ja síce mám termín až v novembri,ale mám za ním zajtra ráno skočiť a neviem kde robí poradňu.
Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre