Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
22. aug 2010

@prsky 😀

lupita44
22. aug 2010

ked neviem co obsahuje a co znamena tak asi nemozem vediet ci ho potrebujem! 😖

jasminet
22. aug 2010

@lupita44 tam mas napisane ako si predstavujes aby tvoj porod prebiehal, kto tam moze nemoze byt, ci a na kolko ti maju dieta dat po porode prilozit, ci si prajes skakat na fitlopte atd atd
z mojho pohladu je to absolutna hlupost, niekto si na tom potrpi a vypracuje si ho na 4 strany a je sklamani, ze si ho nikto z personalu nestihol ani precitat 😀

prsky
22. aug 2010

@jasminet podla mna to hlupost nie je, iba v pripade, ze mamicka nevie, co chce a proste okopiruje nieco z internetu bez toho, aby sa nad tym zamyslela - najviac sa mi pacia formulacie typu: chcem prirodzeny porod s epi 😀
pre mna je po prvej porodnej skusenosti napriklad dost podstatna moznost volneho pohybu a dalsie veci, takze ja si porodny plan napisem, aby som porodnikovi pri prvom kontakte s nim, ked sa spisuju papiere a tak, nezabudla nieco povedat 😉 urcite to vsak nebudu 4 strany 😀

jasminet
22. aug 2010

@prsky povedala som ze z mojho uhla pohladu... 😀 a po mojej prvej skusenosti s porodom si na dalsi porod ziaden spisovat nebudem 😉

prsky
22. aug 2010

@jasminet ved ja som pisala tiez z mojho uhla pohladu a z mojej skusenosti 😉

lenkaff
23. aug 2010

Ahojte, chcem sa spytat, ci neviete, ci je dnes na Antolskej ta prednaska o porode a dni po porode. Niekto pisal, ze dnes o 12:30 . Chystate sa tam? Ja by som chcela ist, len dufam,ze tam nepojdem zbytocne... 😉

karaoke09
23. aug 2010

@lenkaff
podla rozpisu na dverach ambulancii to ma byt aj dnes, ja som bola 9.8. a si pamatam ze dalsi termin bol 23.8., mala som tie terminy aj zapisane , ale neviem to najst. ale urcite to bude.

tothova5a
23. aug 2010

@lenkaff - ahoj, dnes o 12,30 by to malo byt. Ja sa tam chystam.

lenkaff
23. aug 2010

super, dakujem vam 🙂 a neviete kedy je prednaska pre otcov? alebo to tam bude napisane?

andullinka
23. aug 2010

@lenkaff ahoj, tato prednaska je aj pre oteckov. Nic ine specialne pre nich sa na Antolskej neorganizuje 😅

lenkaff
23. aug 2010

@andullinka ahaa, tak dobre 🙂

j4n15
23. aug 2010

ahojte, neviete kde ordinuje MuDr.Paldia? mam tam byt zajtra rano o 9:00 hod
dakujem

alenkam.
23. aug 2010

baby, ja som dnes na tu prednasku nemohla.. neviete kedy a kde bude najblizsie.. mam info, ze je to kazdy dva tyzdne.. prip. co ste sa tam dnes dozvedeli? dikes.. 🙂

meryyy
23. aug 2010

ahojte baby, potrebujem poradit ohladom kontrakcii.
Vcera sme mali termin a dnes (asi tak od 11tej) mam mierne (ale uplne ze mierne) bolesti v podbrusku (dalo by sa to prirovnat k menstruacnym bolestiam), obcas sa do toho primiesa daka trosku silnejsia bolest (nic, co by som dako musela predychavat), ktora trva uplne chvilocku. Tuto silnejsiu bolest som mala asi trikrat (od tej 11tej). Trosku ma boli aj chrbat a stale musim chodit na WC (ci uz na malu alebo velku). A este mi je obcas zima a obcas teplo.
Baby, su to kontrakcie, ci nie??? Dik za kazdu radu!!!!!!!!!!!!

minix
23. aug 2010

@meryyy máš to pravidelne? Pripadne sa tá intenzita stupnuje? Mne takto nejak podobne začínali, tak sa trosku odsleduj a uvidis. Ak budeš mat medzi nimi pravidelne intervaly, tak su to kontrakcie.

meryyy
23. aug 2010

minix - nie je to pravidelne, ani sa to dako nestupnuje...no neviem, este chvilu uvidime a potom asi pojdeme do nemocky. radsej sa dvakrat prevezieme...
inak, este jedna vec - mame ist na prijem, ci do ordinacie, popripade na 3poschodie na saly???

andullinka
23. aug 2010

@meryyy Po 14.30 treba ist na centralny prijem na chirurgicku ambulanciu - odtial ta poslu hore na porodnicu. Drzim palce, nech to mas cim skor za sebou ;)

minix
23. aug 2010

@meryyy a keď máš aj prehananie, tak sa radšej prevezte😉 nie som prorok, ale myslím, že sa to blíži😉
Tak držím palce, nech je to rýchle a malo bolestivé;/)

sylvia78
23. aug 2010

ahoj holky, poznate niekto doktora Kostolného?

andzi
23. aug 2010

Ahojte. Ja sa chcem opýtať na Dr. Sojákovú. Poznáte ju niekto? Rodili ste niekto u nej? Aká je?

minix
23. aug 2010

@andzi aká je osobne ti povedať neviem, ale čo ju poznám z nemocky a z oddelenia, tak mne pripadala ako ľadová kráľovná, neusmeje sa ani za nič, z tváre jej ťažko vyčítaš mimiku, na mňa pôsobila strašne nedostupne. Možno je v reáli iná a kočky ma vyvedú z omylu. 🙂

prsky
23. aug 2010

@minix Sojakova je taka tmavovlasa, mlada?

michaa
23. aug 2010

@j4n15 - cislo dveri 23. ked prides z vonku do chodby, kde su ambulancie, tak asi v polke budes mat po lavej strane cakaren a tam dve ambulancie - napravo je 23ka. dufam, ze najdes.

minix
23. aug 2010

@prsky nie, taká dlhovlasa blondina v drevakoch😉 teda dúfam, že sa nemýlim. Hnedovlasa môže byt Greksova.

prsky
23. aug 2010

@minix aha ano...Grexova ma rodila (som pozrela do spravy) a prepustala ma taka risava, na ktoru nadavali vsetky sestricky 🤐

andzi
23. aug 2010

@minix presne, aj na mňa tak pôsobila, že vraj je po materskej. Mladá, celkom sympatická, ale ten jej prístup je otrasný, nič nepovie o zdravotnom stave. Ja neviem, ale ja som zatiaľ ešte nikdy v živote nemala dobrú skúsenosť so ženou - gynekologičkou. Muži sú lepší gynekológovia.

hobit
23. aug 2010

@karaoke09 aj ja som tam bola 9.8.:)

raduz06
23. aug 2010

sylvia78-ahoj, ja jsem byla u nej jednou na poradni a prisel mi celkem v pohode, je starsi a ma urcite dost zkusenosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre