Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dzovana
16. máj 2010

ahojte. baby co ste boli pred porodom obzriet porodnicu (aj ked vas nahodou nepustili), ako ste tam isli? Iba ste na 3tom poschodi na porodnici zazvonili?

pimpulienka
16. máj 2010

maminky čo do pôrodnice (teda na cestu domov) aké oblečenie pre bábenko, keď máme termín hneď na začiatku júla? netuším, čo konkrétne pripraviť doma manželovi,aby priniesol

mici111
16. máj 2010

dzovana, hej na tretom poschodi len zazvonit a spytat sa..ale sestricka hovorila, ze je lepsie zavolat dopredu a dohodnut sa, aby si tam nesla zbytocne..

jasminet
16. máj 2010

pimpu - natka sa narodila 26/6/09 (vonku 30stupnov) a sla v bodytielku a ponozkach , na tom tenky overal a ciapka. dnes by som jej dala len ten overal a dala na nu tenku decku (ciapocka je samozrejmost). mala som pripravene 2 velkosti, ze podla toho aka bude velka 😀

jasminet
16. máj 2010

dnes nemyslim ze dnes v nedelu, ale s odstupom casu a s trochou skusenosti 😉

j.a.j.a.j.a
16. máj 2010

ahojte ako to funguje na Antovskej.....poradne a tak?

kaska
16. máj 2010

Nas maly Markus sa tiez narodil v juli a mal na sebe body s dlhym rukavom na tom mal take dupacky - hore zapinanie na tielko a na tom este tenky kabatik a ciapocku a prikrity tenkou deckou...tiez bol hic...a podla mojej skusenosti, zoberte si so sebou vysterilizovany dudel, v porodnici nas maly pouzival namiesto dudla mna cele noci, aj som mala z neho chrasty na bradavkach, ked sme prisli domov a dali mu dudel, tak po nom chnapol a bol pokoj....ale zasa na druhej strane aspon mi to pekne rozbehlo laktaciu po sekcii to jeho dudlovanie...

pimpulienka
16. máj 2010

čiže aj keď bude horúco, tak treba teplejšie oblečko ako tak pozerám.viem, že si bábenko nevie regulovať teplotu, čiže asi nič nepokazím dupačkami s dlhým rukávom a čiapočkou napr., alebo teda bodyčkom s dlhým rukávom a dupačkovými gaťurkami a samozrejme ešte plus dečka, alebo teda zavinovačka čiapočka a rukavičky je samozrejmosť, jasné.

ozaj kočky, ale na antolskú bábenko z oblečenia nič nepotrebuje, že? nič si nebalím z oblečenia pre malinkú, majú erárne na ten pobyt, či?
len samozrejme plienočky jednorázovky, krémik na riťku, bavlnené plienky, vlhké utierky..

mici111
16. máj 2010

pimpu, no ja mam zbalene pre babatko len plienky pampersky a vlhcene obrusky..nic ine...

pimpulienka
16. máj 2010

no aj ja podobne mici, akurát mám pridaný ešte krémik, 2 bavlnené plienky a malinkaté rukavičky to je všetko

pimpulienka
16. máj 2010

mici a čo si pripravuješ na odchod z pôrodnice z vecičiek?

mici111
16. máj 2010

no zatial mam bodynko s kratkymi rukavikmi, dupacky s dlhymi rukavmi, taku mikinku, ciapocku a rukavicky plus deka..uvidim ake bude pocasie ked pojdeme domov..

minix
16. máj 2010

Pimpulienka, pocas pobytu na novorodeneckom ma dietatko erarne veci😉tam ti prenho vobec nic netreba.

katy1979
16. máj 2010

Pimpulienka ja balim to iste co starsiemu kedze je tiez julovy. Tricko s dlhym rukavom,dupacky,ciapocku a deku. Ak bude chladnejsie tak kabatik a teplejsie dupacky.

pimpulienka
16. máj 2010

minix jasné 🙂
katy ďakujem, aj som premýšľala nad dlhšími vecičkami napriek letu.

kaska
16. máj 2010

stacia pampersky a vlhcene utierky...babatka maju oblecene erarne veci a su zabalene v ich perinkach...ale, chodi tam jedna fotgrafka, co vam nafoti vase niekolkodnove miminko, je to strasne zlate a vtedy je podla mna aj dobre, ked mate pre neho nieco na oblecenie svoje, lebo nie vzdy su tie vecicky co oni obliekjau babatkam take pekne na fotenie...

jasminet
16. máj 2010

kati ale z detureniec aj tak nie je tusim nic ine len hlava na tej foto vidiet 😀 ak teda hovorime o tom foteni do pravdy 😉

lenka23
16. máj 2010

ahojte, chcem sa spýtať... mali ste pri pôrode manžela? Musel obsolvovať nejaký kurz pred pôrodom? Ak hej, kde?
Mali ste na Antolskej zaplateného nejakého doktora? Ja stále premýšľam kam pôjdem rodiť a neviem sa rozhodnúť medzi
Ružinovom a Antolskou... a žiaľ nepoznám ani tam, ani tam nijakého doktora a termín pôrodu sa blíži..

kaska
16. máj 2010

nie Jasmi, to je ine do Pravdy, toto je normalna profi fotografka a tusim za 100 euro ak chces ti nafoti babatko...parveze normalne cele, je to straaasne chutne take malilinkate...ona tam chodila po izbach a to ponukala...

jasminet
17. máj 2010

fakt?? u nas nic take nebolo, iba ti z pravdy dosli... vy mate take foto?

lucqa
17. máj 2010

lenka, ja som mala pri porode manzela a aj teraz ho tam chcem mat, nemusel absolvovat ziadnu pripravu, platilo sa vtedy 500 sk tesne pred porodom.
lekarku som mala zazmluvnenu a teraz si idem znovu zazmluvnit, tiez som nikoho nepoznala ked som tam sla 1x 😉
co sa tyka nemocnic, tak neviem, ja som bola s antolskou max. spokojna, lezala som tam predtym aj na traumatologii a aj tam boli uzasne sestricky a doktori 🙂

minix
17. máj 2010

Ahojte, mne sa to fotenie zda predrazene vzhladom k tomu, co vsetko bolo v tej cene. Na druhej strane, ano, tie fotky su chutne. Ona ale foti iba niektore dni, nie vsetky😉

puhinka
17. máj 2010

jedna známa teraz rodila a malú jej nafotili za 40 euro a je k tomu aj taká veľká fotka na stenu ako obraz...tak to si chceme dať my s mm

kaska
17. máj 2010

ja som si nou maleho vtedy v porodnici nafotit nedala, mala som poporodnu depku a na take nieco som nemala ani pomyslenie...ale lutujem to, kamoska si tam dala maleho nafotit a krasne to je...my sme si potom dali maleho profi nafotit 2x, vianocne a tak, krasna pamiatka, ale skoda, ze ho nemame tak aj takeho malinkeho ked bol..ja ked budem mat druhe babo, urcite si ho tak dam v tej porodnici este...

mici111
17. máj 2010

puhi, a to fotia priamo na antolskej? to aj ja chceeem, to naozaj pekna pamiatka...

bambola
17. máj 2010

Podla mna je to foto dost drahe 😒
Esteze moj drahy ma fotografovanie ako konicek no.1 🙂 tak fotecky buduuuu uz od prveho dna 😵

misik1
17. máj 2010

puhi a aj si videla tie fotky...a to kolko je toho za tych 40 eur..nieco blizsie napiste,kto vie....lebo manzelovi vravim a on,ze aby to neboli take ako on nafoti hoci len s mobilom...ale asi nie,no ale dobre by bolo viac o tom vediet ci vidiet...dik 🙂

katy1979
17. máj 2010

100eur je dost. My sme si dali urobit fotky u fotografky a platili sme 30eur.

luciarichard
17. máj 2010

jasmi ked sme rodili my dve tak zrovna ta fotografka mala 2 tyzdne dovolenku 😉

jasminet
17. máj 2010

jaaaaj 😀 tak preto, neva, mozno nabuduce 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre