Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lopieta
19. sep 2012

@keyka mne pre zemnu kazdy den vola z Ruska svokor, ci este nic nie je 🙂 mne to zatial nevadi, kedze nie som v 41tt, takze dovtedy by ma to asi nevytocilo 🙂 ale oni sa len nevedia drobcekov dockat, tak to treba aj tak brat :D ved nechcu zle...

keyka
19. sep 2012

@lopieta tak ako ja ju chapem....ved aj ja mozno budem taka nedockava..ale dnes ked mi doktorka povedala ze to asi este potrva som jej hned preventivne volala nech vie ;)

lopieta
19. sep 2012

@keyka no jasne, mne lekar povedal, ze je vsetko pripravene, ze to moze byt cochvila, tak my sme preto netrpezlivi 🙂 aspon si ju potesila, tym ze si jej dala vediet skor 🙂 tak zelam, aby to uz dlho netrvalo a mala si krpca pri sebe 🙂

keyka
19. sep 2012

@lopieta dakujem....ved uz to tako vydrzime ked sme to vydrzali doteraz..takze tyzden hore alebo dole nebude snad problem ;)

lusinda1989
19. sep 2012

@marcelatje zlatik ty tak pekne na mna cakas 🙂 no uvidime co bude so mnou. . daj potom vediet ako sa ma emuska 🙂

zuzkag2
20. sep 2012

@anicka245 tak mi odlahlo 🙂 nas sa zas kazdu chvilu niekto pyta po sty krat, kedy mam termin. dokola som uz odpovedala kazdemu, aj tak si to nikto nepamata...tak naco sa pytaju 🙂
a mozno teba sa stale pytaju, lebo sa boja, ze by si im to zatajila 😀 vsetci chcu byt medzi prvymi, ktorym to oznamis 🙂

lusinda1989
21. sep 2012

baby vy uz vsetky rodite ci co?

moonlightka
21. sep 2012

@lusinda1989 cauko tak ja este nie, este mam cas 😀 tak 8-10 tyzdnov...ale je fakt ze to tu akosi zamrzlo ☹ ty ako kedy sa chystas? mas porodnika ci ides len tak?

anicka245
21. sep 2012

buduce tehotenstvo si antolsku uz nevyberiem... po dnesnej poradni som zostala dost znechutena... dufala som, ze sa naozaj nestretnem s tym, ze ak si nezaplatis tak v tejto nemocnici je o teba aj tak super postarane. Zial, neplati to, a zial ani z jednej strany. Ked si zaplatis, daju ostatni lekari ruky prec, ved mas svojho lekara; ak si nezaplatis spravaju sa k tebe (ak mas problemy) ako k nicomu a urobia fakt co je len povinne ani stipka nad ramec - to znamena ani bú o tom v akom si vlastne stave a dovidenia. Je to moja skusenost - ak by chcela zase nejaka osoba z antolskej na toto reagovat. Dufam ze coskoro odrodim, ze prejdu tie dni na sestonedeli a ze uz budem doma. Menit nemocnicu uz nechcem v tomto stadiu, ale som dost sklamana na to aby som tuto chybu opakovala aj druhy krat.
Zdravotnictvo je neskutocny biznis...

keyka
21. sep 2012

@lusinda1989 ale kiezby, este stale nic...tak som zvedava kedy bude ten den D ;)

keyka
21. sep 2012

@anicka245 to fakt? a to sa ti vsetko stalo v poradni ci ako? bo ja tiez nemam nikoho zaplateneho, ale zatial nemozem povedat nic zleho, vsetci sa ku mne spravali v pohode a o vsetko mi povedali..jedine ked bola moja doktorka na dovolenke a bola som v nahrade u inych lekarov, tak boli taky strohi,vysetrili a kym som sa obliekala povedali ze mozem zavolat druhu pacientku..ani bu ani mu o stave...ale tak na ich obranu musi mpovedat, ze vtedy malo dovolenku viacero doktorov a mali tam narvate ako keby rozdavali nieco zdarma, tak to berem tak, ze chceli stihnut vybavit vsetky mamicky....ale u mojej doktorky a aj na tych ultrazvukoch som nemala ani raz problem, vzdy sa ochodtne popytali, poradili a tak....

lusinda1989
21. sep 2012

@moonlightka no ja by som isla aj hned ale akosi nic. . . nic podozrive sa so mnou nedeje. . . a uz fakt nevladzem. . .

lusinda1989
21. sep 2012

@keyka my tu tusim ostaneme ako stalice 🙂🙂🙂🙂

keyka
21. sep 2012

@lusinda1989 no to snad nie ;)...treba tym babatkam dako dohovorit ;)..len keby som vedela ako ;) ..uz zacinam chodit aj po schodoch a nic ;)

moonlightka
21. sep 2012

@lusinda1989
@keyka baby skuste umyt okna vraj to pomaha 😉 ...ale mne by sa teda nechcelo 😀

lusinda1989
21. sep 2012

@keyka no sak ja uz neviem co vyskusat aj so psom chodim kazdy den na prechadzky do lesa a nic nepomaha... okna uz mam umyte jedine zeby som dala druhe kolo 🙂
@moonlightka

anicka245
21. sep 2012

@keyka myslim si, ze zena po termine potrebuje vediet v akom je stave, co bude dalej a podobne. Dnes som sa nedozvedela nic. Iba ze "moja" doktorka tam bude v stredu tak k nej mam ist. Nie je to nahodou tak, ze v nemocnici ides k lekarovi, ktory ma prave poradnu? u "mojej" doktorky som bola jeden krat v nemocnici, nemam ju zazmluvnenu, to znamena ze ma moze predsa vysetrit a povedat co dalej hociktory doktor nie? nehovoriac o tom, ze som po hospitalizacii a vobec si nepozrel ani spravu, ani kvoli comu som tam bola, nic. Ako s dobytkom, ako na pase... tak mi to dnes naozaj pripadalo.

lucia3006
21. sep 2012

@lusinda1989 ja som si dala redbull a na druhý deň bol malý na svete 😉

lusinda1989
21. sep 2012

@lucia3006 zeby to pomohlo????

xabri
21. sep 2012

@keyka Mojmu sa tiez nechcelo .Vecer ma lekar vysetril povedal, ze ani naznak rodenia,.Potom mi pohrozil klystyrom, ked zistil, ze od rana som nebola na toalete a tak som radsej isla dobrovolne tlacit a tak som sa do toho vzila az mi praskla voda a islo sa na sal🙂))))Dodnes si pamatam vyrok lekara:Akoto,ze rodi?Pred 5 minutami som ju vysetril a nic sa nedialo.Za 30 rokov praxe sa mi to este nestalo🙂)

moonlightka
21. sep 2012

@lucia3006 😀 😀 😀 😀 😀

keyka
21. sep 2012

@anicka245 no to Ta chapem, tiez by mi bolo asi zatazko keby mi pri prenasani nepovedali nic, len pre to,ze moja doktorka tam teraz nieje ... tak dufam, ze najblizsie tam stretnes len samych ustretovych ludi ;)

keyka
21. sep 2012

@lusinda1989 no ja som umyvanie este neskusila....a to je asi jedina vec ktora sa mi vobec ani skusat nechce..ale ked nic tak zajtra to uz skusim ;)

lusinda1989
21. sep 2012

@keyka no len ja uz neviem co skusat okrem toh redbullu som skusila asi vsetko....

keyka
21. sep 2012

@xabri no kiezby ;)... a ak sa smiem spytat to si bola uplne zatvorena? bo mne povedala lekaraka v stredu ze babo je aj nachystane ale ja sa ani naznakom nesnazim...ze ani na pol prsta tak to moze este potrvat...tak len vyckavam ;)

keyka
21. sep 2012

@lusinda1989 a skusila si aj stiplave jedlo? pripadne kamaratka rodila na druhy den po tom co si spravila 3 hodinovu prechadzku po zoo, stale smerom do kopca (a to den predtym ani len otvorena nebola)

xabri
21. sep 2012

@keyka úplne zatvorená🙂))

lusinda1989
21. sep 2012

@keyka stiplave je to jedine co som neskusila lebo to by som moc nespala bo by ma tak palila zaha... a s tou turou no cakam na vikend kym nebude mm v robote a pojdeme na prechadzku pripadne sa mi rysuje rodinna brigada na zber jablk 🙂

monika2712
21. sep 2012

@anicka245 ahoj, vidim ze mas podobnu skusenost ako ja z poradne, ale musim povedat ze po stravenych takmer 5 dni tu som rada ze som tu a nie niekde inde lebo ta starostlivost po porode je naozaj dobra, sestricky a vsetok personal je tu skvely, nemozem zleho slova povedat ani na jednu. Ja som mala ale to stastie ze som sa dostala k mudr inej ako na poradni, nechcem tu uz menovat pre istotu, a ze ma ochotne odrodila a dosla aj niekolko krat pozriet. V pondelok ju chcem navstivit a podakovat sa jej este. Nakoniec aj ten standard nie je taky zly len keby som nebola hned vedla pultu sestrieciek ktore su sice mile ale su to zeny a od rana do vecera kvakaju pri pulte a neskutocne tu je vsetko pocut. Uz som spala so stuplami v usiach tuto noc, nastastie na maleho plac som sa zobudila nejak. Tesim sa domov snad zajtra nas pustia ak maly odzltne. Nebudem ale spominat v zlom na porodnicu ako taku len s tym hlukom by sa tu mohlo nieco robit, lebo na vlakovej stanici by sa clovek lepsie vyspal ako tu.

keyka
21. sep 2012

@lusinda1989 tak drzim palce..ja zas palive mozem vzdy ale nic nezabera ;)...mozno skusim zintenzivnit..a ked nic tak sa pojdem asi s manzelom prejst do tej zoo ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre