Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tehula
14. jún 2011

@droby @lulusha ano, bude to MUDr. Lamprechtova. Mne robila ultrazvuk na prijme, tak opis by sedel na nu 😉

droby
14. jún 2011

@lulusha @tehula ano ano je to lamprechtova, uz viem nasla som aj foto. dik. a spokojna som bola

aaddeell
16. jún 2011

ahojte v utorok sme prisli domov z porodnice, chcem velmi pekne podakovat detskym sestrickam zo sestonedelia su to neuverilne uzasne sestricky 🙂 odpovedali mi na kazdu otazku so vsetkym pomohli, ked som isla nejake zavolat ziadna nemala problem s tym aby isla na nasu izbu a vsetko nam ukazala a vysvetlila strasne vela mi to dalo, nerobilo im problem prist aj v noci ,velmi pekne chcem podakovat mladej sestricke neviem meno ,ale ma 21 rokov a je z Hrinovej , naucila nas krasne kojit a je velmi sikovna taktiez zenske sestricky boli uzasne hlavne taka blondina nasa izbu ju vyhlasila za miss oddelenia 😀 a samozrejme lekari, mala som uzasneho porodnika MUDr. Rozemberg fakt uzasny clovek, ak raz este budem tehotna tak jednoznacne to vyhrava antolska, a co sa tyka detskych lekarov tak mlady pan doktor je super aj mlada pani doktorka povedala na naseho Adamka, ze to bude Cassanova 😀 nepamatm si ich mena, lebo tych ludi co tam boli super je vela, s neuveritelnou laskou sa vsetci staraju o deticky

micu13
16. jún 2011

Ahojte dievcata. Mam na vas jednu otazku. Neviete mi poradit kedy byva prednaska o EPI? Lebo mne niekto vravel ze je to v pondelok, aj som tam bola ale nic take tam nebolo a ja uz mam pocit ze to na mna kazdu chvilku pride a vraj bez toho aby som absolvovala ten seminar mi ju nepichnu.. A to neviem ci rozchodim 🙂 Neviete mi niekto poradit kedy to byva? A ak by som to nahodou nestihla, neni ziadna ina moznost aby mi ju dali aj bez tej oficialnej prednasky?

miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka1004
16. jún 2011

@micu13 - každa streda o 14tej 😉

wera.g
16. jún 2011

@nisa21 ďakujem veľmi pekne za info, v pondelok idem na poradňu, tak sa rovno pani doktorky na to spýtam 🙂 A nevieš mi prosím povedať, koľko cca sa za to platí?

@jajka81 ďakujem 🙂 a ešte, prosím ťa, to sú nejaké hromadné kurzy, alebo to sama tam budem?

tehula
16. jún 2011

@aaddeell ja musim s tebou plne suhlasit. Komplet personal gynekologie aj na sestonedeli boli velmi zlati a ochotni. Dokonca ma neuveritelne milo prekvapilo, ze sa dost veci pomenilo este k lepsiemu, ak to porovnam z rokom 2009, tak klobuk dole. Ziadne buzeracie pred vizitami, na vizite uz netrebalo lezat rozcapena vkuse na posteli. Jeden lekar skontroloval a ostatnym zreferovali. Dieta som si mohla kojit, nie povinne odlozit do postielky.
Fakt mozem antolsku len odporucat

heln
16. jún 2011

@tehula
@aaddeell
super, to ma teší, že tak pekne rozprávate o antolskej, chcem sa ale spýtať, ak chcem priložiť bábo hneď po pôrode na brucho, nemajú tam tí pôrodníci s tým problém? a tiež by som chcela vedieť, či dávajú hneď ako je možné bábo k mamičke automaticky, alebo si to treba vyžiadať?

micu13
16. jún 2011

@wera.g dakujem, tak snad to do stredy vydrzim 😀

zuzkakorienok
16. jún 2011

@tehula tiež sa pripájam k spokojným mamičkám 🙂

zuzkakorienok
16. jún 2011

@heln s prilozenim na brusko nie je problem, len to musis povedat skor lebo oni zvyknu nahriat plachticku, aby drobcek neochladol. Ja som porodila o 0:34. O tretej ma doviezli na sestoniedelie a o 6:00 som mala maleho pri sebe. Tie tri hodinky spanku mi celkom pomohli 🙂

tehula
17. jún 2011

@heln mne babatko doktor prilozil na brucho hned po porode, ani som to nespominala a nepocitala s tym. Prva dcera sa narodila s nizkym apgarom, mierne pridusena, tak jasne, ze mi ju hned brali na osetrenie az potom priniesli na prisatie po par minutach. Ale druha mala vyborny apgar a teda hned mi ju lekar dal na brucho automaticky. Takze pokial je babo v poriadku, problem s tym nebude. 😉 Treba sa spytat uz priamo porodnika

nisa21
17. jún 2011

@wera.g neplati sa nic, je to hradene poistovnou, preto mat treba so sebou aj karticku poistenca

b_veronika
17. jún 2011

Ahojte baby, som rada, ze pisete pozitivne o porodnici, ja mam TP buduci tyzden, tasku uz mam zbalenu, len by ma zaujimalo, ci mam zobrat pre babo aj nejake oblecenie, alebo pocas pobytu v nemocnici poskytnu? dakujem za odpoved

monka88
17. jún 2011

@b_veronika pre babo nemusis brat nic,oni Ti tam daju.Jedine co budes potrebovat tak pre babo na cestu domov:ale to Ti mozu priniest aj pocas pobytu.
Teda dufam,ze niesu v tomto nijake zmeny 🙂

aduskah
17. jún 2011

Ahojte, rodili ste niektora v poslednej dobe u doktorky Niznanskej? Teda, da sa ju zazmluvnit ku porodu ked nema normalnu prenatalnu poradnu len rizikovu? Pred dvomi rokmi mi zachranila pri porode maleho, tak by som chcela rodit u nej. Dakujem.

aaddeell
17. jún 2011

@heln ja som rodila sekciou tak o prilozeni na brucho ti nepoviem, ale co sa tyka babtka, tak ked porodis a prides na izbu tak ti hned daju a nechaju a ak sa prvu noc necitis na to este tak ti ho vezmu ,ale potom uz je s tebou cely cas, musim povedta ze som sa toho bala, ale je to super, dalo mi to vela nakolko som v zivote neprebalila ani jednu plienku a nevedela som nic o detickach, a teraz doma pekne fungujem sama, dokonca som aj kupala sama mamina mi iba asistovala 😀 velmi vela ma tam naucili

aaddeell
17. jún 2011

@b_veronika tak ako bolo pisane, nepotrebujes nic na oblecenie a musim povedat , ze ma prekvapilo ake krasne vecicky pre deti tam maju, pytala som sa odkial to maju , ze to im nosia mamicky , ked to uz nepotrebuju

b_veronika
18. jún 2011

baby, dakujem za odpoved 🙂

lusil2005
19. jún 2011

Ahojte zienky!!! Mne sa tiez termin blizi, a pomalicky zacinam stresovat... Neviete kedy ma byt najblizsia prednaska pre oteckov ktori chu byt pri porode? Nech to neprepasnem. A musi ist na nu manzel aj ked uz bol pri mojom prvom porode, ak chce byt aj pri druhom? Dakujem za pomoc a vsetkym drzim palce!!!!

dadka212
19. jún 2011

@lusil2005 prednášku netreba 😉

lusil2005
19. jún 2011

@dadka212 jeeej ahoj! 😀 fakt? skoda. dufala som ze tam budem musiet draheho dokopat, minule to zacal po tej prednaske brat tak nejak vaznejsie 😅

dadka212
19. jún 2011

@lusil2005 🙂 ahoj, tak ho vezmi na prednášku o EPI , keď prirovnávajú pôrod k amputácii nohy zaživa, tak to ho tiež prinúti brať vážne 😀

lusil2005
19. jún 2011

@dadka212 😀 😀 😀 vidis, jasne! aspon tam nebudem musiet byt sama!

shawn7
19. jún 2011

@aaddeell ahoj, v poslednej dobe počúvam na sestričky zo šestonedelia na Antolskej samú chválu. Veľmi ma teší, že existuje ešte niekto, kto za celý svoj život neprebalil ani jednu plienku a teší ma ešte viac, že vďaka sestričkám mi to pôjde. MUDr. Rozemberga si mala zaplateného?

katrenka111
19. jún 2011

Ahojte baby, nemate nahodou niektora skusenosti aj s MUDr. Malovou???

heln
19. jún 2011

@zuzkakorienok @tehula ďakujem, to ste ma potešili, že to robia normálne, je to pre mňa asi najdôležitejšie z celého pôrodu
@aaddeell ďakujem, to je jasné, že CR, Ti nepriložili, ale to je dobre, že dieťatko už potom nechávajú s maminou, to sú tie najdôležitejšie chvíle v živote, ja som sa starala o veľa opustených detí a viem, ako je to dôležité, ale aj keď som prebaľovala už tisíc krát, tak asi pri mojom prvom pokladíku sa mi budú triasť ruky......
🙂

lusil2005
19. jún 2011

@shawn7 ja som na tie sestricky tiez nemohla povedat kriveho slova, dokonca jedinu depku co ma chytila po navrate domov som mala z toho ze co si ja bez tych sestriciek pocnem!!! 😀
ale musim povedat ze ako som tak teraz znovu chystala vybavicku a zehlila som plienky a postolky, chytila ma riadna panika ze ved ja si nic nepametam!!!! 😕

shawn7
19. jún 2011

@lusil2005 🙂 ja som si myslela, ze sa nieco o starostlivosti o dieta naucim v jednom kurze, no miesto toho ma vystresovali, totalne zneistili a aby toho nebolo malo, tak skoro stale opakovali ze treba dieta drzat jedno rukou za nohu, lebo keby mi nahodou vypadlo z naruci alebo pri kupani, tak aby som ho udrzala za nohu.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre