Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

melkina
13. jún 2010

@minix dakujem za info 🙂 a prečo ti vyvolavali porod uz den po termine? som myslela, že nechavaju prenasat dlhsie.... 😕

minix
13. jún 2010

@melkina mala som zazmluvneneho doktora a tak sme sa dohodli 😉 dal mi na vyber, ci chcem cakat, alebo vyvolame a ja som nechcela zbytocne prenasat. Ak by sme nevyvolavali, tak by to do 2 dni prislo aj same, to sa ukazalo v den vyvolania😉

melkina
13. jún 2010

@minix aha 🙂 a nevies kolko inak nechavaju po termine? alebo kedy sa prijima po termine? ja mamzajtra termin a už by som tak rada rodila 🙂

minix
13. jún 2010

@melkina kukni stranku, dve, tri dozadu, baby sa o tom nedavno bavili 😀

melkina
13. jún 2010

@minix dakujem, pozriem..... 😀

lenka23
14. jún 2010

@melkina ahoj melkina, tak ako si dopadla dnes u doktora?

melkina
14. jún 2010

@lenka23 idem až zajtra.....ale vobec neviem, ci tam bude Rozemberg.... 😒 a kam pojdem, ked tam na 27 nikto nebude....tale som chodila zatial tam....dufam, že ma zoberu aj na inych dverach.... 😕

lenka23
14. jún 2010

@melkina a ako sa cítiš v deň termínu?
Už by si to mala rada aj za sebou, že?

melkina
14. jún 2010

@lenka23 no presne, tak som dufala, že do terminu porodim a nic 😀 aj mi robil pred tyzdnom dr. Hamiltonov hmat a nezabral.... ☹ ale on nie vždy zaberie....len ja sa obavam, lebo maly je uz vraj dost velky.....v 38tt mal podla UZV 3750 g....to je pred 3 tyzdnami 😲

lenka23
14. jún 2010

@melkina no, to bude teda chlapisko 😉 Som zvedavá, možno si ťa tam už zajtra nechajú.
Budem držať palce.
A čo sa týka tých dverí, myslím, že ťa určite zoberú aj inde, keby tam nebol.

melkina
14. jún 2010

@lenka23 no vravel lekar, že podvýživené babetko to nebude 😀
no uvidim, co so mnou porobia a kedy 😀 a dakujem 🙂 ty mas termin presne mesiac po mne 😉

katy1979
14. jún 2010

baby neviete ak budem chciet nechaju mi maleho pri sebe ci ho aj tak zoberu na tie dve hodiny prec. ja ho nedam

katy1979
14. jún 2010

melkina drzím palce snad to uz nebude dlho trvat a mas to za sebou.

melkina
14. jún 2010

@katy1979 dakujem 🙂 aj ja by som bola rada, keby mi ho tam nechali 🙂 podla mna ked je babo ok, tak ho nezoberu.... 😠

mm1
14. jún 2010

baby malé vám zoberú preč, pretože hneď po pôrode ide do inkubátora... ale keď ho budete chcieť vidieť, tak bude hneď v prvých dverách u sestričiek... ja som to nevedela, že tam sú tie miminká až potom keď som chodila pozerať, keď som mala malinkú kôli žltačke pod lampou.......

lenka23
14. jún 2010

@melkina veru, veru, presne za mesiac 🙂

katy1979
14. jún 2010

to snad nie je normalna porodnica tu v ba. vsade tie deti beru prec. prveho mi tiez zobrali tak si idem vybojovat ze tohto chcem pri sebe.

melkina
14. jún 2010

@mm1 to fakt, že ho zoberu? ☹ napr.na Kramaroch nam maleho nechali pekne zabalene a oblečene s nami tie 2 hodky, ale vsade maju asi iny zvyky...

katy1979
14. jún 2010

@melkina aj v ruzinove beru preto som aj menila porodnicu.

zuzana39
14. jún 2010

@melkina ahoj,bola som na tom podobne ako ty - hamiltona mi robila dr 2x,potom aj rozemberg,lebo vraj má velké ruky 😉 a nič ,malý mal podla uzv 4210 a to som bola 17 dní pred porodom,ale vraj je velký a porod mi vyvolával primár,lebo bol velký a nakoniec po 28 hod porode,ktorý sa nie a nie rozbehnúť ani po 3 vyvolávačkách sa narodila naša žabka Tomino a mal len 3150 😀 zistilo sa,že som mala vela vody a tá to skreslovala. Držím Vám všetkým palce,nech to už máte za sebou 😉

zuzana39
14. jún 2010

ja som mala muža pri porode a ten trval na tom aby tam s nami ostal aj malý a tak aj bolo,síce len na hodinku,potom už nám ho sestrička zobrala,ale hned ako som došla hore,som si po ňho išla.Nemala som vonkajšie šitie,takže som chodila v pohode,len sedieť som nemohla 😒 Chcela som si ho často prikladať aby som mala čím skor mlieko.

lenka23
14. jún 2010

@zuzana39 fúha, Zuzi, tak to by som ani netušila, že môže byť až taký rozdiel 😲

zuzana39
14. jún 2010

tak to ani ja,lebo pri staršom mi Janáč povedal v deň porodu ,že dnes porodím a malý bude mať 4100 a aj sa tak stalo v ten deň som porodila a Filip mal 4150 🙂

melkina
14. jún 2010

@zuzana39 no zuzi, tak to bol iny rozdiel vo vahe 😕 tak to by som bola rada, keby taky velky nebol 😀 aj ked jeden moj syn mal 3900 a druhy 4300, tak preto sa obavam trochu 😒 a fajn, takže teoreticky sa da to, aby tam maly zostal aspon na hodku vydupat....to som rada 🙂 zuzi a kolko ta nechali prenasat? ci vyvolavali ho skor ako si mala termin?

melkina
14. jún 2010

@zuzana39 mne janac robil ten hmat.... 🙂

katy1979
14. jún 2010

@zuzana39 super takze mam poverit draheho ze to ma vydupavat on aby maleho nevzali

zuzana39
14. jún 2010

@melkina moj prvorodený mal 4300 druhý 4100 a tak sa dr bál,že aj tento bude velký a kedže som mala rizikové 17 dní pred termínom mi dr začal porod vyvolávať.

melkina
14. jún 2010

@zuzana39 no tak to si mala tiez riadnych valibukov 😀 tak super, budem dufat, že aj u mna tu vahu skresluje voda 😉

zuzana39
14. jún 2010

@melkina no na niečo to bolo dobré,pribrala som 17 kíl a to som bola zhrozená ako to po treťom tehotenstve a k tomu ešte nie som už mladucha 😀 schudnem ale ked som den po porode išla na raňajky a zbadala na chodbe váhu,neodolala som a vážila som o 10 kíl menej 😉

melkina
14. jún 2010

@zuzana39 no ja uz mam tiez tolko hore 😀 a tak isto sa obavam, ako to bude s vahou po porode, ale tak ja som po kazdom mala tiez dole tych cca 10kg, pevne verim , že aj teraz to tak bude 😉 a odvtedy si kolko schudla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre